Skocz do zawartości

paweU

Zasłużony
 • Ilość zawartości

  192
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana paweU w dniu 6 kwietnia

Użytkownicy przyznają paweU punkty reputacji!

5 obserwujących

O paweU

 • Urodziny 24.04.2017 (5.322572389 lat)

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnie wizyty

4 036 wyświetleń profilu

Osiągnięcia paweU

 1. Uważasz, że wykonywanie funkcji tego typu przy każdej próbie podnoszenia itemu jest lepszym rozwiązaniem niż zrobienie tego w asynchronicznym tasku?
 2. Nie rób tego przy PlayerPickupItemEvent, bo to się odświeża co 1ms, a wystarczy maksymalnie co pół sekundy lub max sekundę, a dodatkowo możesz to wsadzić w asynchronicznego taska dzięki czemu nie będziesz zamulał głównego wątku. Zrobiłem dla Ciebie prosty plugin, który co 10 sekund zamienia 9 diamentów w jeden blok diamentowy. Na podstawie tego próbuj kminić sobie dalej, a jak będziesz mieć problemy to odezwij sie na PW lub dc: paweU#0444. Task: W klasie głównej w onEnable daj: Jeśli chodzi o klasę ItemUtil to nie ja jestem jej autorem, miałem to na dysku i chyba jest to z jakiegoś wycieku
 3. Już pomijając, że zaciemniają kod darmowych pluginów, wstydzioszki lmao
 4. łap https://www54.zippyshare.com/v/idqTG6SS/file.html https://www.virustotal.com/gui/file/13f587feda37d7070ca61d50d8aad2944a862b5aed0093934cdfc7bbc571acf2/detection
 5. Przeczytaj całą dyskusję to będziesz wiedział
 6. Tak tylko z tego co rozumiem, teraz mówimy o tym, że nikt po prostu za tak w Twojej opinii wysoką cenę nie będzie chciał kupić pluginu, ale według mnie jeśli programista postanowi wycenić swój projekt na jakąkolwiek kwotę to nie wiem czy krytykowanie tego co zrobił ma sens, bo to jego decyzja. Oczywiście, wolność słowa, ale ja osobiście jak widzę wypowiedzi ludzi krytykujące cenę jakiegokolwiek projektu to się mocno irytuję. Niech każdy wystawia swoje projekty za jaką cenę chce, ale nie krytykujmy projektu ani programisty ze względu na cenę, a skupmy się na rezultacie. Niech to pozostanie w biznesie programisty jak wycenia swój projekt, bo to kwestia indywidualna. Skoro ludzie są gotowi krytykować projekt lub programistę ze względu na cenę to znaczy, że wiedzą, że taki sam lub podobny projekt jest gdzieś do pobrania za darmo lub do kupienia taniej, więc niech idzie po prostu tam i nie robi syfu.
 7. Wiesz, chodzi o to, że jeśli programista nazwijmy to "minecraftowy" tworzy projekt np. w jeden dzień ALE podejmuję się wspierania tego projektu i wprowadzania na bieżąco aktualizacji (globalne dodatki, poprawki) i chce ten projekt sprzedawać masowo promując się np. na YouTube to 20zł za posiadanie np. pełnego pluginu na statystyki z gwarancją poprawek i wprowadzania niektórych, słusznych propozycji dodatków ze strony klientów (podałem taki projekt dla przykładu, wiem, że długo nie mógłby być wspierany, bo ilość możliwości by się wyczerpała) to naprawdę niedużo, a sam programista może na tym nieźle zarobić zakładając, że w ciągu miesiąca (wymyślam) programista sprzeda projekt 100 osobom. Czy na SpigotMC programiści faktycznie uwzględniają propozycje użytkowników? Myślę, że jakby w Polsce jakiś "minecraftowy" programista podszedł do tematu poważnie i zbudowałby coś mocnego i po kilku miesiącach nie olałby tych ludzi oraz wypuszczał co jakiś czas nowe projekty to mógłby sobie zapewnić naprawdę przyjemny dochód na kilka następnych lat. Oczywiście, to, czy użytkownik postanowi korzystać z darmowych publicznych projektów czy płatnych powiedzmy "średnio prywatnych" to indywidualna decyzja, ale ja osobiście zdecydowanie wolałbym jako Polak korzystać z usług zaufanego polskiego programisty ze względu na ułatwiony kontakt oraz tak jak pisałem wyżej zagwarantowane wsparcie techniczne i to, że programista będzie uwzględniał ewentualne propozycje, ale programista ten musiałby mieć naprawdę mocną pozycję na polskiej scenie MC oraz jakiś staż. No chyba, że klient odzywa się do programisty i oczekuje pluginu przeznaczonego stricte dla niego, ale wtedy też programista powinien zagwarantować wsparcie techniczne tylko, że już niekonieczne z aktualizacjami w tej cenie, którą klient zapłacił na początku. To swoją drogą też częste zjawisko. Często miałem tak, że otrzymałem od klienta listę funkcji jakie ma posiadać projekt, stworzyłem wszystko od A do Z za cenę X, a później klient chciał żebym dodawał nowe funkcje bez dodatkowych dopłat.
 8. Chodzi mi też trochę o to, że nawet w środowisku developerów w MC chodzą takie teksty, że "co on wystawia taki mały pluginek za 20zł?" i wydaję mi się, że to strzelanie sobie samemu w kolano.
 9. Może też problemem jest to, że jest stosunkowo mało ludzi blisko pełnoletności lub już pełnoletnich, którzy otwierają serwery i chcą wykładać na nie poważniejsze pieniądze.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...