Skocz do zawartości
Kraftowanyxd

oferuję Pomoc techniczna przy serwerze [Współpraca]

Ten temat jest promowany do , 17:38 dzięki usługom ze sklep.skript.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

A27WufA.png

Witam, potrzebujesz YouTubera oraz kogoś kto pomoże skonfigurować twój serwer?

Lepiej nie mogłeś trafić! 

Cześć, ja jestem Kraftowany i pomogę skonfigurować twój serwer tak jak tylko sobie tego zażyczysz!

A27WufA.png

Pomogę ci skonfigurować pluginy oraz stworzyć unikalne biomy na twój serwer!

Oraz pomogę rozreklamować twój serwer!

Od teraz nie musisz zadręczać się:

- "Kto mi stworzy pluginy!?"

- "Kto mi skonfiguruje pluginy?!"

- "Kto nakręci mi reklamę?!"

- "Kto pomoże doprowadzić mój serwer do ładu?!"

Od teraz nie musisz się tym przejmować!

A27WufA.png

Na mojej stronie dowiesz się więcej!

[ Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ]

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować pisz na fejsie!

[ Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ]

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować przez steam!

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ]

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować przez discord!

[ Kraftowany#0806 ]

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować przez email!

[ [email protected] ]

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować przez ts3!

[ IP: pgc24.pl (daj w nicku: Nick/Cz4rny) ]

A27WufA.png

Oferuję:

- Stworzenie paczki pluginów pod twoje wymagania!

- Stworzenie autorskich biomów pod twoje wymagania!

- Reklamę (zysk ok. 40 graczy = 1 film)

- Dojrzałość (17 lat)

- Bardzo dobry kontakt (Ts3, Discord, Fejs, Steam, Email)

A27WufA.png

Oczekuję:

- Wynagrodzenie ($)

- Dojrzałość umysłowa klienta (minimum 70iq)

- Dobry kontakt z klientem 

A27WufA.png

[ Dołącz do ponad 460 zadowolonych klientów! ] 

[ Przed zamówieniem usługi radzę zapoznać się z regulaminem który znajduję się na stronie! ]

[ Kupując usługę akceptujesz tym samym regulamin! ] 

[ Moje usługi zakupiły takie serwery jak: PVPHYPE.NET, ARIVI.PL, MC4U.PL, HIMC.PL, BLAZECRAFT.PL...+300 ]

Edytowane przez Kraftowanyxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Na każdą paczkę daję 1 dniową gwarancję techniczną! "Techniczną" - nie przyjmuje zwrotów"   

Czyli mam rozumiec, że jak cos bedzie z twojej winy w paczce i to wyjdzie po czasie do klient ma cie cmoknąc w ***? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
5 godzin temu, Mine1998 napisał:

Na każdą paczkę daję 1 dniową gwarancję techniczną! "Techniczną" - nie przyjmuje zwrotów"   

Czyli mam rozumiec, że jak cos bedzie z twojej winy w paczce i to wyjdzie po czasie do klient ma cie cmoknąc w ***? 

To działa na tej zasadzie że jeżeli komuś coś nie działa, lub chce zmiany jakiejś w paczce to ja mu to zmieniam, i ma na to 1 dzień żeby takie uwagi wypisać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
39 minut temu, Mine1998 napisał:

a na przykład po 1 dniu nie bedzie widac tych bledow lecz poczasie to co wtedy?

To już twój interes żeby sprawdzić wszystko czy działa itp. Masz 24h czyli kupe czasu żeby potestować, nie działam tylko i wyłącznie dla 1 klienta, gdyż gdy ty do mnie piszesz pisze do mnie w tym czasie wiele innych osob, i nie mogę się rozerwać, ale zazwyczaj jezeli ktoś odnajdzie jakiś błąd po kilku dniach w chwili wolnej nawet tego samego dnia udziele pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Spoiler
Cytat

Biomy które robię są tworzone od 0, sam posiadam wiele fantastycznych pomysłów dotyczących biomów,
inspiruję się krajobrazem ze świata realnego i przenoszę go do gier, oczywiście sugeruję się również podpowiedziami*
klientów, klient nasz pan.

