Skocz do zawartości

Kameleon122

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kameleon122

 • Urodziny 03.07.2003 (19.108816306 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Katowice
 • Hobby
  Elektronika, programowanie (c++, openGL, winapi, java, javascript, skript(minecraft)), sport
 • Nick w MC
  Kameleon122

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

226 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Kameleon122

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

2

Reputacja

 1. Gościu wbił na serwer na nicku z skripta jak byłem aktywny. Wszedł na dosłownie 10 sekund i wyszedł. Więcej razy w logach się nie pojawiło ani jego IP, ani jego nick. Nie wiem więc po co ocenia jak nawet nie grał na tym serwerze. Po drugie każdy serwer nie jest od razu mmmy perełka. Serwer ten posiada około miesiąc i nie mam nikogo ogarniętego więc wiesz. Nie wiem do czego ty nawiązujesz z tym chlebem. Aby ocenić serwer trzeba na nim grać chociaż te pół godziny. Opkarol ocenia serwer tylko na podstawie wiadomości z innych komentarzu, więc to chyba jego podejście jest bardziej żałosne.
 2. @Notro Ranga nadana na podaną nazwę. Uprawnienia sprawdzisz pod /glosiciel
 3. @opkarolTo nie graj, xd co za problem. Odowłałem się do innych serwerów tylko w temacie fakeslotów. Chcesz to daje ci wyzwania. Stwórz sam lepszy serwer w 30 dni samemu.
 4. Osobiście polecam UltimateAntiBot, ale żaden nie jest idealny. Najważniejsze są updaty. Najlepsze silniki są często aktualizowane. Dzięki temu będziesz miał wydajniejszy serwer oraz twórcy naprawiają błędy i dodają nowe funkcje oraz zabezpieczenia.
 5. W kodzie akurat jest (nie jestem pewien) wszystko dobrze jak na moje oko, to raczej po prostu blokuje jakieś oprogramowanie (wtyczka) lub coś z sprzętem. Być może procesor jest obciążony i próbuje pierw wykonać procesy ważniejsze i po prostu pomija te funkcje. Spróbuj zoptymalizować serwer, skonfigurować pluginy i pozbyć się zbędnych, może pomoże.
 6. Chyba się nie da, możesz połączyć pliki z 1 txt do 2. Np. w folderze txt gdzie są bloki,kopiujesz te co cię interesują i wklejasz. Potem wrzucasz na chmurę ondrive. Klikasz udostępnij kopiujesz link i wklejasz w URL teksturpacków w server.properties.
 7. @Helios1993Może, jak mam tak ustawione i jest dobrze, w każdym razie tak działa. Chciałem tylko trochę wyjaśnić bo raczej autor nie miał z tym pluginem doczynienia. Wiem, że jest domyślnie, ale niektórzy mogą to pozmieniać,a nie wiedzieć do czego służy.
 8. Miałem się nie udzielać,ale dzięki obyczaje ten sposób. Powerranks, miał niedawno ogromną aktualizacje, rabują się komendy, więc chyba przy nim zostanę,a wcale tyle błędów nie ma,ale dzk. Powerranks też posiada funkcję migracji lecz z dodatkiem, jest również możliwość GUI oraz webbrowser
 9. Ja już się w tej dyskusji nie udzielam,tylko chłopakowi temat zaspamiliśmy. Jak ma nie zablokowane to niech zablokuje, jeżeli ma zablokowane to ok. Nie znamy jego sytuacji, więc nie wiemy na pewno czy działa mu ta komenda.
 10. Zapytałem o sposób bez pluginu. Poza tym przykładowo ja używam powerranksa i dobrze mi z tym. Napisałem trochę zielony (duży nacisk na słowo trochę) Jednak takie coś się zdarza. Raczej nie oznacza napewno.
 11. Jak już wspomniałem na serwerach jestem dosyć zielony to wiem,że exploit matematyczny nie jest jeden i może wywalić każdy serwer nawet najmocniejszy. Jeżeli ktoś ma uprawnienia do tej komendy może łatwo zatrzymać serwer. I zakończmy już ten spór. Podsumowanie: Sprawdza czy ma zablokowany,jeżeli ma to ok,jeżeli nie to blokuje. Pozdrawiam cię bardzo i z tym chyba się możesz zgodzić?
 12. Po pierwsze autor nie napisał czy serwer jest duży, autor widocznie nie ma technika skoro zadaje to pytanie i może nie mieć świadomości jak ważne jest aktualizowanie pluginów. Jeżeli ten drugi wpis miał jakie kolejek nawiązanie do mojego serwera,to nie, nie jest on ani z titanaxe, oraz ma wszystko zaktualizowane. Apropo trzeciego wpisu,gdzie takie coś wykonać (jakiś link do poradnika lub coś takiego, jestem średnio zaawansowany i nie dokońca rozumiem)
 13. Ja polecam itemshop sklepmc. Ma dużo fiunkcji darmowych,lecz jednak żeby mieć własne IP (nawet zewnętrzne,chyba) trzeba wykupić plan,ale zawsze można skrócić w jakimś generatorze (np.cuttly)
 14. To kurat prawda. Chciałem tylko wspomnieć, że na tak małą liczbę osób wystarczy jakiś tańszy.
 15. Zależy to od wersji world edita. Niestety wiele graczy nie aktualizuje pliginów. Apropo tego me. Jeżeli da się zablokować to napisz jak,no na razie zablokowałem skryptem,a im mniej kodu tym lepiej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...