Skocz do zawartości

iDareek

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia iDareek

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. Wie ktoś czemu nie działa mi subtitle i title w skripcie? Moja wersja skriptu to 2.5.3 na takiej pisze skrypty.
 2. iDareek

  Znaczki.

  Mam pytanie posiadam wersję skriptu 2.5.3 kodowanie utf-8 wyłączone i dlaczego gdy daję np. znaczek "●" to po zreloadowaniu skryptu w grze wyskakuje mi znak zapytania "?". Wie ktoś co muszę zrobić by to naprawić?
 3. Rozwiązałem problem. Do zamknięcia.
 4. Witam w wielu różnych kodach wyskakuje mi błąd z racji iż jest to wersja 2.5.3 piszę się trochę inaczej wie ktoś jak to naprawić? if "%inventory name of loop-player's current inventory%" is "Targ: %player%": Dodam jeszcze kawałek kodu loop all players: if "%inventory name of loop-player's current inventory%" is "Targ: %player%": loop 27 times: set loop-player's current inventory's slot loop-number -1 to air
 5. Problem rozwiązany! Dzięki!
 6. A możesz go przerobić i wysłać gotowy? Nie poradzę se dopiero się uczę @3meraldK
 7. command /lore [<text>]: permission: * permission message: {@brakupr} trigger: if arg-1 is set: set lore of player's tool to "%coloured arg-1%" send "&8» &aPomyslnie&7, zmieniles opis przedmiotu na &e%coloured arg-1%" to player stop else: send "&4BLAD! &7Poprawne uzycie komendy: &c/lore <opis>&7!" Mógłby ktoś przerobić jakoś, że jak dodaje sie do lora np test||123 to te 123 jest w następnej linijcie? Czyli w skórcie /lore tekst1||tekst2 i ten 2 robił się w nowej linijce.
 8. jeszcze w 200 linijce @GRIERIOR
 9. Witam. Potrzebuję byle jakiego skryptu który ukrywa enchant znalazłem to na necie add "{HideFlags:61}" to nbt of player's tool ale nie wiem jak mam to dodać do skryptu by działało pomoże ktoś?
 10. Pierwszy błąd to: Wersja skriptu jakiej używam dosyć stara ale na niej pisze... 2.5.3 Proszę o pomoc.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...