Moje biomy posiada wiele dużych serwerów, np:  MC4U.PL, PVPHYPE.NET, ARIVI.PL ! 
Poświęcam wiele czasu by stworzyć biomy idealne, oraz kreatywne.

Kupując u mnie biomy zyskujesz gwarancję doskonałości oraz szczegółową instrukcję instalacji biomów!
Jeżeli instrukcja nie pomoże zawsze istnieje pomoc techniczna z mojej strony!

We tak jeszcze podkreśl, że ino "KAŻDY JE KUPUJE I SĄ LEPSZE OD INNYCH".
Brak dowodów.

Spoiler
Cytat

Paczki pluginów buduję tylko ze sprawdzonych pluginów! Nie używam pluginów psełdo (brak słów) programistów "SPE4DY"! Tylko sprawdzone pluginy!
Paczkę pluginów tworzę od 0, nikt mi przy tym nie pomaga, staram się by paczka funkcjonowała jak najlepiej,
zależy mi na poprawnym skonfigurowaniu paczki tak aby nie było żadnych błędów.

Paczki tworze od kilku lat, dlatego też mam w tym doświadczenie i wiem jak profesjonalnie dobierać odpowiednio pluginy pod wskazany tryb.
Jeżeli klient narzuca użycie danego "nie sprawdzonego" pluginu w paczce robi to świadomie oraz na własną odpowiedzialność!

Kupując u mnie paczkę pluginów zyskujesz jakość oraz dokładność! Żadnych sklejek z internetu! 
Wkładam bardzo dużo czasu aby uzyskać najlepszy efekt, do paczki dorzucam pełną konfigurację "0 zaszyfrowanych pluginów" oraz gwarancję i pewność braku backdoorów oraz innych tego typu rzeczy.

Gdzieś mi brakowało słowa "autorskie", ale się znalazło:99751ecefa24c.png

Spoiler

i-will-find-you-and-throw-a-dictionary-a

Podsumowałeś jedynie, jakie to twoje prace są IDEALNE, ale bez uwzględnienia adekwatnych do tego dowodów, także jak mam to odebrać? Fake - inaczej to nie wygląda. Swoją drogą, za zlepkę darmowych pluginów z neta i zbugowanych skryptów cena +20psc jest po prostu śmieszna - paczkę brałem z twojego kanału Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Edytowane przez _Of3k
"Obecnie podsumowałeś" na "Podsumowałeś"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
33 minuty temu, _Of3k napisał:
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Pokaż ukrytą zawartość

We tak jeszcze podkreśl, że ino "KAŻDY JE KUPUJE I SĄ LEPSZE OD INNYCH".
Brak dowodów.

Gdzieś mi brakowało słowa "autorskie", ale się znalazło:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

i-will-find-you-and-throw-a-dictionary-a

Podsumowałeś jedynie, jakie to twoje prace są IDEALNE, ale bez uwzględnienia adekwatnych do tego dowodów, także jak mam to odebrać? Fake - inaczej to nie wygląda. Swoją drogą, za zlepkę darmowych pluginów z neta i zbugowanych skryptów cena +20psc jest po prostu śmieszna - paczkę brałem z twojego kanału Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

To co daję na internecie a to co daję klientom to jak niebo a ziemia, co do ceny, wcześniej ceny były jeszcze niższe i miałem wiele zleceń i nie wyrabiałem, dlatego cenę podwyższyłem i jak dotychczas jesteś 1 osobą która ma z tym problem, co do skryptów, skrypty daję na odpowiedzialność klienta jeżeli chce, i nie są zbugowane bo tak jak pisałem, paczkę dla klienta tworzę od 0 jeżeli jest jakiś błąd w skrypcie którego czasami nie potrafię rozwiązać pomagają mi w tym zaufane osoby 3-cie ;) "Podsumowałeś jedynie, jakie to twoje prace są IDEALNE," co do tego, powiedz mi, czy osoba która lokuje gdzieś swój produkt czy coś wypisze ci jakieś błędy jakie popełnili czy coś? to akurat zostawiam nadal pod znakiem zapytania, myślę że tym co tu napisałem odpowiem na większość twoich pytań :) 

