Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

zWNb4Hg.png
 

... a po prezentacji zapraszamy na wieczorne wydanie LastStation News!

 

Pełna wersja:

Spoiler

Last Station – Skyblock 1.14.4

 

Psssst! Hej, ty! Tak, Ty! W tym momencie zostałeś oficjalnie zaproszony na nasz serwer. Szukasz czegoś nowego? Czegoś, czego jeszcze nie widziałeś na żadnym serwerze skyblock? Nie boimy się eksperymentować z różnymi systemami I jesteśmy dumni z możliwości zaoferowania graczom unikalnego doświadczenia.

 

Do gry na serwerze wymagane jest pobranie serwerowej paczki zasobów!

 

Sezonowy system ocen graczy

Witamy na kolejnej tygodniowej edycji naszego serwera... NIE! Jedyna rzecz, która ulega resetowi na naszym skyblocku to topka tworzona poprzez głosowanie graczy. Każdy sezon to okazja do zdobycia nagród na cały kolejny sezon oraz zapisania się na kartach historii.

 

Unikalne eventy Na naszym serwerze eventy to nie 5-minutowe minigierki, a wydarzenia trwające nawet przez miesiąc, obejmujące cały serwer, dodające nowe przedmioty, zadania, a nawet nowe ryby do wyłowienia. Minigierki są po prostu w zestawie z większym eventem :P

 

System rozwoju wyspy

Żelazo nie jest tym, co chcesz kopać do końca życia? Znajomy przytył I potrzeba dla niego dodatkowego slotu na wyspie? Wszystko jest możliwe dzięki naszemu aktywnie rozwijanemu systemowi ulepszeń wysp.

 

Wykurczyste wizualia

Wszystkie głowy odwracają się za tobą, kiedy zakładając ciemne okulary odwracasz się od eksplozji ender dragona pokonanego mieczem trzy razy większym od ciebie a za tobą formują się anielskie skrzydła podskakujące w rytm twojego motywu muzycznego. Jeśli doświadczasz takich efektów, zgłoś się do lekarza, jeszcze nie mamy aż takich bajerów. A może jednak?
 

IP: laststation.pl Wersja: 1.14.4 Właściciel: YouHaveTrouble Start: 11.11.2019

Edytowane przez BrixNW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×