Skocz do zawartości

_CookieMonster_

Użytkownik
 • Zawartość

  233
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O _CookieMonster_

 • Tytuł
  Użytkownik III

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Forum

Ostatnie wizyty

156 wyświetleń profilu
 1. chat FreeVip - Czasowy Darmowy Vip!

  1. Rozumiem, że powiedzieli Ci, że wait 3 days nie zadziała? To muszę Cię zdołować, wait 259200 seconds To jest to samo. wait x ticks/seconds/minecraft days/minutes itd. jest najczęściej wykorzystywane do krótkich odstępów czasowych np. do odliczania co sekundę. 2. 20 linijek, mówi samo za siebie, już mogłeś zrobić coś w stylu set {freeVip::remainingTime::%player%} to 4320 A potem every 1 minute: loop all players: if {freeVip::remainingTime::%loop-player%} is set: remove 1 from {freeVip:remainingTime::%loop-player%} Nie testowane, ale powinno działać. (ewentualnie coś z set {zmienna} to now, ale tego nie pamiętam) 3. send "&7Dales se darmowego &6Vipa&7!" Uh, chyba SE wezmę coś na uspokojenie.
 2. chat gChat - najlepszy skrypt na czat

  Szczerze mówiąc, bardzo dobry skrypt, plus za te Groovy, ale czekam na poradniki do tego
 3. Skrypt na strefe

  I po co tak kombinować tymi skryptami... Wystarczy domyślna komenda na granice https://minecraft-pl.gamepedia.com/Granica_świata
 4. Może zrobisz do tego Groovy poradnik? Bo z tego coc widzę, nieco różni się od Javy.

 5. Jak odczytać ekwipunek ze zmiennej?

  To nie robi różnicy. Tak, commandblockami, bo jest mnóstwo mechanizmów działających 20 razy na sekundę, także raczej ciężko sprawdzić konsolę.
 6. set {zmienna.%player%} to serialized contents of player's current inventory Działa, swoją wartość ma przypisaną, ale jak próbuje restore to wyskakuje An internal error occurred while executing this effect. Please refer to the server log for details. Konsoli niestety nie sprawdzę, bo zasypana jest commandblockami, ale jak szukałem w dokumentacji skunity to nie znalazłem nigdzie, restore inventory of player from {zmienna.%player%} ale zapisywanie już tak, wie ktoś jak odzyskać te przedmioty?
 7. Skrypt na działki

  Posiadam skrypt na działki, ale wywala gracza za spam komendami, gdzie mogę to wyłączyć lub jakie jest uprawnienie na bypass?
 8. Skquery 1.10

  Ktoś ma działające SkQuery na wersję 1.10?
 9. Część tekstu

  Jakoś zrobiłem przerwę od Skripta i mam pytanie, jak zrobić jakąś część tekstu? Np z "%time%" chce 2 pierwsze znaki, się zapomniało
 10. Strona typu baza danych.

  Potrzebuję strony, która działa podobnie jak na zasadzie bazy danych. Chodzi o coś typu: Wpisuje login admin, ustalone hasło i loguję się na panel administratora. W panelu mogę dodać dowolnego użytkownika, w sensie wpisać jakiś identyfikator typu 001 i dodać do niego dowolny komentarz, przy następnej próbie wprowadzenia tego samego identyfikatora strona pozwoli nam edytować komentarz. Na stronie głównej byłaby wyszukiwarka do której należy wpisać identyfikator, a ona pokaże komentarz (oczywiście bez możliwości edycji). Dobrze byłoby jeżeli po wpisaniu jakiejś części komentarza pokazało identyfikatory wraz z komentarzami pasujące do tego. Przydałoby to się bardzo do szkoły, gdzie u mnie czasem sprzedaje się jakieś rzeczy, tylko bardzo dużo osób bierze na kreskę, a tak to tylko komputer wpisujesz mu numer czy imię a on w domu wyszukuje ile musi przynieść. Strona może wymagać bazy danych, nie stanowi to przeszkody. Najlepiej gdyby ktoś to zrobił za darmo, wiem że jest tu kilku takich co umieją php, a przynajmniej kiedyś było.
 11. AntiWulgaryzm

  zadziała ale nie lepiej on chat: replace all "wulgaryzm1" and "cojaturobie" and "kanapka" with "*****" in message ?
 12. Wykonywanie kodu co 5 sekund

  usuń cancel event, nie można anulować uderzenia (chyba)
 13. Skrypt na bana

  Zamiast execute console commnad daj command
 14. SuperSprawnySkryptSprawdzajacyCzyDziałaKickowanieZawarteWNimNaSkryptMiesiąca

  Nawet niezłe jak na -enty skrypt. 8/10
 15. Zabieranie Serc

  damage player by 0.5 heart
×