Skocz do zawartości

jaku49

Użytkownik
 • Zawartość

  1 538
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Zawartość dodana przez jaku49

 1. Powtarza Ci dlatego że cały czas gdy serwer się restartuje jest godzina 10:35. Musisz dodać zmienną która to zablokuje. variables: {restart::blokada} = false at 10:35: if {restart::blokada} is false: make console execute command "restart" set {restart::blokada} to true stop at 10:36: set {restart::blokada} to false
 2. Jeżeli używasz hostingu TitanAxe masz to w panelu , a jeśli nie to w skrypcie robisz: at 15:00: loop all players: execute console comamnd "heal %loop-player%" #i tak dalej...
 3. jaku49

  Mc24

  A kto każe używać blazingpacka? Administracji się nie chce grać to wrzucają paczkę i nie ma zabawy.
 4. jaku49

  Mc24

  Ludzie czy wy zrozumiecie, że ta wersja ma już prawie 5 lat? To było już tyle razy wałkowane, że już każdy zna tą wersję na wylot.
 5. Spróbuj zainstalować nieco starszą wersję Skripta (czasem pomaga), zmień silnik na nowszy.
 6. jaku49

  Kilof z startrakiem

  on mine of stone: if player has diamond pickaxe of efficiency 4 and unbreaking 4 named "&b&lPogrmoca" with lore "&c*&6Startrak&c*||&7Wykopany stone: &a%{ws.%player%}%": add 1 to {ws.%player%} set lore of player's tool to "&b&lPogrmoca" with lore "&c*&6Startrak&c*||&7Wykopany stone: &a%{ws.%player%}%" else: stop powinno działać, nie chcę nic mówić ale to są podstawy skripta
 7. jaku49

  Kilof z startrakiem

  Nie działa bo nie masz linijki która zmienia lore.
 8. jaku49

  Pobieranie texturepacka

  Bo to musi być link bezpośredni do pliku. A u ciebie jest slash w złą stronę... http://download2260.mediafire.com/ylgfbc8xeesg/7ee307dzkv85ba5/ULTRARPG.zip
 9. jaku49

  Emotki

  SkDragon (https://forums.skunity.com/resources/skdragon-emotes-particles.20/) dodaje emotki, musisz napisać sobie gui i zaimplementować komendę dzięki, której będziesz nakładał główki na graczy i zdejmował je po 5 sekundach.
 10. jaku49

  Odgrywanie własnej muzyki

  Da się coś takiego osiągnąć ale to będzie muzyka formatu MIDI (.mid) czyli same głosy instrumentów (bez vocalu), które czyta Minecraft. SkQuery (https://forums.skunity.com/resources/skquery-1-9-1-13.68/update?update=236) oferuje takie możliwości.
 11. Polecam tego użytkownika. Postać oceniam na pozytywną, ponieważ zaimponował mi tym że piszę skrypty na wersję powyżej 1.8.
 12. jaku49

  Dysk

  Google Drive, OneDrive, DropBox?
 13. Nie jest to jakieś mega odkrycie ale skrypt jak najbardziej na plus!
 14. Prezentacja teraz ujdzie, spawn jest paskudny i wygląda jakby ktoś zbudował go w 5 minut. Edit: niezabezpieczone komendy.
 15. jaku49

  Potrzebuje skryptu na komendę

  on right click on entity: if name of clicked entity contains "&f&lSKLEP": cancel event execute player command "sklep" stop Npc musi nazywać się &f&lSKLEP lub inaczej jak zmienisz.
 16. jaku49

  SuperStone - Stoniarka

  W listopadzie 2018 ktoś tego już używał, a Twoje konto istnieje od lutego br. PLAGIAT TEGO SKRYPTU: *zmieniłeś tylko wiadomości i nazwę generatora - nie ładnie.
 17. Jest to odkrycie roku 2014 a mamy 2019, ale jest config, więc jest lepiej niż zwykle.
 18. Pokazuje, sprawdziłem to teraz.
 19. Strona ładna, ale prezentacja to Paint Edition na maxa.
 20. jaku49

  Skrypt na wagonik

  W skrypcie tego nie osiągniesz.
 21. Zbyt mało informacji o serwerze.
 22. Jest dobrze bo nie ma Skripta moja opinia jest taka sama jak Twoja.
 23. Strona jak na hostingową wygląda ekscytująco!
×