Skocz do zawartości

Szetii

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Szetii

 1. Fajny skrypt, praktyczny więc myśle, że komuś się przyda, leci kciuk
 2. Szetii

  Skrypt na efekty

  Dobty skrypt, leci lajk ;>
 3. Cześć, mam jeszcze sprawe do kogos, chodzi o skrypt na swiniarke, że w danym miejscu ustawi się komede np: /ustawswinie to z miejsca będą wylatywać świnie na 5 kratek po stanieciu na zbity lód. Z góry dziękuje ! :)
 4. Siemka, mam pytanie jest ktos w stanie napisac skrypt, że na pasku smoka będzie wyswietlac sie wiadomośc napisana jakas komeda, np: /ealert ? Z góry dzięuje :)
 5. Cześć, mam mały problem, nie wiem jak dodać do skryptu, że dany gracz moze go wziąść tylko 1 raz, lub zeby mógł co 30 minut, jeszcze 1 problem, jak dodać żeby EQ było enchantowane? KOD command /EQ give diamond helmet to the player give diamond chestplate to the player give diamond leggings to the player give diamond boots to the player give diamond sword to the player spawn 3 zombie message "&8»|: &cOtrzymales zestaw. &8|:«"
 6. Siemka, napiszesz mi ktos skrypt na anty - multi konta?
 7. Szetii

  Skrypt na Anty-Aurę

  Dodaj Stivi ;x
 8. Szetii

  GUI

  Dzięki, do zamknięcia.
 9. Szetii

  GUI

  Cześć, czy jest ktos w stanie napisać skrypt na GUI, że gdy wpiszemy: /itemy Wyświetla nam się GUI z itemami na GILDIE NP: Slot 1: 64 diamenty / VIP 32 Slot 2: 64 zlota / VIP 32 Z góry dziękuje.
 10. Szetii

  motd

  Polecam MotdSet :) 2 linijkowe MOTD
 11. Siemanczeko, czy jest ktoś w stanie napisać skrypt, który daje nam płytke złotą gdy staniemy na niej wyrzuca nas do przodu i nie zadaje nam DMG przy spadaniu ? W zamian oferuje Lajka ;D
 12. Szetii

  Osobny Chat

  Temat do zamknięcia.
 13. Siemanczeko, czy jest ktoś w stanie napisać skrypt na walki takie jak 1vs1... Różnice są takie, że inne komędy do wyzywania: Wyzywanie: /wyzwij [NICK] Dolaczanie do Areny: /dolacz Wychodzenie: /opusc Akceptowanie Walki: /akceptuj Ustawianie spawnu: /setspawn 1,2 ITP Jeżeli arena by już trwała to pisze "Arena już trwa jestes 2 w kolejce do areny"
 14. Szetii

  Po wyjsciu tepa cie na spawn

  nadal nie działa ;) http://prntscr.com/6npo8u @up Masz link do błędów //Łączę posty. ~ :norbi:
 15. Witam, czy jest ktoś w stanie napisać skrypt, który daje nam, że jeżeli wyjdziemy z serwera teleportuje nas na spawn a nie w miejsce gdzie wylogowaliśmy się
 16. Szetii

  Osobny Chat

  dobra LIKE LECi ;D
 17. Szetii

  Osobny Chat

  Mapy: - Gryy - world - Sizzo - Mapa1337
 18. Szetii

  Osobny Chat

  popatrz co wyskoczyło http://prntscr.com/6now5a
 19. Szetii

  Osobny Chat

  Dzięki leci like ;D
 20. skrypt fajny ale nie widze go u siebie na serwie..
×