Skocz do zawartości

jaku49

Użytkownik
 • Zawartość

  1 851
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  30

Zawartość dodana przez jaku49

 1. Może 5 lat temu gdy jeszcze TS królował mielibyście szanse się rozwinąć.
 2. jaku49

  NIEAKTUALNE

  Ten wpis powinien wyglądać tak: "szukamy jelenia, który wybuduje nam spawn, a my zarobimy". Teraz trudno znaleźć kogokolwiek, kto robi takie rzeczy za darmo.
 3. jaku49

  skrypt na !nagroda <nick>

  A ta komenda !nagroda to gdzie ma być wpisana?
 4. jaku49

  Jak zmienić ip

  Jak ma neostrade - wystarczy włączyć i wyłączyć router. Jeśli jego ip jest stałe (nie zmienia się po restarcie routera) musi skontaktować się z dostawcą w celu zmiany adresu ip, należy pamiętać, że nie da się zmienić całkowicie ip, każdy operator ma swoje cyfry, które zawsze się pojawiają, np. ja mam ip: 83.4.ab.cde, po restarcie będę miał np. 83.4.ca.dfx jak widać pierwsze dwa kawałki zostają takie same. litery to przykładowe cyfry, faktycznie nie pomyślałem, że przykłady to może być czyjś adres. Ciekawe co nawywijał, że ktoś ma jakiś problem z jego ip...
 5. jaku49

  Problem ze Skryptem

  Zainstaluj SkQuery.
 6. jaku49

  Spis Moich Skryptów :3

  O tak... skrypty, które formatują gui format slotem, już czekam na kogoś, kto zaraz założy temat i będzie się pytał "dlaczego gracze mogą kopiować itemy?".
 7. Bardzo często to się zdarza, gdy ktoś pisze o epickim spawnie, a jest to jakiś kwadrat i paskudne domki, które wyglądają jakby zostały wygenerowane przez generator wiosek. A poza tym nie każdy będzie wchodził na Discorda w celu sprawdzenia jaka to wersja.
 8. Według osoby, która nie potrafi budować czy jak? Zero screenów, zero czegokolwiek, o wersji i ip, nawet nikt nie wspomniał.
 9. Doinstaluj plugin FastLogin.
 10. Spigota bo inni też tak brali, pexa - polska społeczność nie o istnieniu takiego czegoś jak LuckPerms (ale są tacy co wiedzą, nie ładuję wszystkich do jednego wora), a titanaxe, bo oferuje więcej niż enderchest. A co do serwera tutaj się nawet postarali bo spawn został zrobiony mniej w więcej niż 10 minut i nie 30 min przed startem. Wersja trochę boli, że 1.12, ale to i tak lepiej niż 1.8.8.
 11. jaku49

  DROP

  Muszę przyznać, że wymagania masz ogromne jak za cenę 0,00 PLN. I te dostosowania pod chestcommand...
 12. To coś chyba daje taką możliwość: https://github.com/Mohist-Community/Mohist
 13. Nie każdy musi tam grać, opisz bardziej to co Cię interesuje...
 14. Pobierz te obrazki i wrzuć na imgura.
 15. A Twój port serwera to 25565? Na endercheście raczej takich nie ma...
 16. u mnie działa jak kieruje wpiszę samo bez "mc." bo skierowałem na @. w srv ustawiasz że chcesz też samo, zazwyczaj @ za to odpowiada.
 17. Zupełnie tak samo jak na każdym innym hostingu. Tworzysz rekord A: Wpisujesz następujące wartości (tutaj przykłady adresy zmień na swoje) Nazwa hosta: mc.twojserwer.pl <- tutaj wpisujesz swoją domenę z przedrostkiem mc Typ rekordu: A Czas odświeżania: 1h Główna wartość rekordu: 8.8.8.8 <- tutaj wpisujesz IP Twojego serwera bez portu Teraz tworzysz rekord SRV: Nazwa hosta: _minecraft._tcp.mc.twojserwer.pl <- tutaj wpisujesz to samo co w rekordzie A, ale zostawiasz początek Typ rekordu: SRV Czas odświeżania: 1h Główna wartość rekordu: 0 0 25565 mc.twojserwer.pl <- w miejsce 25565 wpisujesz port, a zamiast tego IP, to co wcześniej. Pamiętaj, że serwery DNS aktualizują się do 24 godzin, więc od razu może nie działać, musisz czekać. Moje ustawienia na Cloudflare wyglądają tak: zamazałem adresy IP, testowałem to na Neostradzie i otwartym porcie 25565 i wszystko śmiga.
 18. jaku49

  Automatyczne pobranie TXT

  W server.properties możesz uzyskać to samo bez skryptu.
 19. jaku49

  [POPRAWCIE] Administracja

  Nie dziw się jak ktoś będzie kopiował itemy na Twoim serwerze właśnie przy użyciu tego skryptu. Format slot ma to do siebie, że gdy gracz kliknie na skrzynkę w tym ułamku sekundy to sformatuje skrzynkę, a nie to gui. Już nie raz udało mi się coś takiego zrobić na prostych serwerach.
 20. jaku49

  Szukam Skripta

  https://github.com/SkriptLang/Skript/releases jestem pewien, że działa, ale to może dlatego, że używam PaperSpigota.
 21. Zmienne z kropkami o tak... Zapoznaj się z tym:
 22. jaku49

  START DMHC.PL

  Jeśli skrypty są dobrze zrobione to nie ma aż tak dużego problemu. Nie będą one powodowały lagów. Prezentacja jest trochę uboga w informacje, prawie nic nie wiemy.
 23. jaku49

  Plugin na Unkown Command

  Niepoprawna* Nie wiem co rozumiesz jako alert, ale jeśli chcesz na czacie to zmień w spigot.yml (znajduje się w głównym katalogu z serwerem) linijka ok. 37.
 24. Z kodu nie wynika, że dzieje się to dwa razy. Być może w innym pliku .sk masz to samo po raz drugi.
 25. Pierwsze linijki pliku messages.yml, który znajduje się w folderze FunnyGuilds, tam sobie zmieniasz co ma się wyświetlać zamiast tego "Brak".
×