Skocz do zawartości

Odwołanie od decyzji o ukaraniu

JanekJaran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałem przeprosić za to co zrobiłem, jednak chciałem przeprosić, nie za naruszenie regulaminu, lecz za zachowanie i wykorzystanie tego błędu.

Co się stało?

1. @Spitfire_x86 i ja znaleźliśmy błąd serwera pozwalający na klonowanie dowolnego bloku.
  2. @Spitfire_x86 Poinformował o tym Libtera.

3. Zauważyłem, że po poinformowaniu go klonując bloki nie naruszamy regulaminu.

4. Zaproponowałem, że możemy to zrobić i skopiowaliśmy trochę bloków.

5. Libter powołując się na 1.1 ukarał @Spitfire_x86, a potem mnie.

6. Libter poprawił regulamin

Wiem, że Libter słusznie postąpił karając nas, ale czy nie zrobił tego za surowo?
Chcę, też poinformować was, o tym, że nie zrobiłbym tego gdyby w regulaminie znajdował się punkt zakazujący całkowicie wykorzystywanie bugów i glitchy.
Czy chcecie jeszcze ze mną grać? Czy chcielibyście żebym dostał unbana?
Do Libtera: Mimo tego, że jesteś właścicielem proszę: Wypowiedz się jako gracz, nie administrator.

5. Nie musiałem nawet powoływać się na 1.1. Regulamin zakazywał już wtedy wykorzystywania bugów bez poinformowania administracji, a o klonowaniu diamentów nie poinformowałeś.

Godzinę temu, JanekJaran napisał:

Wiem, że Libter słusznie postąpił karając nas, ale czy nie zrobił tego za surowo?

Nie. Za cheaty/wykorzystywanie błędów domyślnie (na większości serwerów) jest ban permanentny.

Godzinę temu, JanekJaran napisał:

Do Libtera: Mimo tego, że jesteś właścicielem proszę: Wypowiedz się jako gracz, nie administrator.

Takie wstawki i "odwołanie od decyzji o ukaraniu" zamiast "prośba o odbanowanie" w tytule znacząco zmniejszają Twoje szanse.

40 minut temu, Libter napisał:

Regulamin zakazywał już wtedy wykorzystywania bugów bez poinformowania administracji, a o klonowaniu diamentów nie poinformowałeś.

Spitafire ponoć cię poinformował, tak mi przynajmniej powiedział.

Wszyscy chętni chyba się już wypowiedzieli, więc można podsumować Twoje zachowanie chwilę przed i po otrzymaniu bana:

• Składałeś fałszywe zeznania: "90% bloków oddałem Spitfajerowi. Zrobiłem i zachowałem sobie 5 bloków.", podczas gdy w skrzyni należącej do Ciebie znajdowały się 64 bloki czyli znacząca większość pozyskanych diamentów.
  • Próbowałeś uzyskać zwrot reszty (uczciwie pozyskanych) diamentów zapominając, że kara nie polega tylko na odebraniu nieuczciwie pozyskanych przedmiotów.
  • Próbowałeś udowodnić, że "według regulaminu wszystkie [bloki diamentów] były legalne".
  • Prosiłeś o usunięcie SpitFire'a z listy graczy.
  • Próbowałeś odzyskać cały swój majątek sprzed oszustwa: "chcę żebyś jakimś World Editem skopiował nasz fragment mapy i wkleił na nową mapę".
  • Obraziłeś się na serwer, forum i wszystkie projekty z nim związane.

NJnVppA.png

• Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...