Skocz do zawartości

BotQ_

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa
 • Nick w MC
  BotQ_

Ostatnie wizyty

483 wyświetleń profilu

Osiągnięcia BotQ_

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

 1. Witam. Jeżeli byłoby możliwe i znajdzie się osoba z dobrą duszyczką to prosiłbym o napisanie skryptu,który będzie wyświetlał na Tabie ranking ze skryptu psRanking. Oczywiście WildSkript oraz SkQuery mam zainstalowane. :) Link do psRanking: http://pastebin.com/raw.php?i=sQ9wKwNu Z góry dziękuję, byłbym niezmiernie wdzięczny! ;)
 2. Cześć. W jaki sposób mogę zedytować skrypt,żeby perły dało się używać co 15 sekund i czas w wiadomości się zmieniał wraz z upływem czasu,np: 15sekund,14 sekund,5sekund... Aktualnie działa on na tej zasadzie,że odlicza czas od naciśnięcia perły PPM a nie od jej wyrzucenia(użycia). Z góry dzięki! ;) EDIT: Rozwiązałem. :) Do zamknięcia. on rightclick with a ender pearl: set {czas} to difference between {czasperla.%player%} and now if {czas} is less than 15 seconds: send "&2&l- &4Musisz poczekac &a15 &csekund! przed ponownym uzyciem" cancel event set {czasperla.%player%} to now stop
 3. Sprawdzę i dam odpowiedź w niedługim czasie. ;)
 4. Witam. Chciałem przerzucić się z pliku na MySQL bez utraty wcześniej zapisanych statystyk(variables.csv). W jaki sposób mogę je zachować? Dodatkowo Skript po wpisaniu /top10(psRanking) ostrzega: [skript variable save thread/WARN]: [skript] Cannot write variables to the database 'database 1' at sufficient speed; server performance may suffer and many variables will be lost if the server crashes. (this warning will be repeated at most once every 10 seconds) Mój config: http://pastebin.com/sz8UGRnC Z góry dziękuję!;)
 5. BotQ_

  TablistYML

  Skrypt nie działa na Spigocie 1649,przynajmniej dla mnie. Brak błędów w konsoli przy /tablist reload,w zasadzie tak jakby tej komendy nie było,bo skrypt mówi mi,że są 2 komendy /tablist odswiez oraz /tablist ustaw.
 6. Jest możliwość dodania swojego przedmiotu(np. smoczego jaja lub koxa) do dropu? :) Skrypt na prawdę godny uwagi.
 7. Siemka,dałoby radę dodać taką funkcję,że drop(zarówno itemki,jak i exp) leciałby prosto do EQ? :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...