Skocz do zawartości

SzczureK

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  15
 • Rejestracja

2 obserwujących

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Nick w MC
  Szczuro

Metody kontaktu

 • Discord
  Szczurko#9028

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia SzczureK

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

10

Reputacja

 1. Changelog v.0.4b: Zintegrowano płatność przelewem z paypalem w przypadku hotpay.pl, do wyboru jest opcja doliczana do stanu konta hotpay.pl lub indywidualna płatność bezpośrednio na konto PayPal właściciela sklepu. Trwa dodawanie usługi HotPay.pl Premium Multi SMS.
 2. Changelog v.0.5: Rozpoczęto przygotowania do dema sklepu, sklep będzie testowany na jednym z serwerów. Na czas testowania uruchomiono API z weryfikacją licencji. Wstrzymano prace nad rozwojem płatności PSC. PSC wróci w ciągu paru tygodni.
 3. Changelog v.0.4: Utworzono możliwość dodawania własnych styli. Usunięto systemy płatności; homepay.pl - Z powodu zamknięcia działalności. simpay.pl - Zbyt małe zainteresowanie, mała ilość osób korzystających z tego systemu. Dodano systemy płatności: Cashbill.pl (faza testowa) HotPay.pl (faza testowa) Przelewy24.pl Skrill.com (faza testowa) Zaktualizowano wersję Laravela. Poprawiono wyświetlanie ostatnich zakupów, listy graczy oraz administracji. Wstrzymano pracę nad pluginem pShop MCAPI. Dokładniejsze zdjęcia dostarczę po ukończeniu sklepu względem wyglądu, na razie wygląda to "surowo" patrząc na responsywność i estetykę.
 4. Changelog 0.4 powinien pojawić się jutro.
 5. Powracam do projektu. Na dniach będę aktualizował post. @xBlaczeKx Po co komentujesz post bez jakiejkolwiek wiedzy, co robię w czasie przerwy? Będąc administratorem BlueMC.pl powinieneś chyba zachować się jak dojrzała osoba, a nie dzieciak, który nagle wyleciał do mnie z fochem. Słuchaj, nie wiem o co Ci chodzi, wyrwałem od Ciebie bana na ts'ie za oskarżanie Ciebie o faworyzacje swoich graczy. Nie pozdrawiam, nie mam zamiaru również odpowiadać dalej na Twoje komentarze, po prostu Cie zignoruje.
 6. Wstrzymuję pracę nad projektem ze względu na współpracę z pewną siecią serwerów. Sklep będzie dalej rozwijany natomiast w innych odstępach czasowych. Pozdrawiam, SzczuroRuro.
 7. Changelog v.0.3: Zakończono kodowanie panelu administratora. Częściowo zakończono kodowanie sklepu (wkrótce udostępnię zdjęcia). Trwają prace nad uruchomieniem strony z podglądem wersji demo, pobieraniem skryptu oraz sprzedażą licencji GOLD. Trwają prace nad uruchomieniem strony weryfikacji licencji. Jestem w trakcie pisania API sklepu, zostanie uruchomiona subdomena dla mojej obecnej domeny, pod którą będzie prowadzona sprzedaż. Wprowadzono do skryptu kod, który nie pozwala uruchomić sprzedaży w sklepie (od licencji GOLD) bez połączenia z serwerem weryfikacji. Ukończono dedykowane generatory voucherów na dane produktu, poprzednia wersja miała dużą ilość błędów, które były spowodowane pisaniem kodu na szybko. Tak jak napisałem, wkrótce zostaną dodane zdjęcia z aktualnego postępu prac. Pozdrawiam, SzczuroRuro.
 8. A dziękuję. Ja czekam również na Twoje demo.
 9. Jeszcze nie, cały czas walczę z kodem, natomiast demo live postaram się ukończyć w ciągu następnego tygodnia. Początkowo będzie dostępny front-end, potem będzie dostępny cały skrypt tylko do wglądu.
