Skocz do zawartości
  • 0

pytanie tab ram

Adonisekk
 Udostępnij

Pytanie

siemka mam pytanie a raczej 2 xd

1.robie tab pod swoj srv jest fajnie mam ustawione 60slotow na serwer i w tym pytanie jak zrobic ze gdy zmienie sloty na 40 to bedzie nadal 60rubryk

2.jak hoating lvlup dzieli ram na srv np:gdy jest 40graczy online i mam 2gb ramu to daje np 60mb na jedneho gracza a gdy jest 2 graczy to daje po 100mb czy jeat yo stale np 50 ?

mam nadzieje ze mjie rozumiecue xd pisane z fona

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

2. Na lvlupie kupujesz pakiety ramu prawda? Prawda. Jesli wykupisz np, 1gb ramu i ustawisz 10 slotow to zawsze na każdego gracza bedzie przydzielone ~100mb ramu.

Nie ma takiego skryptu ani pluginu który zazadzal by twoim ramem na serwerze, musiałbys to wszystko robic ręcznie jak juz

• 0

tak jak mówi @Up.

Ja z LvLUpa korzystałem-korzystam, i zawsze, ZAWSZE ram ma 1 gracza wynosi : (max twoj ram) : (ilosc slotow)

jednak... ram przydziela maszyna troszeczkę inaczej, bo tak sobie wykombinowali... (ram) : (ilosc graczy online), ale nie zawsze to tam tak działa, wiec... im mniej osób na srv, to mniej ZUZYWANEGO oraz wiecej PRZYDZIELONEGO ramu per player :3

~ tapatalk

• 0

Emmm... To tak nie działa xd Zeby tu odpowiedzeć, trzeba by najpierw wiedziec co to w ogole jest ram :p Jest to najprosciej mowiac pamiec wirtualna. Wszystko jest w niej trzymane i zajmuje tyle, ile chce. Jak wszystko to zajmuje wiecej niz moze, to oczywiscie wywali nam w konsoli Out of memory i tyle:p

• 0

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Ten temat został przeniesiony z "Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!" do "Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!".

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...