Skocz do zawartości

CookieMonster85

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia CookieMonster85

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

 1. Dzięki bardzo, zdecydowanie mi to pomogło(zapomniałem kompletnie o zagnieżdżaniu map ) problem rozwiązany
 2. Tak właśnie myślałem, że może być to problemem, ale jak to w takim razie obejść? Powinienem stworzyć kolejną hashmapę przechowującą ten obiekt? To najlepszy sposób? Czy też masz może jakiś inny pomysł?
 3. Hej, chciałem zrobić plugin na statystyki gracza wraz z zapisem do bazy danych MySQL. Projekt wyglądał tak: Gracz wykonuje jakąś akcję, która jest nasłuchiwana przez plugin, np. kopie jakąś rudę, plugin sprawdza jaka to ruda i dodaje + 1 do obecnej wartości. Używam enuma do identyfikacji śledzonych statystyk. Wydaję mi się, że bezpośrednie zapytania do MySQL z prośbą o UPDATE mogą być nieco obciążające dla serwera kiedy jest np. 50 graczy, toteż postawiłem na hashmapy. Kiedy gracz wychodzi z serwera, wykonuje się funkcja "przelecenia" przez enum i zapisanie statystyk do bazy MySQL. Oprócz tego planuje autosave tych statystyk(10-20 min). Mój bezpośredni problem dotyczy hashmapy. Aby uniknąć tworzenia hashmap dla każdej wartości enuma(chyba, że faktycznie powinienem, nie jestem pewien, ale podzielcie się opiniami), postanowiłem stworzyć nową klase SaveMapValue w której utworzyłem po prostu public SaveMapValue(Player v1, DataSaved v2){} Gdzie DataSaved to wspomniany enum. Dzięki temu tworzę Hashmapę HashMap<SaveMapValue, Integer> i ustawiam wartość saveMap.put(new SaveMapValue(p, datasaved), 0). To działa. Problem jest kiedy chce odczytać tę wartość lub ją zmienić. Taka funkcja: public static void IncrementPlayerData(Player p, DataSaved ds, Integer i){ SaveMapValue smv = new SaveMapValue(p, ds); int value = saveMap.get(smv) + i; saveMap.replace(smv, value); } wywala wtedy mi NullPointerException: Byłbym wdzięczny za wszystkie rady!
 4. Moja znajomość Javy jest na niskim poziomie, aczkolwiek potrzebuję mieć dostęp do UltraBarAPI w skrypcie, bossbarapi nie wspiera już nowszych wersji i znalazłem UltraBar. import: me.ryandw11.ultrabar.api.UltraBarAPI as UltraBarAPI command /test: trigger: UltraBarAPI.sendActionBar(player, "test") Próbowałem przynajmniej z action barem, ale nic mi nie idzie Błąd: [23:11:04 WARN]: [Skript] Did you pass the wrong parameters? Here are the parameter signatures for sendActionBar: [23:11:04 WARN]: [Skript] * sendActionBar(org.bukkit.entity.Player,java.lang.String) Jakby ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak działa używanie API w skript-mirror(wrzuciłem już API do folderu pluginu) to byłbym baardzo wdzięczny
 5. @xAxee Ale koniecznie muszę mieć to razem, to co napisałem jak mówiłem był to przykład, używam tego do set {_} to text from "localhost?test=123&nick=...", potrzebne mi do API, wiem że mogę napisać po prostu razem i dać między jakiś znak specjalny, a następnie użyć funkcji explode, ale naprawdę wolałbym to zrobić tak.
 6. Posiadam problem z formatowaniem MC, mianowicie powiedzmy (przykładowo!) że chcę sobie wyświetlić nick gracza w takim formacie: (nick admina)&(nick gracza). Nick admina to cokolwiek, a nickiem gracza niech będzie jakikolwiek zaczynający się na 1,2,3...8,9,0,a,b-e,f, itp. Niech zaczyna się na "N". W takim razie mamy (n. admina)alsza część nicku, bez & oraz pierwszej litery, jakikolwiek sposób na zniwelowanie tego formatowania? Wiem, że jest "uncolored %string%", ale to usuwa &n i po prostu nie podkreśla, więc nie o to chodzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...