Skocz do zawartości

satjoW

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia satjoW

 1. KOlego nie będe pisał w każdym temacie w którym przeszkadzasz zamiast pomagać ponieważ mod rozdaje mi za to ostrzeżenia za treści nic nie noszące do tematu ale póki co przetestowalem 4 kody podane przez ciebie i żaden z tych skryptów nie działa.

  Jeżeli chcesz pomagać to prosze POMAGAJ a nie pisz coś bez sprawdzenia ładu i składu, publikujesz często gęsto rzeczy które nie mają prawa działać jak to:
   

  if name of block is "Drzwi specjalne":

  nie ma takiego bloku w MC a nazwa bloku jeżeli byl nazwany resetuje się w momencie postawienia go...

  Porażka... nie pomagasz naprawde

  1. Saanjuk

   Saanjuk

   Oceniłem każdą twoją odpowiedz w każdym temacie i z przykrością stwierdzam że nie napisałeś kompletnie nic co pomogło komukowliek kazdy twój kod jest conajmniej do poprawy ponieważ jest nie wytabowany a większość z nich nawet po prowaidłowym wytabowaniu po prostu nie ma prawa działać...

 2. satjoW

  Drzwi

  W skrypcie użyto dwóch zdarzeń: on block place - reaguje na postawienie bloku (w tym przypadku drzwi) on right click - reaguje na kliknięcie prawym przyciskiem myszy na blok (w tym przypadku drzwi) W obu zdarzeniach sprawdzana jest nazwa bloku oraz narzędzie, które trzyma gracz. Jeżeli nazwa bloku to "Drzwi specjalne" oraz nazwa narzędzia to nick gracza, to ustawiana jest zmienna logiczna {_czyOtwarte} na false, co oznacza, że drzwi mogą być otwarte. W przeciwnym razie zmienna ta ustawiana jest na true, co oznacza, że drzwi są zamknięte i nie można ich otworzyć. W zdarzeniu on right click sprawdzane jest również czy zmienna {_czyOtwarte} jest równa true.
 3. satjoW

  Lvl kopania

 4. satjoW

  AntyWłam

  Aby dodać lub usunąć gracza z listy dozwolonych nazw lub adresów IP, możesz użyć następujących komend: /allow <name lub ip>: Dodaje gracza o podanej nazwie lub adresie IP do listy dozwolonych. /unallow <name lub ip>: Usuwa gracza o podanej nazwie lub adresie IP z listy dozwolonych. Uwaga: Ten skrypt zakłada, że nazwa gracza nie zawiera spacji. Jeśli nazwa gracza może zawierać spacje, należy zmodyfikować skrypt tak, aby używać zmiennych środowiskowych zamiast nazw graczy (np. %player_name_1%, %player_name_2% itd.).
 5. satjoW

  Efekty

  coś takiego?
 6. nie wiem czy to miałeś na myśli ale przetestuj
 7. jeśli aktualne to trzymaj
×
×
 • Dodaj nową pozycję...