Skocz do zawartości

xUBlackuel

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O xUBlackuel

 • Tytuł
  Początkujący I Początkujący I
 • Urodziny 7 listopada

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Komishan

Metody kontaktu

 • Discord
  komishanoeiro#0001

Ostatnie wizyty

1 227 wyświetleń profilu
 1. fajne fajne, modernistyczne, przyciski wylączania niczym zajumane z systemu macos - imo, slabo że tylko na windows
 2. z tego co pamiętam, nie które skript nie działają na nowsze wersje - spróbuj zainstalować starszą wersje skripta, ew. pod komendą ./pl sprawdź czy wszystko świeci się na zielono - lub w konsoli sprawdź
 3. xUBlackuel

  hosting

  wiadomo że enderchest i pukawka i inne takie sa zazwyczaj pod serwery startowe (chociaż jeden serwer na pukawce znam który działa już kilka lat) - szczerze bardziej znane są aktualnie VPS - lvlup, apex hosting i inne takie.
 4. raczej się tej wody nie da zrobić, bo permisja (biorąc z worldgurda) bierze pod place, więc nie za bardzo wydaje się to możliwe.
 5. SunnyMc.pl Reaktywacja projektu, zaczętego na końcu 2020 a skończonego w kwietniu. Ponownie startuje. O NAS Jesteśmy serwerem istniejącym praktycznie od końcówki 2020 (listopad-grudzień). Wcześniej pracowaliśmy pod inna nazwą. Wszystko co jest robione na serwerze, jest to autorskie, ewentualnie wzięte z gotowych dodatków do serwera (tzw. plugin'ów). Posiadamy aktualnie 3 tryby - survival, creative i PVP działających na stabilnych maszynach serwera. Nasza administracja jest profesjonalna, aktywnie udziela się na czatach w grze jak i komunikatorze Discord (klik). Posiada ona długi staż, w byciu administratorem w grze Minecraft. Nasze grafiki są autorskie, świadczące o prawdziwości w nich, z naszego logo serwera. Osobe która je robi, znajdzie się na stronie serwera (klik) SunnyMc.pl, dziękujemy.
 6. xUBlackuel

  Odnawialna Skrzynia

  *klik* - odnośnik przenosi do TreasureChest-Reloaded, powinien wesprzeć wersje 1.16.* i wyższe. (+ "If you run 1.16 or later, you need WorldEdit 7.x to run it!")
 7. zalecam kupienie nowej ladowarki, za nim nie spaliła się
 8. może jakieś inforamcje jaki serwer? wstępne go przedstawienie, tryb etc.
 9. z moich myśli, biorąc tytułem tematu - wystarczy wziąć plugin na antycheat który w momencie wydobywania danej rudy diamentów, żelaza etc. wysyla komunikat na czacie na zasadzie osoba x wykopała rude y i wynosila ona liczbe z czy coś w ten sposób.
 10. xUBlackuel

  Odnawialna Skrzynia

  plugin który pan podał wcześniej powinien to umożliwić, wystarczy popisać po angielsku lub po polsku o zrobienie takiego czegoś.
 11. If this still possible - zgłaszam się. Liczę na nie toksyczną administracje + jakiś ogar.
 12. Zostanę technikiem na zlecenie, w sumie to darmowym. Nie potrzebuje kasy i głównie wszystkie projekty są dla 4fun i dla zabawy z graczami. Co oferuję? Dobra znajomość języków: Francuski, Angielski, Niemiecki i Białoruski Duża znajomość konfiguracji plików/configów Nie potrzebuje konsoli do zmian, wystarczy mi pliki. Mogę zrobić 3D modele, bardziej pokolorowanie ich (Niektóre kolory zostaną pokazane) Co chciałbym uzyskać? Mila administracja, nie stwarzająca toksycznego zachowania. Ogarnięty właściciel jak i cala administracja Troche graczy na serwerze/trybie. Niektóre modele 3D: *KLIK* - zabiera na strone https://imgur.com Niektóre zdjęcia posiadają niedokończony przód - powód jest jeden - przód byl robioony w gimpie przez developera. Oczywiście modele znajdują się na serwerze Hapel.pl pokolorowane przeze mnie. Kontakt: Discord - komishanoeiro#0001 Gmail: [email protected]
 13. z tego co widzę jedyny błąd który wywala to niestety spigot, najtrafniejszymi opcjami będzie reinstall. Wygląda to również na niekompatybilność wersji MC i spigota... Więc dlatego reinstall.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...