Skocz do zawartości

Robson04

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Robson04

 • Tytuł
  Początkujący I
 • Urodziny 2 lipca

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Programowanie, skryptowanie. Głownie lubię popykać na enduro. Umiem lekko skryptować w PAWN, oraz w HTML :)
 • Nick w MC
  TheRobson04

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Robson04

  LICZYMY DO MILIONA

  811 812 813 814
 2. Robson04

  Jak użyć w zmiennej argumentu z komendy?

  Właśnie ty dałeś mi dużo do zrozumienia i zrozumiałem to co miałem zrobić, dzięki wielkie!
 3. Robson04

  Jak użyć w zmiennej argumentu z komendy?

  Czyli jak mam to zrobić? Dodam też, że tą komende wykonuje admin, NIE GRACZ Tak to zmienne są zapisane, tylko nie wiem jak utworzyć zmienną jeżeli ADMIN wpisze w argumencie "jego nick" to szuka jego zmiennej i wykonuje czy jest false albo true.
 4. Hey, witam was kolejny raz. Mam dla was kolejne pytanie, na które nie wiem jak to zrobić. Mam taki kod: if arg 1 is "wyrzuc": if arg 2 is set: if {event} is true: if {uczestnik::%arg 2%} is true: send "&7» &6Wyrzucono gracza: &c%arg 2% &6 z eventu!" set {uczestnik::%arg 2%} to false broadcast "&7» &c%arg 2% &9zostal wyrzucony z eventu przez admina!" else: send "&7» &cTen gracz nie jest na evencie!" else: send "&7» &cW tej chwili event nie trwa!" else: send "&7» &cMusisz podac nick gracza, aby go wyrzucic z eventu!" Jak zrobić zmienną: {uczestnik:: podany gracz w jakiejs komendzie?} - np. wpisuje komende: /ivent wyrzuc testowynick - i ta zmienna ma sprawdzać czy istnieje ten uczestnik na ivencie. {uczestnik::tutaj ten gracz}. Myślałem, że zadziała z argumentem, ale nie Ktoś pomoże?
 5. Robson04

  Jak zrobić wybieranie gracza?

  Działa, dzięki! Temat do zamknięcia!
 6. Hey! Zastanawiam się, jak zrobić całą listę na serwerze i z tej listy wszystkich graczy, którzy są online na serwer wybrało jedną osobę i jej coś dało. Ktoś coś pomoże?
 7. Robson04

  Jak użyć argumentu wszystkich graczy?

  Miałem błąd w pluginie, wszystko działa jak należy. Dzięki za pomoc! Temat do zamknięcia!
 8. Robson04

  Jak użyć argumentu wszystkich graczy?

  Nie działa execute console command "/bc &a" execute console command "/bc &a" loop all players: execute console command "otworzmenu event.yml %loop-player%" Nie działa.
 9. Hey! Istnieje argument na wyświetlenie jakiejś komendy z konsoli? Zamiast: %player% - to %argument% - ktory pokazuje wszystkim graczom komende. np. execute console command "otworzmenu %wszyscy gracze%" Jak to zrobić?
 10. Robson04

  Jak zrobić zmienna w wszystkich graczach?

  Okej, zaraz przetestuje. Możesz mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie to działa?
 11. Hey! Skryptuje sobie taki skrypcik na evencik i nie wiem jak zrobić, aby zmienna należała do wszystkich graczy. Kod w komendzie: execute console command "/bc &a" execute console command "/bc &a" execute console command "/bc &7» &eAdministrator &a%player% &czakonczyl&e event!" execute console command "/bc &7» &eCala administracja zyczy milej gry!" execute console command "/bc &a" execute console command "/bc &a" set {eventstart} to false set {uczestnik::%player%} to false <------ Ten kod wykonuje się za pomocą komendy admina. Gdy admin ją wykona tylko jemu zmieni się zmienna na "false" set {wszedl} to false send "&7» &2Event zostal pomysle wylaczony." Kod przy użyciu: on left click: if player's tool is 138 named "&7» &4&lKLIKNIJ LEWYM PRZYCISKIEM ABY WEJSC NA EVENT &7«": if {eventstart} is false: send "&7» W tej chwili nie trwa zaden event!" remove 1 beacon named "&7» &4&lKLIKNIJ LEWYM PRZYCISKIEM ABY WEJSC NA EVENT &7«" from player's inventory if {eventstart} is true: set {wszedl} to true remove 1 beacon named "&7» &4&lKLIKNIJ LEWYM PRZYCISKIEM ABY WEJSC NA EVENT &7«" from player's inventory send "&7» &6Zostaniesz przeteleportowany na event za: 3 sekundy!" wait 3 real seconds execute console command "/warp eventteleportacja %player%" send "&7» &aDolaczyles poprawnie na event, powodzenia!" send "&7» &6%player% &9dolaczyl do eventu!" to all players set {uczestnik::%player%} to true <---- Ta zmienna się tylko dla gracza, nie została wywołana przez komendę, którą wykonał admin. play raw sound "random.pop" at all players with pitch 1 volume 5 Dokładniej chodzi mi tutaj o to, żeby ta zmienna "{uczestnik::%player%}" - miał własną zmienną, czyli wszyscy. Wiecie jak to ogarnąć?
 12. Robson04

  Plugin/Skript - który włącza TNT o podanych godzinach

  Rzeczywiście, nie kapłem się, że gdy gracz położy blok. XD No dzięki wielkie. Rzeczywiście - ta późna godzina potrafi robić dużo rzeczy z człowiekiem. Dzięki za wszystko! Działa jak powinno!
 13. Robson04

  Plugin/Skript - który włącza TNT o podanych godzinach

  Niby wszystko ok. Skript nie wykrywa błędów, ale jak położe blok o 23:20 to nic się nie dzieje. Ani nie znika, ani nic. Nie działa
 14. Robson04

  Plugin/Skript - który włącza TNT o podanych godzinach

  To wywala przy twoim kodzie: @VaeNN - próbowałem też zmienić 12, 19 na: 12:00, 19:00. Nic to nie daje
 15. Robson04

  Plugin/Skript - który włącza TNT o podanych godzinach

  Nie chodzi o to, po prostu twój kod wywala errory - przecież mam zegarek. Co ty myślisz, że ja taki głupi jestem?
×