Skocz do zawartości

PepeeYT

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wyspy Wielkanocne
 • Nick w MC
  ppp100

Metody kontaktu

 • Discord
  Pepee#1817

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia PepeeYT

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

1

Reputacja

 1. tak oczywiście w skrypcie nie jest, w kodzie jest jeden
 2. wszytkiego używałem, tutaj akurat cos takiego wysłałem, z 5 sposbów próbowałem.
 3. Cześć. Mam mały problem z dawaniem graczom mikstur wyczytałem, że powinno to wyglądać tak jak w kodzie poniżej: set {_int} to arg-2 set {_g} to arg-1 if {_g} has enough space for {_int} potion of instant_health of unbreaking 1 named "&dEliksir Życia" with lore "&5Magiczny eliksir, który po wypiciu przywraca zmarłych wśród żywych...": give potion of strong instant health of unbreaking 1 named "&dEliksir Życia" with lore "&5Magiczny eliksir, który po wypiciu przywraca zmarłych wśród żywych..." to {_g} A błędy wyskakują takie: [20:57:38] [Server thread/INFO]: [Skript] Reloading pezycia.sk... [20:57:38] [Server thread/ERROR]: can't understand this condition: '{_g} has enough space for {_int} potion of instant_health of unbreaking 1 named "&dEliksir »ycia" with lore "&5Magiczny eliksir, ktˇry po wypiciu przywraca zmar│ych wťrˇd ┐ywych..."' (pezycia.sk, line 26: if {_g} has enough space for {_int} potion of instant_health of unbreaking 1 named "&dEliksir »ycia" with lore "&5Magiczny eliksir, ktˇry po wypiciu przywraca zmar│ych wťrˇd ┐ywych...":') Z góry dzięki za pomoc.
 4. Błędów nie ma, ale problem nie znika , sprawdzałem wcześniej nawet w materials.json jak właśnie może się nawyzać główka i znalazłem jedynie PLAYER_HEAD.
 5. Heh faktycznie , no ale jednak nadal nie działa .
 6. Cześć. Ostatnio robiłem skrypty pod mój serwer smp i potrzebowałem customowego craftingu, używam SkQuery 4.1.4 oraz Skript 2.5.3. Kod: script load: register new shaped recipe for stick named "&6Patyk Druzyny" using air, air, air, air, gold ingot, air, air, stick, air register new shaped recipe for diamond pickaxe named "&b[StatTrak] &eKilof" using gold ingot, gold ingot, gold ingot, gold ingot, player head gold ingot, gold ingot, gold ingot, gold ingot (Linijki 2 nie dotyczy problem, tylko 3.)
 7. Sugerujesz płatność PP jak widać. Byłby to ciekawy sklep gdyby nie to że... Bez karty praktycznie nie ma jak używać paypala
 8. Co do umieszczania, chciałbym na serwerze discord większe skrypty sprzedawać, a kopiowanie ich mnie troszkę przeraża. Chociaż na takim serwerze byłoby trudno, żeby ktoś się znał z kimś i nie kupował w jednym celu.
 9. Cześć! Czy da się jakoś zabezpieczyć plugin licencją? (Potrzebowałbym najprostszego sposobu.) I czy w jakikolwiek sposób da się zabezpieczyć skrypt w jakikolwiek sposób? Pozdrawiam
 10. 1. Nie, trzeba użyć komendy. 2. Tak jest to możliwe
 11. Istnieje coś takiego jak Lime, jest to SkQuery pod 1.9-1.15.2
 12. Tak jak w tytule, szukam skQuery na 1.8.8 pod Skript dev36. Wersja oficialna wywala przy każdej komendzie błąd, a nie oficialna lime też nie działa.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...