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

na stronie piszesz że 260 klientów a tu 460

jakim cudem zrobiłeś 400 paczek w 2 lata?

czemu nie dajesz jakiegoś portfolio a jedyne ocenialne twoje prace znajdują się na yt i mówisz że wiesz że słabe, bo ja myślałem że jak ktoś chce się zareklamować to daje swoje najbardziej udane prace a nie najgorsze i mówi że przy tych najlepszych to ich nie widać

czemu płatność psc? co ty z tym robisz?

W dniu 16.07.2018 o 14:57, Kraftowanyxd napisał:

no chyba na chwile

cennik jest tak troche niesprecyzowany ;v

no i ta sieć partnerska twoja, nie wiem jak się tam dostałeś zwłaszcza że twój kanał nie dotyczy gamingu

Edytowane przez LloydPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 25.07.2018 o 17:42, Kraftowanyxd napisał:

To co daję na internecie a to co daję klientom to jak niebo a ziemia,

Brak dowodów, czyli jak na razie jesteś porównywany z kornikiem, który chwalił się kolegom, że zaliczył niezłą dębową dziurę, gdzie dotychczas żerował na spróchniałej desce.

Cytat

co do ceny, wcześniej ceny były jeszcze niższe i miałem wiele zleceń i nie wyrabiałem, dlatego cenę podwyższyłem 
dotychczas jesteś 1 osobą która ma z tym problem

Mnie tam wsio z jakiego powodu, cena ma być porównywalna z efektem pracy.
Bo ci jako jedyny to wytknąłem.

Cytat

co do skryptów, skrypty daję na odpowiedzialność klienta jeżeli chce, i nie są zbugowane 

Spoiler

39b.jpg

wait 2 tick | LosoweTP.sk
wait 1 ticks | efekty.sk

on place:
	block under event-block is end stone:
		stop
	block is not chest:
		stop
	player's tool is not chest named "&8[&f&lPREMIUM&6&lCASE&8]":
		player's tool is not chest named "&9&lPREMIUMCASE":
			stop
	set event-block to air
	set {_i} to 0
	send "&8&m-------------------------------------------" to all players
	send " &8»&7 Gracz &8(&e%player%&8) &7otworzyl &8[&f&lPREMIUM&6&lCASE&8] &7 i wylosowal &8:" to all players | pcase.sk

every 0.5 second:
 loop all players:
  if {Ringo.blue.%loop-player%} is true:
   stopEffect "%loop-player%"
   drawWarpRings style 1, particle "redstone", RGB 0, 0, 300, center loop-player, id "%loop-player%", rainbowMode true, scan false, height 1, radius 1.1, ringCount 10, ringDensity 20, visibleRange 32
  if {Ringo.blue.%loop-player%} is false:
   stopEffect "%loop-player%" | Ringo.sk - nie sypie błędów za taby?

command /ringo [<text>]:
 permission: nutle.ringo
 permission message: &c&lBlad: &7Musisz zakupic ringo w sklepie: &6http://kraftowany.eu
 trigger:
  open chest with 3 rows named "&8» &6Dostepne ringo" to player
  wait 2 tick
  if {Ringo.black.%player%} is false:
  if {Ringo.blue.%player%} is false:
   format slot 13 of player with blue wool named "&8» &7Niebieskie ringo." with lore "&8» &7Status: &cOFF||&8» &7Kliknij, aby &awlaczyc&7." to close then run [execute player command "/jiaowjfiojawijfijawiudifua"]
  if {Ringo.blue.%player%} is true:
   format slot 13 of player with blue wool named "&8» &7Niebieskie ringo." with lore "&8» &7Status: &aON||&8» &7Kliknij, aby &cwylaczyc&7." to close then run [execute player command "/jiaowjfiojawijfijawiudifua"] | kolejny z Ringo.sk

