Skocz do zawartości

Skrypt na restart serwera


Rekomendowane odpowiedzi

 Witam ...

Ja Jestem Dziobak809

I Dzis Zaprezentuje Wam

Mój Autorski Skrypt Na Reload

 

 

Oco Chodzi???

Gdy Admin Wpisze /reload

Na Chacie Pojawi Sie Ogloszenie

Ze Za 10 Sekund Bedzie Reload

Gdy Czas Sie Skonczy Kika Wszystkich Graczy 

(Adminów Tez)

Oraz Automatycznei Robi Reload

 

 

Raczej Nie Potrzebne Ale Moze Komus Sie Przyda :)

Tu Macie Download

 

http://pastebin.com/Q8pCUb4E

 

 

Jestem Początkującym Więc Prosze Pomagajcie Mi :)

Jakby Nie Dzialalo To Pisac !

Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/8367-skrypt-na-restart-serwera/
Udostępnij na innych stronach

1. Skrypt nie Skript. Skript to plugin a skrypt to wtyczka z kodem przetwarzana przez plugin Skript.

2. 2h na dodanie download'u. Inaczej temat ląduje w koszu

1.Download Dodany

2.Jejku Jejku pomylilem Sie Ze Skript

Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/8367-skrypt-na-restart-serwera/#findComment-65720
Udostępnij na innych stronach

Skrypt źle działa.

Po wpisaniu komendy /reload odlicza czas i nic, ponieważ zamiast [ " ] przy komendach dałeś [ ' ], więc tylko odlicza.

Następnie po wpisaniu /reload wszystko się robi ok. Wyrzuca graczy, robi reload, tylko te komendy powtarzają się cały czas, Dlaczego? Ponieważ na końcu ma być stop :)

Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/8367-skrypt-na-restart-serwera/#findComment-65826
Udostępnij na innych stronach

Gość DonFallingCookie

Przestań Tak Pisać.

Skrypt bezużyteczny. można przeprowadzić reload bez odliczania oraz kickowania graczy + ten specjalnie wydłużony kod xD

Do tego wymaga jeszcze essentials do komendy "/kickall", którą można zastąpić

kick all players
Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/8367-skrypt-na-restart-serwera/#findComment-65850
Udostępnij na innych stronach

Skrypt źle działa.

Po wpisaniu komendy /reload odlicza czas i nic, ponieważ zamiast [ " ] przy komendach dałeś [ ' ], więc tylko odlicza.

Następnie po wpisaniu /reload wszystko się robi ok. Wyrzuca graczy, robi reload, tylko te komendy powtarzają się cały czas, Dlaczego? Ponieważ na końcu ma być stop :)

Skript Już Edytowany I Zrobiony !!! Nowy Download !! Powinno Teraz Dzialac Jak nadal Nie Dziala Pisz Mi Na Skype kuba.skurczak

Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/8367-skrypt-na-restart-serwera/#findComment-65888
Udostępnij na innych stronach

 

Przestań Tak Pisać.

Skrypt bezużyteczny. można przeprowadzić reload bez odliczania oraz kickowania graczy + ten specjalnie wydłużony kod xD

Do tego wymaga jeszcze essentials do komendy "/kickall", którą można zastąpić

kick all players

Przepraszam Bardzo .... Jestem Początkującym Dlatego Pisze Takie Skripty ... Odliczanie Zrobilem Zeby Bylo Fajniej A Kickall robilem poniewaz na moim servie gdy robie reload wywala server i musze robic restar servera dlatego zrobilem kickall a ta kommenda kick all player juz zmienilem WEJDZ W NOWY DOWNLAOD TO ZOBACZYSZ JAK COS ZNOW NIE TAK TO PISZ !!!! Poprawie !!

Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/8367-skrypt-na-restart-serwera/#findComment-65889
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Robie Nowy Skrypt !

Chcecie Wiedziec Jaki To Skrypt?

Skrypt Będzie polegal Na Czyszczeniu Chatu

 

 

Mój Kolejny Robiony Skrypt To Skrypt

Na Bicie Z Gm1 Czyli

Gdy Ktos Wpisze /gamemode 1

I Będzie Próbowal Bic Kogos Na Gm1 Napisze Mu Sie Wiadomosc

Ze Z gm1 nie wolno Bic :)

 

Poprawiam bo rozwalone wszystko ~herhor

Edytowane przez Dziobak809
Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/8367-skrypt-na-restart-serwera/#findComment-66034
Udostępnij na innych stronach

Aha, odliczanie sekundy co 2 sekundy. F&*ck logic.

execute console command "/kick all players"

Nie słyszałem o takiej komendzie. Jeśli już to wpisz

kick all players

Ocena:  :niccosaint:  :niccosaint: :przypalonyomlet: :przypalonyomlet: :przypalonyomlet:  :przypalonyomlet:  :przypalonyomlet:  :przypalonyomlet:  :przypalonyomlet:  :przypalonyomlet:  2/10

Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/8367-skrypt-na-restart-serwera/#findComment-66376
Udostępnij na innych stronach

  • bvcz zablokował(a) ten temat
  • Libter odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Nieaktywny
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...