Skocz do zawartości

YouHaveTrouble

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O YouHaveTrouble

 • Tytuł
  Początkujący I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. YouHaveTrouble

  AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

  Wybacz, ale nie rozumiem, tematyka serwera nie została zmieniona w żadnym stopniu, to nadal anarchia. Zmieniła się wersja gry oraz ip. To anarchia. Możesz robić co ci się podoba. Do moderacji specjalnie dobieram ludzi, po których spływa o, co ktoś powie na czacie.
 2. YouHaveTrouble

  AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

  Czy sugerujesz, że nie powinienem dostosowywać serwera do sugestii i krytyki graczy? Nie żebram o dobre opinie, wręcz przeciwnie, najwięcej wnoszę z krytyki i podpowiedzi. Serwer postawiłem przede wszystkim dla graczy, więc uważam, że korzystając z ich sugestii sprawiam, że jest dla nich lepszy. Stawiam na rozwój i zmianę zamiast stanie w miejscu i upieraniu się przy swoim. Jeśli odebrałeś zmianę posta negatywnie, to przepraszam, nie było to moją intencją.
 3. YouHaveTrouble

  AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

  Duża aktualizacja! Serwer oficjalnie już otwarty! Serdecznie zapraszamy: anarchiamc.pl
 4. YouHaveTrouble

  AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

  Rozmawiałem właśnie z moim człowiekiem od ustawiania tego wszystkiego od strony technicznej. Musielibyśmy stawiać od nowa konfigurację, która zajęła nam prawie cały tydzień łącznie z poradzeniem sobie z kilkoma większymi błędami. Chwilowo użycie tego pluginu nie wchodzi w grę, ale nie wykluczam dorzucenia go przy otwarciu innych trybów gry (W planach jest m.in. creative z małym twistem, zobaczycie wkrótce i minigry (na które poczekacie trochę dłużej, bo nic nie robimy kopiuj wklej, tylko dodajemy własne pomysły). Edit: Kilka godzin kombinowania i przestawiania i udało mi się wgrać plugin Serwer będzie dostępny na wersje 1.9 - 1.12.2
 5. YouHaveTrouble

  AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

  Na jakiej wersji siedzi więcej ludzi? Ja zawsze gram na najnowszych, więc ciężko mi się zorientować co i jak. Na razie chcę zobaczyć jak to będzie wyglądać, jak na razie nie spotkałem się z dużymi problemami z ich strony i mają całkiem przyjemną obsługę bungeecorda. Zresztą, zawsze jest opcja przesiadki na coś innego w razie gdyby coś się działo.
 6. YouHaveTrouble

  AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

  Ciekawie, ze o tym mówisz, bo właśnie w tej chwili pracujemy nad bezpiecznym i fair udostępnieniem go osobom bez zakupionego minecrafta Jeśli dasz nam jeszcze kilka dni, to myślę, że możesz być zadowolony.
 7. YouHaveTrouble

  AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

  Okej, po przejrzeniu odpowiedzi tutaj i kilku innych forach, chciałbym zadać pytanie. Czy jeśli nastąpiłaby taka zmiana: Czy można używać xray/speedhacka/jakiegokolwiek zhackowanego klienta itp ? Tak, nawet jest to wskazane. Nie. Grałbyś na serwerze? Proszę o odpowiedzi na strawpoll, bo bardzo niewygodnie zbiera się odpowiedzi pomiędzy kilkoma forami i grupami na facebooku Link do ankiety: https://www.strawpoll.me/17163130
 8. YouHaveTrouble

  AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

  To jest dobry pomysł. Genialny pomysł. Pomysł, na który nie wpadłem. Zobaczę, co da się zrobić, ale do momentu, w którym nie będę pewny, że wszytko działa perfekcyjnie serwer zostaje premium.
 9. YouHaveTrouble

  AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

  Nie wiem co dokładnie to spowodowało, ale usunąłem formatowanie i umieściłem je jeszcze raz. Mam nadzieję, że pomogło
 10. YouHaveTrouble

  AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

  Też nie jestem fanem cheatowania na serwerach, gdzie jest to zabronione, bo tworzy to przewagę dla cheatera. W tym przypadku każdy może po prostu pobrać zhackowany klient i zwalczać ogień ogniem. W świecie bez zasad każda przewaga nad innymi jest na wagę złota, więc ten, kto jest w stanie lepiej wykorzystać swoją będzie zwycięzcą.
 11. Informacje: Nazwa: AnarchiaMC IP: anarchiamc.pl (start 11.01.19 o godzinie 19:00, potrzebujemy czasu aby upewnić się, że wszystko jest w porządku ) Sloty: 40 Wersja gry: 1.9 - 1.12.2 (wersja 1.12.2 zapewni najlepsze doświadczenie) Premium: NIE Tryb: Anarchia Co oznacza anarchia? Możesz robić co tylko chcesz - budować, niszczyć budowle innych i robić cokolwiek przyjdzie ci do głowy bez ryzyka bana. W skrócie - survival na sterydach, gdzie dosłownie wszystko może się wydarzyć. Połączysz z kimś siły, czy będziesz samotnie wędrować przez świat pełen innych graczy, których intencje nie zawsze są dobre? Q&A Czy można używać xray/speedhacka/jakiegokolwiek zhackowanego klienta itp ? Nie, cheaty są zabronione Czy serwer będzie aktualizowany? Tak szybko, jak będzie to możliwe. Czy mapa będzie zmieniana wraz z aktualizacją? Nie. Mapa nigdy nie zostanie zresetowana. Czy mogę kupić bloki/zbroję/narzędzia za prawdziwe pieniądze? Nie. Czy serwer ma własną stronę? http://anarchiamc.pl/ (nadal w budowie)
×