Skocz do zawartości

_CookieMonster_

Użytkownik
 • Zawartość

  232
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O _CookieMonster_

 • Tytuł
  Użytkownik III

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Forum

Ostatnie wizyty

110 wyświetleń profilu
 1. chat gChat - najlepszy skrypt na czat

  Szczerze mówiąc, bardzo dobry skrypt, plus za te Groovy, ale czekam na poradniki do tego
 2. Skrypt na strefe

  I po co tak kombinować tymi skryptami... Wystarczy domyślna komenda na granice https://minecraft-pl.gamepedia.com/Granica_świata
 3. Może zrobisz do tego Groovy poradnik? Bo z tego coc widzę, nieco różni się od Javy.

 4. Jak odczytać ekwipunek ze zmiennej?

  To nie robi różnicy. Tak, commandblockami, bo jest mnóstwo mechanizmów działających 20 razy na sekundę, także raczej ciężko sprawdzić konsolę.
 5. set {zmienna.%player%} to serialized contents of player's current inventory Działa, swoją wartość ma przypisaną, ale jak próbuje restore to wyskakuje An internal error occurred while executing this effect. Please refer to the server log for details. Konsoli niestety nie sprawdzę, bo zasypana jest commandblockami, ale jak szukałem w dokumentacji skunity to nie znalazłem nigdzie, restore inventory of player from {zmienna.%player%} ale zapisywanie już tak, wie ktoś jak odzyskać te przedmioty?
 6. Skquery 1.10

  Ktoś ma działające SkQuery na wersję 1.10?
 7. Część tekstu

  Jakoś zrobiłem przerwę od Skripta i mam pytanie, jak zrobić jakąś część tekstu? Np z "%time%" chce 2 pierwsze znaki, się zapomniało
 8. Strona typu baza danych.

  Potrzebuję strony, która działa podobnie jak na zasadzie bazy danych. Chodzi o coś typu: Wpisuje login admin, ustalone hasło i loguję się na panel administratora. W panelu mogę dodać dowolnego użytkownika, w sensie wpisać jakiś identyfikator typu 001 i dodać do niego dowolny komentarz, przy następnej próbie wprowadzenia tego samego identyfikatora strona pozwoli nam edytować komentarz. Na stronie głównej byłaby wyszukiwarka do której należy wpisać identyfikator, a ona pokaże komentarz (oczywiście bez możliwości edycji). Dobrze byłoby jeżeli po wpisaniu jakiejś części komentarza pokazało identyfikatory wraz z komentarzami pasujące do tego. Przydałoby to się bardzo do szkoły, gdzie u mnie czasem sprzedaje się jakieś rzeczy, tylko bardzo dużo osób bierze na kreskę, a tak to tylko komputer wpisujesz mu numer czy imię a on w domu wyszukuje ile musi przynieść. Strona może wymagać bazy danych, nie stanowi to przeszkody. Najlepiej gdyby ktoś to zrobił za darmo, wiem że jest tu kilku takich co umieją php, a przynajmniej kiedyś było.
 9. AntiWulgaryzm

  zadziała ale nie lepiej on chat: replace all "wulgaryzm1" and "cojaturobie" and "kanapka" with "*****" in message ?
 10. Wykonywanie kodu co 5 sekund

  usuń cancel event, nie można anulować uderzenia (chyba)
 11. Skrypt na bana

  Zamiast execute console commnad daj command
 12. Nawet niezłe jak na -enty skrypt. 8/10
 13. Zabieranie Serc

  damage player by 0.5 heart
 14. TAB BLOCKER

  Jeśli chodzi Ci o tabliste to chyba tego nie zrobisz.
 15. [Szukam] Captcha z logowaniem

  To już lepsze są te skrypty na wyrzucanie przy pierwszym wejściu, po wejściu na serwer przez boty już są tworzone pliki graczy, przez co prowadzi do przeciążenia. Da się to zrobić, sam kiedyś miałem to na serwerze i chyba mam na dysku, ale jest wszędzie # bo nie spełniało swojej funkcji, a tylko przeszkadzało.
×