Skocz do zawartości

Spitfire_x86

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Nick w MC
  Spitfire_x86

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Spitfire_x86

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

 1. Wnoszę o ukaranie gracza Voidenhauer na podstawie Art. 15 Kodeksu Karnego Cesarstwa Utopii za wielokrotne pomówienie i znieważenie na kanale #dyskusje serwera Discord. Moje żądania to: kara grzywny oraz wycofanie pozwu na mnie. Dowody:
 2. Parę uwag: Co w tym kontekście znaczy "nieestetycznych"? Wieża to "konstrukcja o wymiarach poprzecznych znacznie mniejszych od wysokości", natomiast wysokość budynku nr 1 jest tylko ~2.9x wyższa od szerokości. W związku z tym nie nazwałbym mojego budynku "wieżą". Co do budynku nr 2, jest zbudowany około 160 bloków od najbliższej budowli gracza Voidenhauer, i nie zasłania bezpośrednio żadnego z jego budynków. Nie powiedziałbym, że został zbudowany "złośliwie". Dwie wieże w centrum, dopisane do powyższego pozwu później, nie były złośliwym działaniem. Nie stanowią również problemu dla gracza Voidenhauer, a inni gracze nie wnieśli pozwów, więc nie rozumiem dlaczego zostały one dołączone do tego pozwu. Jeśli gracz Voidenhauer uznaje budynek nr 1 za "wieżę", oznacza to, że poniższy budynek (o wysokości ~3.1x większej od szerokości) należący do tego gracza również spełnia tą definicję. Jeśli gracz Voidenhauer uznaje budynek nr 2 za "nieestetyczny", to poniższy budynek również powinien zostać uznany za nieestetyczny, ze względu na użycie podobnych bloków.
 3. Protip: Dobrym pomysłem na początek jest wytworzenie manierki na wodę oraz kilku torebek na jedzenie (Lunch Bag), aby zaoszczędzić miejsce w ekwipunku. EDIT: Lunch Bagi oczywiście tylko na zupę grzybową
×
×
 • Dodaj nową pozycję...