Skocz do zawartości

Drodix

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Drodix

 • Urodziny 02.07.2001 (20.991657683 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolny Śląsk
 • Nick w MC
  Drodix

Ostatnie wizyty

488 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Drodix

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

0

Reputacja

 1. Ale te kod1 kod2 itd to przykladowo ustawilem. Chce tam ustawiac kody jako reflinki dla ytuberow.
 2. Siema. Napisałem skrypt na jednorazową komendę z kodem (takim jakby reflinkiem) Gdy gracz użyje komendy np: /kod kod1 To nic się nie dzieje, mimo tego że powinien dostać rangę i powinna wyskoczyć mu wiadomość na czacie. W konsoli brak błędów i errorów. O co chodzi? Jakiś addon do tego potrzebny? kod:
 3. Wersji skripta nie zmienię bo w tych starszych nie ogarniam jak zrobić własny crafting dla itemku jakiegoś i nie mogę tam ustawić żeby dawało itemki z nazwą i opisem. Ten kod co podałeś robi to samo, oddaje tylko 1 item, ten który mam jako pierwszy w EQ. Już nie czaje to tam jest źle. Ogarnąłem że można zrobić coś w tym stylu: trigger: loop 36 times: set {ekwipunek::minigra::%player%::%loop-number%} to slot %loop-number% of player inventory ale ta końcówka: to slot %loop-number% of player inventory coś nie działa. wyskakuje "can't understand this expression"
 4. Wersje: Skript: 2.3.1 SkQuery: 3.6.3 skRayFall: 1.9.15 SkMorkaz: 0.21 Ogólnie to przyglądnąłem się jeszcze raz konsoli i znalazłem takie linijki: [21:42:02] [Server thread/ERROR]: #!#! java.lang.IllegalArgumentException: Chests must have a size that is a multiple of 9! [21:42:02] [Server thread/ERROR]: #!#! at org.apache.commons.lang.Validate.isTrue(Validate.java:136) [21:42:02] [Server thread/ERROR]: #!#! at org.bukkit.craftbukkit.v1_11_R1.CraftServer.createInventory(CraftServer.java:1524) [21:42:02] [Server thread/ERROR]: #!#! at com.w00tmast3r.skquery.util.serialization.InventorySerialUtils.fromBase64(InventorySerialUtils.java:34) [21:42:02] [Server thread/ERROR]: #!#! at com.w00tmast3r.skquery.elements.effects.EffDeserializeReturn.execute(EffDeserializeReturn.java:35) Coś z tym SkQuery jest nie tak, ale próbowałem inne wersje i to nic nie daje. Może jakoś inaczej można zapisywać i przywracać EQ? Edit: zrobiłem to tak: command /eqeqeq: trigger: loop all items in the inventory of player: wait 1 second set {ekwipunek::minigra::%player%} to loop-item wait 3 second clear inventory of player wait 3 second add {ekwipunek::minigra::%player%} to player Ale oddaje tylko jeden item z tych wszystkich. Jak przerobić tą ostatnią linijkę żeby wszystko oddawała?
 5. W logach zauważyłem taką linijkę. Nie ważne jaką wersję skripta dam, to ona i tak się wyświetla. WorldGuard do reinstalacji? [Skript] Could not hook into WorldGuard. This can happen if Skript doesn't support the installed version of WorldGuard
 6. Nic to nie dało. Może addony mam złe? (WildSkript, SkQuery)
 7. A jaką wersję w końcu wgrać? Tą co mam czy tą 2.2 co pisał kolega wyżej?
 8. Niestety nic to nie dało.
 9. Siema. Pomoże ktoś z errorem w skripcie? Mam napisany skrypt który posiada komendę wyglądającą mniej więcej tak: command /eq1: trigger: set {ekwipunek.minigra.%player%} to serialized inventory of player command /eq2: trigger: restore inventory of player from {ekwipunek.minigra.%player%} command /eq3: trigger: clear inventory of player Po wpisaniu komendy /eq2 na chacie wyskakuje: "An internal error occurred while attempting to perform this command." A w logach to:
 10. Drodix

  Poprawa skryptu na eventy

  Dobra, prawie wszystko działa, ale jednak jest problem 1. Nie wiem gdzie ustawić nagrody dla graczy 2. Gdy gracz wejdzie na miejsce konca eventu nic się nie dzieje. nie tepa nigdzie ani nic.
 11. Drodix

  Poprawa skryptu na eventy

  Kurde, to będę musiał poszukać jakąś inną wersję tego WildSkripta. A umbaska czy coś to to samo? Bo z tym też nie działa.
 12. Drodix

  Poprawa skryptu na eventy

  Wgrałem ten WildSkript bo znalazłem jakiś, ale i tak skrypt nie działa, nawet w czystej wersji nie dotykanej przeze mnie wywala te same błędy z folderami.
 13. Drodix

  Poprawa skryptu na eventy

  Okej, SkQuery mam, Skripta też mam. A wildskripta nie miałem i nie moge wg na necie znaleźć na 1.11.2
 14. Drodix

  Poprawa skryptu na eventy

  Jednak są błędy: Tu błędy: Skript chyba nie rozumie o co chodzi z folderami.
 15. Drodix

  Poprawa skryptu na eventy

  Jeszcze nie wypróbowałem ale już widzę, że gracze nie będą mogli wpisywać /event zapisz bo potrzeba permisje event.all . Trzeba by bylo do kazdej czynnosci osobna permisje dac. Edit: Już dorobiłem te permisje, zaraz wypróbuje
×
×
 • Dodaj nową pozycję...