Skocz do zawartości

xsvka

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xsvka

 1. Cześć, tak jak w tytule. Przydałaby się "prawa ręka" tzn. współwłaściciel, administracja, sponsorzy. ! Dobrze jeżeli współwłaściciel miałby wiedzę w zakresie pluginów, nie używam skriptów. Oczywiście chętnie przyjmę również duże zaplecze sponsorów. Od siebie oferuje dużą wiedzę w zakresie realizacji takich projektów, jestem w stanie wziąć duży % pracy na siebie. Discord: xsvka#3017
 2. xsvka

  [Szukam]Technika

  Osobiście nie polecam, marnuje ludziom czas.
 3. Witam, mam na sprzedaż paczkę Anarchy SMP. Paczka zawiera wiele funkcji, jest na tyle dobrze zrobiona, że przy dobrej promocji serwera jest na spokojnie możliwość na ponad 200 graczy. Całość zaprezentuje prywatnie (najprawdopodobniej powstanie osobny filmik również) Cena do uzgodnienia na PW Kontakt: DISCORD: xsvka#3017 FORUM (mogę nie odpowiadać za szybko, dlatego zalecam DC) Do paczki podrzucam spawn NIE jest on autorski! (ma zrobioną flagę, linię, stoi tam kilka npc od czasu, zestawów, rynku, dziennej nagrody + są skrzynie) MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA PACZKI NA OSOBNYM SERWERZE!
 4. Aktualnie już mam jednego klienta, jeżeli skończę pracę dla niego zajmę się portfolio, i wrzucę jakieś projekty na githuba. ^jeżeli ktoś zainteresowany jest portfolio pv.
 5. Ponieważ takich pluginów jak np. vanish nie pisze się nie wiadomo ile, a nie ma co naciągać. Chyba, że wolisz płacić więcej to możesz kupić za np. 20 ;p. A co do gildii, w zależności od tego, co ma tam być.
 6. LC jako tako żadnych nie mam, bo nigdy o to nie prosiłem, aczkolwiek jeżeli będzie potrzeba mogę napisać do klientów i ew. podesłać screeny. ? Podałem tutaj najprostszy przykład, poza tym mam kilka ciekawych autorskich pluginów na vanish. Nie są to takie zwyczajne pluginy, a np. z dodatkowymi opcjami takie jak wyświetlanie się wiadomości na bossbarze, czy actionbarze w momencie włączonego vanisha, czy całe gui w którym masz ok. 7 opcji i możesz zarządzać co możesz robić, a czego nie robić w momencie gdy masz włączonego vanisha np. uderzanie graczy, czy podnoszenie itemów.
 7. on join: set join message to "" on quit: set leave message to "" Jak chcesz w pluginie napisz pv.
 8. Cześć, Zostanę technikiem na zlecenie (osobny plugin, kilka pluginów, cała paczka, ew. skrypt(y) Portfolio mogę podesłać, jeżeli będzie zainteresowanie. Na czym polega współpraca? - otrzymuje wiadomość (jaki plugin(y), paczka) * prosiłbym o dużo szczegółów (będzie łatwiej każdemu) - wyceniam plugin(y), paczkę, - jeżeli obie strony są zadowolone, proszę o 50% kwoty (do tygodnia jestem w stanie zwrócić jeżeli ktoś się rozmyśli) potem może być ciężej, bo jednak w ciągu tygodnia trochę w to pracy włożę, - w momencie skończenia pracy 50% kwoty, i wysyłam wszystko klientowi (włącznie z src) Ogólnie nie cenie się drogo, za takie najprostsze pluginy jak np. Vanish jestem w stanie wziąć nawet 2-5 zł. Czas realizacji: zazwyczaj do trzech tygodni (zależy od wielkości zlecenia) Kontakt: * forum * DC: xsvka#3017
 9. xsvka

  do usuniecia

  gdzie jest zaproszenie, do serwera discord?
 10. XD nie no, mam nadzieje że to żart. Z tego wszystkiego co oferuje chcesz bazy danych xD. Ale dobrze, mój plugin posiada dwie baze danych: MySQL oraz SQLite.
 11. Także co chciałbyś widzieć? Dostępne opcje: zniszczony obsydian, kamien, postawione bloki, zjedzone złote jabłka (dwa rodzaje), zabójstwa, śmierci, czas gry na serwerze (wyznaczony w M,H,D,MY,R) oraz przebiegnięta trasa (M,KM). Lepiej jest pokazać moim zdaniem coś na serwerze, ale jeżeli ciebie usatysfakcjonują zrzuty ekranu to pewnie. A razem z pluginem daje src także backdoorów żadnych nie ma.
 12. "jakieś statystyki" napisał gość robiący blokadę enchantów (XD). Plugin jest bardzo rozbudowany. Poza tym, piszesz coś w niewiedzy na jakiś temat PROGRAMISTO, gdzie zostałeś tutaj ładnie podsumowany :).
 13. Nieaktualne! Siema, mam do sprzedania plugin na topki. W topach m.in znajduje się: - wykopany obsydian - postawione bloki - zniszczone bloki - zabójstwa - zjedzone koxy oraz refile - wyrzucone perły - spędzony czas
 14. Skrypt ma wiele błędów, banalny kod oraz używasz format slota którego również banalnie się buguje. Do wyrzucenia skrypt z tego forum.
 15. xsvka

  zmienna [wazne]

  Wie ktoś jaką zmienną trzeba ustawić, żeby po kliknięciu na dany przedmiot w gui używała się wybrana komenda? Najlepiej poproszę cały do skopiowania od razu
 16. xsvka

  pomoc [enchant]

  Ma ktoś jakieś pomysły, żeby dodać do tego itemu jakiś enchant? https://imgur.com/a/Y3TIjvN
 17. Sam ptaku mnie przyjął. A to właśnie specu czy jak mu tam gówno robił.
 18. Siema, jak ktoś nie ma permisji ustawiłem aby wysyłało wiadomość do else ale nie wysyła. Ktoś coś
 19. Bo byłem tam na innym nicku xd. mam nagranie jak posiadałem narzędzia administracyjne na waszym forum jak coś mogę podesłać.
 20. Nie polecam. Zarządzałem jednym z serwerów minecraft (nie wiem czy dalej mają tam takie serwery) wszystko musiałem robić sam (a wcześniej miałem zatwierdzoną pomoc od innych osób), zostałem dwukrotnie oszukany na rangę. Nadali mi rangę na forum z wszystkimi permisjami a po jednym dniu postanowili mi ją zabrać bez powodu i wyrzucić mnie z całej tej śmiesznej "sieci" XD.
 21. xsvka

  Vanish

  Main: Events: Commands:
 22. xsvka

  Vanish

  Witam, napisałem plugin na vanisha. Wszystko działa poprawnie ale jest jedno ale. Podczas użycia /v wyświetla się następująca wiadomość: /vanish [player] [on:off] Wie ktoś jak się tego pozbyć?
 23. Chodziło mi o tą wiadomość https://imgur.com/a/4mDLezl a jej tam nie ma do edytowania ;/ Widziałem, że inne serwery miały zmienione ale nasuwa się pytanie JAK?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...