Skocz do zawartości

Cypika

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Cypika

 • Urodziny 22 maja

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Koniec świata
 • Hobby
  Pisanie stron internetowych
 • Nick w MC
  Cypika

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

663 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Cypika

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. Cypika

  Level

  Ooo git to mi działa, tylko w tym: set slot 36 of {_gui} to expirience bottle named "&cTwoj poziom" with lore "&7Kliknij by &codswierzyc %nl%%nl% &aTwoj poziom: %level of player% " Wyskakuje błąd (to jest częścią gui)
 2. Cypika

  Level

  Jak zrobić żeby pokazywało level gracza (level z paska xp) Żeby to wyglądało tak: send "Level to (i tutaj level gracza który wykonuje komende)"
 3. Cypika

  Nowe bloki

  https://imgur.com/dYllkUf <--- pluginy I jak nie spigot to co innego ? XD
 4. Cypika

  Nowe bloki

  Mam serwer na moim komputerze (tylko dla mnie) i większość nowych bloków, czyli jakieś nederowe rudy, okorowane drewno jak stawiam to od razu usuwa ten blok, ale żółwie działają, a w netherze wszystko netherowe jest, ale jak próbuje postawić to usuwa. Czy da się jakoś naprawić to usuwanie? Wersja serwera: https://imgur.com/Q0WAyUq
 5. Dzięki, a jak zrobić z tym "podpowiadaniem" tekstu?
 6. Jak zrobić że po wpisaniu komendy /test i jak kliknę "TAB" to mi automatycznie wpisze "siema" (tak jak [<player>]) i jak dodać do tej komendy żeby tylko osoba z permisją siema.test mogła wpisać tą komendę.
 7. A da się zrobić by kickało osoby bez opa?
 8. Jak zrobić by po wpisaniu komendy /przerwa on na serwer mogli by wchodzić tylko osoby z opem (resztę by od razu kickało z powodem "Przerwa techniczna") A gdy wpiszę /przerwa off wszystko jest normalnie.
 9. Cypika

  Strona i skript

  Mam free hosting bo po co mi jakiś płatny do pisania skryptów XD A co do tej bazy danych to trudno, nie będę miał najwyżej tego na stronie
 10. Cypika

  Strona i skript

  Nie wiem czy oto chodzi ale ja mam zablokowane https://imgur.com/a/loBQaIM
 11. Cypika

  Strona i skript

  Czy da się połączyć skript ze stroną internetową? Chcę zrobić komende /status (tu jakiś tekst wpisuje) i na stronie pojawia się ten tekst, a gdy ponownie wpiszę /status (tekst) to na stronie wyświetla się ten tekst. Hosting strony: 000webhost (darmowy) Hosting serwera mc: serwer pro (ten też darmowy xd)
 12. Cypika

  Teleportacja

  Dzięki wielkie Temat do zamknięcia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...