Skocz do zawartości

Sprawdzanie Gracz+Blokada komend

Radek1234512345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawić skript w połowie mojego wykonania 

Co dodaje skript: 

1.Sprawdzanie graczy 

2.Blokuje komendy  np: /spawn, /tpa , /warp (to co sie blokuje essentials podczas przesiadywania w /jail)

3.Dodaje prefix na chacie SPRAWDZANY Radek  text (ja tak mam wy możecie mieć np: spr nick text)

- UWAGA trzeba zrobic jail (wiezienie gdzie gracz bedzie sprawdzany) U mnie jest pod nazwa ,,Cela " (do ustawienia w configu skriptu)

Wymagania skriptu:

- Permissionsex (I ranga Sprawdzany z dowolnymi permissjami za mam tyllko - essentials helpop)

- Essentials (EssentialsChat w sektorze essentialschat może być lecz nie musi SPRAWDZANY {DISPLAYNAME} {MESSAGE})

- Skript

- Wild Skript

Komendy Skriptu:

/sprawdz gracz Nick

/sprawdz cheater Nick

/sprawdz czysty Nick

Permisje dla np: helperów, Modów:

sprawdz.gracz

sprawdz czysty

sprawdz cheater

lub komenda dla Admina sprawdz.*

Link do scriptu:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez stefanik11
Nieaktywny

Poprawiam formatowanie na dark ^>^

25 minut temu, xAxee napisał:

1. zle wytabowane

2. duzo takich sk

3. co jesli ktos nie ma (tego setranka zapomnialem jaki to pl) nigdzie o nim nie napisales

a wiec no dobra to dzial z nauka wiec dobrze wytabuj iwg i bedzie dobrze

To mój drugi albo trzeci opublikowany skript więc..

Czemu raz używasz broadcast a raz say? Poza tym obiecywałeś configów a ja takiego nie widzę, nie widziałem gdzie się ustawia zmienną {pokój.coord}. Lepiej jakbyś nadawanie rangi zrobił pexem a nie azranks bo nie jest to często używany plugin. Tego typu skryptów jest sporo na internecie, i jak sam pisałeś jest on tylko w połowie napisany przez Ciebie. Jest trochę do zmian. Poza tym właśnie zauważyłem. Ten skrypt nie blokuje komend /spawn on tylko nadaje rangę którą ktoś musi mieć.

Edytowane przez kubaczak2

7 minut temu, KrejzolekPRO napisał:

Gracz może zostać uznany za "cheatera" nawet jak nie jest sprawdzany. Jakiś włam na serwer i administracji łatwiej się chyba nie da zbanować :)

No bo wiesz, no musi być jakiś backdoor w tym :ancom: .

15 godzin temu, Radek1234512345 napisał:

Blokuje komendy  np: /spawn, /tpa , /warp (to co sie blokuje essentials podczas przesiadywania w /jail)

Pokaż która część skryptu to blokuje :angrythonk: .

execute server command "say &7Gracz &c%arg 2% &7jest podejrzany o cheaty."
                                execute server command "say &7Postepuj zgodnie z poleceniami &cAdmina."
                                execute server command "say &7Brak wspolpracy z Admienm &cBan &7na &c7 &7dni."
                                execute server command "say &7Podaj &cSkypa &7na &c/raport."

Na kiego grzyba tutaj say :facepalm: .

&7Brak wspolpracy z Admienm &cBan &7na &c7 &7dni.

Literówka :ancap: , a po za tym czemu równoważnik zdania :lulkappa:.

Nie wierzę, by ktokolwiek jeszcze używał Skype'a.

if player has permission "sprawdz.gracz":
                                execute server command "setrank %arg 2% Sprawdzany 8min"
                                execute server command "jail %arg 2% Cela 8min"
                                broadcast " "
                                broadcast " "
                                execute server command "say &7Gracz &c%arg 2% &7jest podejrzany o cheaty."
                                execute server command "say &7Postepuj zgodnie z poleceniami &cAdmina."
                                execute server command "say &7Brak wspolpracy z Admienm &cBan &7na &c7 &7dni."
                                broadcast " "
                                broadcast " "

O 1 tabulator za mało. 

if player has permission "sprawdz.czysty" or "sprawdz.*":
                                execute server command "jail %arg 2% Cela -1"
                                broadcast " "
                                broadcast " "
                                execute server command "say &7Gracz &c%arg 2% &7nie posiada &cCheatow moze "
                                execute server command "say &cKontynuowac gre na Naszym Serwerze! "
                                broadcast " "
                                broadcast " "

Także 1 tabulator za mało.

execute server command "setrank %arg 2% Sprawdzany 8min"

Nigdzie nie napisałeś że trzeba SetRank :thinkfish:

send " "
                        send "&8» &c/sprawdz gracz Nick &8- &7Sprawdza gracza"
                        send "&8» &c/sprawdz czysty Nick &8- &7Czysci gracza z zazutow"
                        send "&8» &c/sprawdz cheater Nick &8- &7Daje bana graczowi z cheatami"
                        send " "
                        stop

Dajesz stop w miejscach, w których nie trzeba go dawać :thonk: .

• Szifter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...