Skocz do zawartości
  • 0

Jak można sprawdzić...

WiczekPG
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Nadal mam takie błędy

Cały kod

# Ustawienia #options:	Gracz.beacon: 5000	Vip.beacon: 4000	Svip.beacon: 3000	Uvip.beacon: 2000	Mvip.beacon: 1000	per.gracz: beacon.gracz	per.vip: beacon.vip	per.svip: beacon.svip	per.uvip: beacon.uvip	per.mvip: beacon.mvip	per.admin: beacon.admin# Stawianie beaconu #on place beacon:	if player has permission "{@beacon.gracz}":		player's money <= {@Gracz.beacon}:			send "&aPostawiles Beacon!"			send "&cZ twojego konta zostalo pobrane {@Gracz.beacon} $"			execute console command "eco take %player% {@Gracz.beacon}"			stop				if player has permission "{@per.vip}":					player's money <= {@Vip.beacon}:						send "&aPostawiles Beacon!"						send "&cZ twojego konta zostalo pobrane {@Vip.beacon} $"						execute console command "eco take %player% {@Vip.beacon}"						stop							if player has permission "{@per.Svip}":							player's money <= {@Svip.beacon}:							send "&aPostawiles Beacon!"							send "&cZ twojego konta zostalo pobrane {@Svip.beacon} $"							execute console command "eco take %player% {@Svip.beacon}"							stop								if player has permission "{@per.uvip}":									player's money <=  {@Uvip.beacon}:										send "&aPostawiles Beacon!"										send "&cZ twojego konta zostalo pobrane {@Uvip.beacon} $"										execute console command "eco take %player% {@Uvip.beacon}"										stop											if player has permission "{@per.mvip}":												player's money <= {@Mvip.beacon}:													send "&aPostawiles Beacon!"													send "&cZ twojego konta zostalo pobrane {@Mvip.beacon} $"													execute console command "eco take %player% {@Mvip.beacon}"														if player has permission "{@per.admin}":															send "&aJako Admin mozesz stawiac beacon za darmo!"															stop														else:															cancel event															send "&cNie masz wystarczajaco funduszy: {@Mvip.beacon} $"											else:												cancel-event												send "&cNie masz wystarczajaco funduszy: {@Uvip.beacon} $"								else:									cancel event									send "&cNie masz wystarczajaco funduszy: {@Svip.beacon} $"					else:						cancel event						send "&cNie masz wystarczajaco funduszy: {@Vip.beacon} $"		else:			cancel event			send "&cNie masz wystarczajaco funduszy: {@Gracz.beacon} $"
Edytowane przez WiczekPG

• 0

Masz błędy bo wszystko jest źle...
1. Kod daj w [spoler]  
2. Po jakiego qutazga dajesz if player has permission "{@per.Svip}": i dajesz na końcu :, który nic nie da, bo potem nie ma TAB'U
3. Co to jest "player's money <= {@Mvip.beacon}:" (ten znak <=)
4. "else" jest skrótem "jeżeli tak nie jest" i to powinno być z taką samą ilością tabów do if'u, do którego się odnosi
5. ogólnie cały kod jest źle - lepiej najpierw poczytaj jak działa skript i zobacz jego dokumentację, bo player's money <= {@Svip.beacon}: widzę poraz pierwszy w życiu
//Sorki, albo ja się myle z tym player's money <= {@Svip.beacon}: albo takie coś nie istnieje (najbynajmniej bez if'a na początku)

@edit
@Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! dzięki za pkt <3, ja tylko chciałem pomóc... A post Sav'a to niby nie jest spam? 

Wilczek 69 postów

@Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! a co ty ode mnie chcesz? ~ Parrot

Edytowane przez Parrot

• 0

Nadal nie działa, ktoś pomoże?

Mam 40 errorów z samymi tabami i z player's money

Karze mi wszędzie dać 3 taby :p

//EDIT:

Dałem wszystko w oddzielnym Evencie i działa. Tylko mi wyskakują errory związane z tematem. Proszę o pomoc!

Edytowane przez WiczekPG

• 0

Mam stop, ale wykonuje wszystkie eventy na raz, czyli łącznie muszę jako Admin zapłacić 15000 za postawienie beacona, a chcę żeby było za darmo...

Tu masz kod:

# USTAWIENIA #options:	Gracz.beacon: 5000	Vip.beacon: 4000	Svip.beacon: 3000	Uvip.beacon: 2000	Mvip.beacon: 1000	per.gracz: beacon.gracz	per.vip: beacon.vip	per.svip: beacon.svip	per.uvip: beacon.uvip	per.mvip: beacon.mvip	per.admin: beacon.admin	per.chatclear: chatclear.admin# BEACON #on place beacon:	if player has permission "{@per.gracz}":		if player's balance is greater than or equal to {@Gracz.beacon}:			send "&aPostawiles Beacon!"			send "&cZ twojego konta zostalo pobrane {@Gracz.beacon} $"			remove {@Gracz.beacon} from the player's account			stop		else:			cancel event			send "&cNie masz wystarczajaco funduszy: {@Gracz.beacon} $"			on place beacon:	if player has permission "{@per.vip}":		if player's balance is greater than or equal to {@Vip.beacon}:			send "&aPostawiles Beacon!"			send "&cZ twojego konta zostalo pobrane {@Vip.beacon} $"			remove {@Vip.beacon} from the player's account			stop		else:			cancel event			send "&cNie masz wystarczajaco funduszy: {@Vip.beacon} $"			on place beacon:	if player has permission "{@per.svip}":		if player's balance is greater than or equal to {@Svip.beacon}:			send "&aPostawiles Beacon!"			send "&cZ twojego konta zostalo pobrane {@Svip.beacon} $"			remove {@Svip.beacon} from the player's account			stop		else:			cancel event			send "&cNie masz wystarczajaco funduszy: {@Svip.beacon} $"on place beacon:	if player has permission "{@per.uvip}":		if player's balance is greater than or equal to {@Uvip.beacon}:			send "&aPostawiles Beacon!"			send "&cZ twojego konta zostalo pobrane {@Uvip.beacon} $"			remove {@Uvip.beacon} from the player's account			stop		else:			cancel event			send "&cNie masz wystarczajaco funduszy: {@Uvip.beacon} $"			on place beacon:	if player has permission "{@per.mvip}":		if player's balance is greater than or equal to {@Mvip.beacon}:			send "&aPostawiles Beacon!"			send "&cZ twojego konta zostalo pobrane {@Mvip.beacon} $"			remove {@Mvip.beacon} from the player's account			stop		else:			cancel event			send "&cNie masz wystarczajaco funduszy: {@Mvip.beacon} $"			on place beacon:	if player has permission "{@per.admin}":		send "&aPostawiles Beacon!"			 

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...