command /sklep:
	trigger:
		open chest with 3 rows named " &8» &2&lSKLEP" to player
		format slot 0 of player with 1 of 310 of protection 4 and unbreaking 3 named "&8x1 &6Helm 4/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6helm 4/3||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kuphelm"]
		format slot 1 of player with 1 of 311 of protection 4 and unbreaking 3 named "&8x1 &6Klata 4/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6klate 4/3||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot"  to run [execute player command "/kupklate"]
		format slot 2 of player with 1 of 312 of protection 4 and unbreaking 3 named "&8x1 &6Spodnie 4/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6spodnie 4/3||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupspodnie"]
		format slot 3 of player with 1 of 313 of protection 4 and unbreaking 3 named "&8x1 &6Buty 4/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6buty 4/3||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupbuty"]
		format slot 4 of player with 1 of 276 of sharpness 6 and fire aspect 2 named "&8x1 &6Miecz 6/2" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6miecz 6/2||&8» &7Koszt: &6500 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupmiecz"]
		format slot 5 of player with 1 of 276 of knockback 3 named "&8x1 &6Miecz (KNOCKBACK)" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6miecz (KNOCKBACK)||&8» &7Koszt: &6500 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupknockback"]
		format slot 6 of player with 1 of 261 of punch 2 and infinity 1 named "&8x1 &6Luk punch 2 infinity 1" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6luk punch 2 infinity 1||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupluk"]
		format slot 7 of player with 1 of 278 of efficiency 6 and unbreaking 3 and fortune 3 named "&8x1 &6Kilof 6/3/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6kilof 6/3/3||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupkilof"]
		format slot 8 of player with 1 of 262 named "&8x64 &6Strzala do luku" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx64 &6strzala do luku||&8» &7Koszt: &65 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupstrzala"]
		format slot 9 of player with 1 of 121 named "&8x10 &6Stoniarki" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx10 &6stoniarki||&8» &7Koszt: &650 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupstoniarki"]
		format slot 10 of player with 1 of 54 named "&8x1 &9PremiumCase" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &9premiumcase||&8» &7Koszt: &6500 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kuppremiumcase"]
		format slot 11 of player with 1 of 122 named "&8x5 &6Pandora" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx5 &6pandora||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kuppandora"]
		format slot 12 of player with 1 of 46 of unbreaking 10 named "&8x1 &4Rzucane TNT" with lore "&8x1 &6Helm 4/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &4rzucane tnt||&8» &7Koszt: &61000 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kuprzucanetnt"]
		format slot 13 of player with 1 of 276 of sharpness 7 and fire aspect 2 named "&8x1 &4Jaskiniowy miecz" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &4jaskiniowy miecz||&8» &7Koszt: &65000 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupjaskiniowymiecz"]
		format slot 14 of player with 1 of 116 named "&8x5 &6Kopacz fosy" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx5 &6kopacz fosy||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupkopaczfosy"]
		format slot 15 of player with 1 of 120 named "&8x5 &6Boyfarmer" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx5 &6boyfarmer||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupboyfarmer"]
		format slot 16 of player with 1 of 24:0 named "&8x5 &6Sandfarmer" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx5 &6sandfarmer||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupsandfarmer"]
		format slot 17 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 18 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 19 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 20 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 21 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 22 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 23 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 24 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 25 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 26 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x" | Sklep.sk 

Cytat

bo tak jak pisałem, paczkę dla klienta tworzę od 0 jeżeli jest jakiś błąd w skrypcie którego czasami nie potrafię rozwiązać pomagają mi w tym zaufane osoby 3-cie 

Cytat

Paczkę pluginów tworzę od 0, nikt mi przy tym nie pomaga, staram się by paczka funkcjonowała jak najlepiej,

Komentować? 

