Skocz do zawartości

paweU

Użytkownik
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O paweU

 • Tytuł
  Użytkownik I
 • Urodziny 11.04.2002 (18.135207945 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Nick w MC
  paweUdev

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć, dziękujemy. Warto pamiętać, że dzisiaj ruszają beta-testy. Oficjalny start odbędzie się później. Teraz chcemy znaleźć wszystkie błędy i je poprawić. Co do ilości właścicieli - jesteśmy w czwórkę głównymi zarządcami serwera dlatego uznałem, że każdy z nas powinien być określany jako właściciel Nie chcemy aby ktoś był #1, chcemy aby każdy z głównego zarządu był traktowany i nazywany tak samo.
 2. Dwa EventHandlery w klasie od komendy, brak wiadomości w configu, brak oddzielnego package dla classy config i totalnie nie rozumiem tego: public static Main main; private static Main instance; public static Main plugin; private static Main inst; public static Main getInstance() { return Main.instance; } public static void setInstance(final Main instance) { Main.instance = instance; } public static Main getInst() { return Main.inst; } public static Main getPlugin() { return Main.plugin; } Wystarczy zrobić to raz. Ogólnie estetyka kodu nie za fajna Popracuj jeszcze.
 3. Witamy serdecznie! W związku z tym, że właściwie kończymy prace nad serwerem, chcemy otworzyć publiczne beta-testy. Odbędą się one w celu zlikwidowania błędów w rozgrywce, poprawienia paru/kilkunastu/kilkudziesięciu rzeczy. Pliki były pisane dla serwera od zera, więc być może zapomnieliśmy o czymś co jest bardzo ważne, lub coś nie jest zrobione tak jak być powinno. Chcemy abyście rozgrywkę na serwerze traktowali przede wszystkim jako zabawę, oczywiście będziemy ją Wam poprawiać ❤ Specjalnie z okazji beta-testów przygotowaliśmy dla Was specjalny system zgłoszeń. Gdy tylko otrzymamy od Was zgłoszenie, przystąpimy do jego rozpatrzenia. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych rozwiązań. Dołączcie na serwer 10 kwietnia o godzinie 14:00 aby przekonać się jak wygląda serwer oraz pomóżcie nam w wychwytywaniu błędów IP serwera: fastcore.pl Wersja serwera: 1.8.8 Tryb serwera: MegaDrop Strona WWW: KLIK Facebook: KLIK Discord: KLIK Start beta-testów: 10 kwietnia godz. 14:00
 4. Problem został rozwiązany.
 5. Problem został rozwiązany.
 6. Problem został rozwiązany.
 7. paweU

  Wypadanie itemów / Pełne EQ

  Problem został rozwiązany.
 8. Problem został rozwiązany.
 9. paweU

  zablokowanie komendy /pl

  Problem został rozwiązany.
 10. paweU

  Błąd w skrypcie

  Problem został rozwiązany.
 11. paweU

  Problem ze skryptem

  Problem został rozwiązany.
 12. paweU

  [pytanie] Komenda

  Problem został rozwiązany.
×