Skocz do zawartości
  • 0

Szał Bitewny

destroyowsky
 Udostępnij

Pytanie

Tutaj znowu ja!
Tym razem potrzebuję skryptu, o następującym działaniu:
Jeżeli gracz posiada permisję "klasa.wojownik.rage", jeżeli ma 3 lub mniej serca, odegraj efekt dźwiękowy (nie wiem jakie są, może jest jakaś lista?) oraz daj mu efekt mikstury Siła I oraz Regeneracja I, dopóki nie będzie miał 3+ serc.

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
 on damage:    player has permission "klasa.wojownik.rage":        health of victim is less than 3,5:            play raw sound "random.explode" at player with pitch 2 volume 10                      set {rage.%victim%} to true            apply strength 1 to victim for 5 seconds            apply regeneration 1 to victim for 5 secondsevery second:    loop all players:        health of loop-player is greater than 3:            {rage.%loop-player%} is true:                set {rage.%loop-player%} to false                remove strength from player                remove regeneration from player
Edytowane przez Parrot
Poprawiłem code

• 0

Jeśli serwer ma więcej niż 2 GB ramu nie powinno. Dla przykładu ja z reguły testowałem skrypty na skille na serwerze 512 i nie było lagów, a również były wydarzenia, które co sekundę regenerowały różne ilości many :P

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...