Cytat

co do tego, powiedz mi, czy osoba która lokuje gdzieś swój produkt czy coś wypisze ci jakieś błędy jakie popełnili czy coś?

"osoba która lokuje gdzieś swój produkt" napisze idealne, a nie, jak w twoim przypadku IDEALNE.

Cytat

myślę że tym co tu napisałem odpowiem na większość twoich pytań

Hue, z mojej strony było swoiste brak pytań do tego G, które uważasz za reprezentacje własnej pracy.

Będziesz kontynuować? :V 

Zax3_

Usuwam formatowanie.

Notatka dodana przez Zax3_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Design strony to żart, font dziwnie wyszczególnia polskie znaki, w zakładce cennik kompletnie brak wolnego miejsca i śmiem twierdzić że kilka rzeczy jest nierówno, w regulaminie najpierw dajesz listę złożoną z liczb, a tuż obok kropki, i odległość między button'ami a tekstem w zakładce kontakt za fajnie nie wygląda.

Posiadam wadę wzroku, czy w nigdzie nie ma portfolio?

:angrythonk:

- Bardzo dobry kontakt (Ts3, Discord, Fejs, GG, Steam, Email)

Jedyną formą kontaktu jaką podałeś jest facebook.

stworzyć unikalne biomy na twój serwer!

Wszystkie schematy tworzy...?

Edytowane przez Vylence

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 25.07.2018 o 17:58, LloydPL napisał:

na stronie piszesz że 260 klientów a tu 460

jakim cudem zrobiłeś 400 paczek w 2 lata?

czemu nie dajesz jakiegoś portfolio a jedyne ocenialne twoje prace znajdują się na yt i mówisz że wiesz że słabe, bo ja myślałem że jak ktoś chce się zareklamować to daje swoje najbardziej udane prace a nie najgorsze i mówi że przy tych najlepszych to ich nie widać

czemu płatność psc? co ty z tym robisz?

no chyba na chwile

cennik jest tak troche niesprecyzowany ;v

no i ta sieć partnerska twoja, nie wiem jak się tam dostałeś zwłaszcza że twój kanał nie dotyczy gamingu

Strony nie zaktualizowałem, 400 paczek przez 2 lata podliczyłem ilość klientów, filmów moich na youtube ( jeszcze ze starego kanału) 

Sieć partnerska nie chodzi mi o sieć typową dla youtuberów

cennik nie sprecyzowany, mi wystarczy :)

Płatność psc dlatego że wpłacam to na mypsc i posiadam od nich kartę debetową ;d

Portfolio mam na swoijej starej stronie, ta którą widzisz jest nowa i niedługo będzie zakładka z portfolio (kraftowany.eu - stare portfolio)

W dniu 25.07.2018 o 18:31, _Of3k napisał:

Brak dowodów, czyli jak na razie jesteś porównywany z kornikiem, który chwalił się kolegom, że zaliczył niezłą dębową dziurę, gdzie dotychczas żerował na spróchniałej desce.

Mnie tam wsio z jakiego powodu, cena ma być porównywalna z efektem pracy.
Bo ci jako jedyny to wytknąłem.

39b.jpg

wait 2 tick | LosoweTP.sk
wait 1 ticks | efekty.sk

on place:
	block under event-block is end stone:
		stop
	block is not chest:
		stop
	player's tool is not chest named "&8[&f&lPREMIUM&6&lCASE&8]":
		player's tool is not chest named "&9&lPREMIUMCASE":
			stop
	set event-block to air
	set {_i} to 0
	send "&8&m-------------------------------------------" to all players
	send " &8»&7 Gracz &8(&e%player%&8) &7otworzyl &8[&f&lPREMIUM&6&lCASE&8] &7 i wylosowal &8:" to all players | pcase.sk

every 0.5 second:
 loop all players:
  if {Ringo.blue.%loop-player%} is true:
   stopEffect "%loop-player%"
   drawWarpRings style 1, particle "redstone", RGB 0, 0, 300, center loop-player, id "%loop-player%", rainbowMode true, scan false, height 1, radius 1.1, ringCount 10, ringDensity 20, visibleRange 32
  if {Ringo.blue.%loop-player%} is false:
   stopEffect "%loop-player%" | Ringo.sk - nie sypie błędów za taby?

