Skocz do zawartości

Username

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Username

 • Tytuł
  Początkujący II

Informacje

 • Nick w MC
  Hajpek_1337

Ostatnie wizyty

502 wyświetleń profilu
 1. Do zamknięcia. Przerobiłem skrypt na trochę prostszy i wszystko działa.
 2. Nie działa... dmg nie jest zwiękrzony Edit1: Problem rozwiązany.
 3. Witam... Mam pewien skrypt, ale nie wiem jak zrobić by z lore wyłapało liczbę dzięki której zwiększy się dmg gracza. set {A9.%player%} to {akcesoria.pierscien.%player%::2} parsed as number ...{akcesoria.pierscien.%player%::2} oznacza "&6Szansa na przeszywające uderzenie: %{bon1.%player%}%%%", a {bon1.%player%} to np. 30. Chciałbym by skrypt wyłapał to 30 i użył go w skrypcie poniżej... On damage: if attacker is player: set damage to damage+{A9.%attacker%} Edit1: Mam nadzieję że dobrze i zrozumiale opisałem w czym problem. Starałem się pisać jak najjaśniej.
 4. Username

  Lambdy Help, Gui

  O niee Poszukam jeszcze w dokumentacji skquery może coś przeoczyłem ; /
 5. Username

  Lambdy Help, Gui

  Nic nie zadziałało. Podczas każdej próby pojawiał się ten sam błąd ;/
 6. Username

  Lambdy Help, Gui

  Wszystko już pewnie próbowałem Ale spróbuje jeszcze raz gdy tylko skończę pisać dalszą część skryptu.
 7. Username

  Lambdy Help, Gui

  https://imgur.com/a/wZbQVP8 Niestety..
 8. Username

  Lambdy Help, Gui

  Właśnie nie chcę tego robić w komendzie ;/ Jakbym miał to robić w komendzie to zajmie mi to 300 linii kodu ! To za dużo..
 9. Witam mam problem z tą oto linią kodu: format slot 4 of player with 1 wooden sword named "&e&lTekst" with lore "||&7tekst|| ||&cTeks" to close then check [{konto.%player%} is greater than 5000]:[remove 5000 from {konto.%player%}]->[set {klasaPWoj.%player%} to 2]->[add 10 to {bonA.%player%}]->[send "&e&lAwansowałeś na wojownika poziomu 2!"] Kod zaznaczony na zielono działa, natomiast zaznaczony kod na czerwono niestety nie chce zadziałać... Mógłby ktoś mi pomóc ? Jak ja to widzę... Wykrywa że gracz ma 5000->Usuwa pieniądze->itd.
 10. Username

  Problem z "remove"

  https://imgur.com/a/mXVxCZQ Niby wszystko działa ale nadal nie usuwa przedmiotu z ręki Nic się nie zmieniło..
 11. Witam mam problem z zaznaczoną linijką kodu, ona po prostu nie działa.. Wszystko inne działa w skrypcie tylko po kliknięciu przedmiotu, on nadal zostaje w ręku. variables: {serca.%player%} = false on rightclick: if name of player's tool is "&2&lReset Efektu Chodzenia": if {serca.%player%} is true: remove 1 11-disc named "&2&lReset Efektu Chodzenia" from player <------- set {serca.%player%} to false send "&cEfekty chodzenia wyłączone!" play raw sound "mob.zombie.death" at player with pitch -1 volume 2 else: send "&cObecnie nie korzystasz z żadnego efektu, spróbuj innym razem." play raw sound "mob.villager.hit" at player with pitch -2 volume 2 on any movement: if {serca.%player%} is true: spawn 5 of particle happy villager:1 offset by 0.1, 0.1, 0.1 at player Ps. To nie jest cały script.. dodałem tutaj tylko najważniejsze elementy. Tak wygląda komenda na otrzymywanie przedmiotu. command /Particle2: permission: kuferek.sk trigger: add 1 11-disc named "&2&lReset Efektu Chodzenia" with lore "&ePrzedmiot ten wyłącza efekt chodzenia." to player
 12. Witam, pomoże mi ktoś z tym skryptem: on death: if attacker is player: set {ranMon.%attacker%} to random integer from 1 to 30 if {ranMon.%attacker%} is 1: add 1 to {konto.%attacker%} if {ranMon.%attacker%} is 2: add 2 to {konto.%attacker%} if {ranMon.%attacker%} is 3: add 3 to {konto.%attacker%} W skrypcie chodzi o to by po zabiciu przeciwnika, gracz otrzymał daną ilość pieniędzy.
 13. Username

  Wykrywanie zmiany

  To wykrywanie zmiany ma być użyte w taki sposób że gdy gracz osiągnie wyższy level (add 1 to {lvl.%player%} ) to doda sie 1 do {gz} i chodzi o wykrycie jakiejkolwiek zmiany w {lvl.%player%} ~Wykrycie zmiany w {lvl.%player%}: trigger: add 1 to {gg} if {gz} is 1: if wiadomosc to gz: (wiem co tu napisac ale nie chce mi sie szukac tej linijki kodu w skryptach) ~i tu daje jakas nagrode za napisanie gz graczowi za wbicie levela wait 5 second set {gz} to 0 stop I to mniej wiecej tak ma działac. Ps. To jest przykład działania skryptu.
×