Skocz do zawartości
  • 0

RickPlayingPL
 Udostępnij

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Ale chcesz żeby tylko jeden gracz to słyszał czy każdy gracz przy wokonywaniu jakiejś czynności ?

Tu masz że gdy gracz ma permisje to słyszy np, jeśli ci nie o to chodzi napisz :P

command /play:	trigger:		if player has permission "lol":			play raw sound "mob.wither.spawn" at player with pitch 1 volume 10

• 0

Ale chcesz żeby tylko jeden gracz to słyszał czy każdy gracz przy wokonywaniu jakiejś czynności ?

Tu masz że gdy gracz ma permisje to słyszy np, jeśli ci nie o to chodzi napisz :p

command /play:	trigger:		if player has permission "lol":			play raw sound "mob.wither.spawn" at player with pitch 1 volume 10

Np, chce puscic dzwiek level_up dla jednego gracza na spawnie, w sensie w jakims evencie typu on break czy cos w tym stylu

Edytowane przez RickPlayingPL

• 0

Oj, Tego to nie wiem, jak zrobić aby słyszał to tylko jeden gracz, bo z tego co testowałem dźwięk słyszą wszyscy naokoło cb :|

Próbowałem z takim czymś:

on mine of stone:	if player's gamemode is survival:		play raw sound "random.pop" at player with pitch 1 volume 10

• 0

execute console command "playsound random.pop %player%"

Sprobuj ;)

To również nie spełnia ocekiwań użytkownika RickPlayingPL, ponieważ przetestowałem to z bratem na serwie i również każdy gracz który znajduje się blisko słyszy ten efekt ._.

@down nom racja inaczej się nie da RickPlayingPL musisz zastosować jeden z powyższych propozycji :*

Edytowane przez Hydorax

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...