command /ringo [<text>]:
 permission: nutle.ringo
 permission message: &c&lBlad: &7Musisz zakupic ringo w sklepie: &6http://kraftowany.eu
 trigger:
  open chest with 3 rows named "&8» &6Dostepne ringo" to player
  wait 2 tick
  if {Ringo.black.%player%} is false:
  if {Ringo.blue.%player%} is false:
   format slot 13 of player with blue wool named "&8» &7Niebieskie ringo." with lore "&8» &7Status: &cOFF||&8» &7Kliknij, aby &awlaczyc&7." to close then run [execute player command "/jiaowjfiojawijfijawiudifua"]
  if {Ringo.blue.%player%} is true:
   format slot 13 of player with blue wool named "&8» &7Niebieskie ringo." with lore "&8» &7Status: &aON||&8» &7Kliknij, aby &cwylaczyc&7." to close then run [execute player command "/jiaowjfiojawijfijawiudifua"] | kolejny z Ringo.sk

command /sklep:
	trigger:
		open chest with 3 rows named " &8» &2&lSKLEP" to player
		format slot 0 of player with 1 of 310 of protection 4 and unbreaking 3 named "&8x1 &6Helm 4/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6helm 4/3||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kuphelm"]
		format slot 1 of player with 1 of 311 of protection 4 and unbreaking 3 named "&8x1 &6Klata 4/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6klate 4/3||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot"  to run [execute player command "/kupklate"]
		format slot 2 of player with 1 of 312 of protection 4 and unbreaking 3 named "&8x1 &6Spodnie 4/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6spodnie 4/3||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupspodnie"]
		format slot 3 of player with 1 of 313 of protection 4 and unbreaking 3 named "&8x1 &6Buty 4/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6buty 4/3||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupbuty"]
		format slot 4 of player with 1 of 276 of sharpness 6 and fire aspect 2 named "&8x1 &6Miecz 6/2" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6miecz 6/2||&8» &7Koszt: &6500 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupmiecz"]
		format slot 5 of player with 1 of 276 of knockback 3 named "&8x1 &6Miecz (KNOCKBACK)" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6miecz (KNOCKBACK)||&8» &7Koszt: &6500 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupknockback"]
		format slot 6 of player with 1 of 261 of punch 2 and infinity 1 named "&8x1 &6Luk punch 2 infinity 1" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6luk punch 2 infinity 1||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupluk"]
		format slot 7 of player with 1 of 278 of efficiency 6 and unbreaking 3 and fortune 3 named "&8x1 &6Kilof 6/3/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &6kilof 6/3/3||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupkilof"]
		format slot 8 of player with 1 of 262 named "&8x64 &6Strzala do luku" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx64 &6strzala do luku||&8» &7Koszt: &65 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupstrzala"]
		format slot 9 of player with 1 of 121 named "&8x10 &6Stoniarki" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx10 &6stoniarki||&8» &7Koszt: &650 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupstoniarki"]
		format slot 10 of player with 1 of 54 named "&8x1 &9PremiumCase" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &9premiumcase||&8» &7Koszt: &6500 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kuppremiumcase"]
		format slot 11 of player with 1 of 122 named "&8x5 &6Pandora" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx5 &6pandora||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kuppandora"]
		format slot 12 of player with 1 of 46 of unbreaking 10 named "&8x1 &4Rzucane TNT" with lore "&8x1 &6Helm 4/3" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &4rzucane tnt||&8» &7Koszt: &61000 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kuprzucanetnt"]
		format slot 13 of player with 1 of 276 of sharpness 7 and fire aspect 2 named "&8x1 &4Jaskiniowy miecz" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx1 &4jaskiniowy miecz||&8» &7Koszt: &65000 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupjaskiniowymiecz"]
		format slot 14 of player with 1 of 116 named "&8x5 &6Kopacz fosy" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx5 &6kopacz fosy||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupkopaczfosy"]
		format slot 15 of player with 1 of 120 named "&8x5 &6Boyfarmer" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx5 &6boyfarmer||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupboyfarmer"]
		format slot 16 of player with 1 of 24:0 named "&8x5 &6Sandfarmer" with lore "||&8» &7Po zakupie otrzymasz: &fx5 &6sandfarmer||&8» &7Koszt: &6100 monet||&8» &7Kliknij &aPPM &7aby zakupic przedmiot" to run [execute player command "/kupsandfarmer"]
		format slot 17 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 18 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 19 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 20 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 21 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 22 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 23 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 24 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 25 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x"
		format slot 26 of player with 1 of 160:15 named "&7x" with lore "&7x" | Sklep.sk 