 10. Co do pierwszego wpisu, to tak. Lite jest wersją okrojoną trochę z funkcji, postaram się rano dopracować kolor, bo w tym momencie padam na klawiaturę ze zmęczenia - widzę od razu mój kod co pisałem.
 11. Cześć, dzisiaj chciałbym zaprezentować wam projekt, który powstaje w zasadzie od trzech dni, lecz sam pomysł powstał znacznie dawniej. Projektem tym jest pipeShop - w skrócie pShop, pisany w web frameworku Laravel 5.6. pShop jest pisany w 100% przeze mnie i bez pomocy osób z zewnątrz. Sklep będzie stworzony dla serwerów Minecraft, które chcą żeby pieniądze zarobione z usług trafiały do ich portfeli. pShop będzie w dwóch wersjach, które omówię poniżej. Zapraszam do krótkiej prezentacji, z dosyć słabą grafiką - tak jak napisałem, ja się zajmuję WebDevem, a nie pracami graficznymi. Sklep jest w trakcie przygotowań. Kilka funkcji będę oznaczał takim kolorem, który będzie oznaczać licencje GOLD, o której dowiesz się na dole postu. ✷ Płatności SMS/Przelew/PaySafeCard/PayPal. ✷ Firmy realizujące płatności: lvlup.pro, simpay.pl, microsms.pl, rushpay.pl, homepay.pl, payu.pl. ✷ Panel Administracyjny, w pełni funkcjonalny. ✷ API sklepu dla pluginów. ✷ Baza danych, zapisujące kupna. ✷ Vouchery, oraz generator z poziomu Panelu Administratora. ✷ Instalator (wkrótce). ✷ Aktualizator, stałe połączenie z moją stroną, gdzie będę aktualizował sklep. ✷ pShop pisany za pomocą Laravela 5.6. ✷ Support / Szybszy Support. ✷ Możliwość dodania max. 3 serwerów na licencji Lite. ✷ Możliwość dodania nielimitowanej ilości serwerów na licencji GOLD. ✷ Kompletna dokumentacja skryptu, API. ✷ Zabezpieczenia przeciw zakupom podczas błędu baz danych, zerwanego połączenia. (EDIT: Zabezpieczenie wbudowane w laravel nie pozwoli nawet uruchomic strony, ponieważ połączenie jest wymagane do poprawnego działania elementów kontrolera.) ✷ Wkrótce dodam więcej funkcji, o których poinformuje tutaj. W skrypcie sklepu będzie obowiązywać licencja - Lite oraz Gold. Jak sama nazwa wskazuje, Gold będzie miał więcej funkcji. Download pShop Lite: #wkrótce Strona z licencją sklepu: #wkrótce (cena: 30 zł)(prawdopodobnie) Kontakt E-mail: [email protected] Discord: Szczurko#9028 Prywatna Wiadomość na Forum Chętnie przyjmuję propozycje dot. skryptu sklepu. Screeny zostaną dodane po wykonaniu stylu, obecnie zajmuję się kodem. Za wszelkie błędy lub literówki przepraszam. Changelog v.0.2: Poprawiłem wygląd panelu administratora. Napisałem aplikacje logowania oraz stworzyłem wygląd, co przedstawię poniżej. Baza danych została uporządkowana. Przygotowuję API płatności od konkretnych firm, żeby łatwiej wdrożyć to do aplikacji. Aktualnie trwają prace przygotowawcze do uruchomienia strony z sklepem demo, sklepem licencji. Pare zdjęć z tego co wykonałem ze strony Front-End (wygląd sklepu) 1. Logowanie 2. Serwery 3. Licencja Oczywiście, kod nie będzie działać. To tylko demo.
 12. SzczureK

  Statystyki

  Podrzucam kod mojej banlisty, którą można przerobić na właśnie takie statystyki. https://pastebin.com/5h5EsJKt Jest dosyć późna dla mnie pora, więc mogę Ci to objaśnić jutro - co jest do zmiany. @EDIT: Przeglądając moje stare posty, wkradł się błąd - podwójnie powtórzyłem funkcję try oraz catch.
 13. Podbijam powyższy post. Domene za darmo można dostać ale tylko na rok (w przypadku az.pl, home.pl, nazwa.pl). Albo po prostu kup na namecheap za grosze na kilka lat i masz. @Edit: Również polecam OVH.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...