UWAGA Robie Nowy Skrypt ! Chcecie Wiedziec Jaki To Skrypt? Skrypt Będzie polegal Na Czyszczeniu Chatu Mój Kolejny Robiony Skrypt To Skrypt Na Bicie Z Gm1 Czyli Gdy Ktos Wpisze /gamemode 1 I Będzie Próbowal Bic Kogos Na Gm1 Napisze Mu Sie Wiadomosc Ze Z gm1 nie wolno Bic :) Poprawiam bo rozwalone wszystko ~herhor
Przepraszam Bardzo .... Jestem Początkującym Dlatego Pisze Takie Skripty ... Odliczanie Zrobilem Zeby Bylo Fajniej A Kickall robilem poniewaz na moim servie gdy robie reload wywala server i musze robic restar servera dlatego zrobilem kickall a ta kommenda kick all player juz zmienilem WEJDZ W NOWY DOWNLAOD TO ZOBACZYSZ JAK COS ZNOW NIE TAK TO PISZ !!!! Poprawie !!
Witam ...
Ja Jestem Dziobak809
I Dzis Zaprezentuje Wam
Mój Autorski Skrypt Na Reload
Oco Chodzi???
Gdy Admin Wpisze /reload
Na Chacie Pojawi Sie Ogloszenie
Ze Za 10 Sekund Bedzie Reload
Gdy Czas Sie Skonczy Kika Wszystkich Graczy
(Adminów Tez)
Oraz Automatycznei Robi Reload
Raczej Nie Potrzebne Ale Moze Komus Sie Przyda
Tu Macie Download
http://pastebin.com/Q8pCUb4E
Jestem Początkującym Więc Prosze Pomagajcie Mi
Jakby Nie Dzialalo To Pisac !