Komentować? 

"osoba która lokuje gdzieś swój produkt" napisze idealne, a nie, jak w twoim przypadku IDEALNE.

Hue, z mojej strony było swoiste brak pytań do tego G, które uważasz za reprezentacje własnej pracy.

Będziesz kontynuować? :V 

Nie. 

W dniu 25.07.2018 o 19:23, Vylence napisał:

Design strony to żart, font dziwnie wyszczególnia polskie znaki, w zakładce cennik kompletnie brak wolnego miejsca i śmiem twierdzić że kilka rzeczy jest nierówno, w regulaminie najpierw dajesz listę złożoną z liczb, a tuż obok kropki, i odległość między button'ami a tekstem w zakładce kontakt za fajnie nie wygląda.

Forma kontaktu fejs( faktycznie mój błąd, podam jeszcze dziś/jutro wszystkie metody kontaktu )

Wszystkie schematy tworzę od 0, Albo w beter bob'ie albo tworzę je w minecraft np. drzewa (najczęściej) i przenoszę je w formie bo3 za pomocą bo3tools ;)

Zax3_

Usuwam formatowanie.

Notatka dodana przez Zax3_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
33 minuty temu, Vylence napisał:

Jeżeli chodzi o twoje wypowiedzi wszystko zaktualizowałem, dzięki za uwagę :) 

I dziękuje innym za sugestie uwagi choćby te najgorsze ;) Staram się poprawiać błędy na bieżąco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Moim osobistym skromnym zdaniem nie polecam tej osoby. (Mam prywatne powody, gdyż ta osoba z charakteru jest wyrachowana).

W każdym razie ostrzegam. Ale nie mówię że nie zna się na rzeczy.

Po prostu ostrzegam przed płaceniem z  "góry"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
20 godzin temu, Alchemist10 napisał:

Moim osobistym skromnym zdaniem nie polecam tej osoby. (Mam prywatne powody, gdyż ta osoba z charakteru jest wyrachowana).

Proszę o dowody, co ty mówisz typie? 

20 godzin temu, Alchemist10 napisał:

Aaa no tak, są czasami osoby, które na chama coś chcą wyrwać za friko, płacenie z góry u mnie jest od początku jeżeli ktoś się z tym nie zgadzał nie nalegałem, owszem było kilka problemów z osobami które zapłaciły ale problemy były z ich strony, nie przeczytały regulaminu, u mnie pisze jasno kupujesz coś potwierdzasz znajomość regulaminu, ale żeby nie było wszystko otrzymali i problemy się rozwiązały :) 

19 godzin temu, xVendrome napisał:

Piszesz może pluginy? Możliwe wynagrodzenie.

Niestety nie piszę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi