Skocz do zawartości

SzczureK

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  15
 • Rejestracja

2 obserwujących

O SzczureK

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Nick w MC
  Szczuro

Metody kontaktu

 • Discord
  Szczurko#9028

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Changelog v.0.4b: Zintegrowano płatność przelewem z paypalem w przypadku hotpay.pl, do wyboru jest opcja doliczana do stanu konta hotpay.pl lub indywidualna płatność bezpośrednio na konto PayPal właściciela sklepu. Trwa dodawanie usługi HotPay.pl Premium Multi SMS.
 2. Changelog v.0.5: Rozpoczęto przygotowania do dema sklepu, sklep będzie testowany na jednym z serwerów. Na czas testowania uruchomiono API z weryfikacją licencji. Wstrzymano prace nad rozwojem płatności PSC. PSC wróci w ciągu paru tygodni.
 3. Changelog v.0.4: Utworzono możliwość dodawania własnych styli. Usunięto systemy płatności; homepay.pl - Z powodu zamknięcia działalności. simpay.pl - Zbyt małe zainteresowanie, mała ilość osób korzystających z tego systemu. Dodano systemy płatności: Cashbill.pl (faza testowa) HotPay.pl (faza testowa) Przelewy24.pl Skrill.com (faza testowa) Zaktualizowano wersję Laravela. Poprawiono wyświetlanie ostatnich zakupów, listy graczy oraz administracji. Wstrzymano pracę nad pluginem pShop MCAP
 4. Changelog 0.4 powinien pojawić się jutro.
 5. Powracam do projektu. Na dniach będę aktualizował post. @xBlaczeKx Po co komentujesz post bez jakiejkolwiek wiedzy, co robię w czasie przerwy? Będąc administratorem BlueMC.pl powinieneś chyba zachować się jak dojrzała osoba, a nie dzieciak, który nagle wyleciał do mnie z fochem. Słuchaj, nie wiem o co Ci chodzi, wyrwałem od Ciebie bana na ts'ie za oskarżanie Ciebie o faworyzacje swoich graczy. Nie pozdrawiam, nie mam zamiaru również odpowiadać dalej na Twoje komentarze, po prostu Cie zignoruje.
 6. Wstrzymuję pracę nad projektem ze względu na współpracę z pewną siecią serwerów. Sklep będzie dalej rozwijany natomiast w innych odstępach czasowych. Pozdrawiam, SzczuroRuro.
 7. Changelog v.0.3: Zakończono kodowanie panelu administratora. Częściowo zakończono kodowanie sklepu (wkrótce udostępnię zdjęcia). Trwają prace nad uruchomieniem strony z podglądem wersji demo, pobieraniem skryptu oraz sprzedażą licencji GOLD. Trwają prace nad uruchomieniem strony weryfikacji licencji. Jestem w trakcie pisania API sklepu, zostanie uruchomiona subdomena dla mojej obecnej domeny, pod którą będzie prowadzona sprzedaż. Wprowadzono do skryptu kod, który nie pozwala uruchomić sprzedaży w sklepie (od licencji GOLD) bez połączenia z serwerem weryfik
 8. A dziękuję. Ja czekam również na Twoje demo.
 9. Jeszcze nie, cały czas walczę z kodem, natomiast demo live postaram się ukończyć w ciągu następnego tygodnia. Początkowo będzie dostępny front-end, potem będzie dostępny cały skrypt tylko do wglądu.
 10. Co do pierwszego wpisu, to tak. Lite jest wersją okrojoną trochę z funkcji, postaram się rano dopracować kolor, bo w tym momencie padam na klawiaturę ze zmęczenia - widzę od razu mój kod co pisałem.
 11. Cześć, dzisiaj chciałbym zaprezentować wam projekt, który powstaje w zasadzie od trzech dni, lecz sam pomysł powstał znacznie dawniej. Projektem tym jest pipeShop - w skrócie pShop, pisany w web frameworku Laravel 5.6. pShop jest pisany w 100% przeze mnie i bez pomocy osób z zewnątrz. Sklep będzie stworzony dla serwerów Minecraft, które chcą żeby pieniądze zarobione z usług trafiały do ich portfeli. pShop będzie w dwóch wersjach, które omówię poniżej. Zapraszam do krótkiej prezentacji, z dosyć słabą grafiką - tak jak napisałem, ja się zajmuję WebDevem, a nie pracami graficznymi. Sklep
 12. SzczureK

  Statystyki

  Podrzucam kod mojej banlisty, którą można przerobić na właśnie takie statystyki. https://pastebin.com/5h5EsJKt Jest dosyć późna dla mnie pora, więc mogę Ci to objaśnić jutro - co jest do zmiany. @EDIT: Przeglądając moje stare posty, wkradł się błąd - podwójnie powtórzyłem funkcję try oraz catch.
 13. SzczureK

  Domena za darmo?

  Podbijam powyższy post. Domene za darmo można dostać ale tylko na rok (w przypadku az.pl, home.pl, nazwa.pl). Albo po prostu kup na namecheap za grosze na kilka lat i masz. @Edit: Również polecam OVH.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...