Skocz do zawartości
  • 0

Plugin ASkyBlock

suptelny

Pytanie

witam przychode do waz z takim problemem gdyż mam problem z konfiguracja pluginu ASkyblock problem polega na tym że gdy tworze wyspę to wyspa mi się tworzy na 116Y w górę czy da rade to zmienić w configu jeżeli da to prosił bym o podpowiedź i jeszcze jeden problem jak wyłonczyć krowe na wyspe co jest na starcie 

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Teraz, suptelny napisał:

witam przychode do waz z takim problemem gdyż mam problem z konfiguracja pluginu ASkyblock problem polega na tym że gdy tworze wyspę to wyspa mi się tworzy na 116Y w górę czy da rade to zmienić w configu jeżeli da to prosił bym o podpowiedź i jeszcze jeden problem jak wyłonczyć krowe na wyspe co jest na starcie 

1. To jest dział Skript > Pytania i problemy. Pamiętaj na przyszłość, aby tematy tworzyć w odpowiednim dziale.

2. Jeżeli chodzi o wysokość wyspy, ustawiasz wartość 'islandlevel'.

3. Co do krowy, zmień wartość 'companion'.

Naprawdę, przecież to widać jak na tacy. Co do zmiany krowy na nic, to będzie dla ciebie test czy potrafisz język angielski.

• 0
6 minut temu, suptelny napisał:

witam przychode do waz z takim problemem gdyż mam problem z konfiguracja pluginu ASkyblock problem polega na tym że gdy tworze wyspę to wyspa mi się tworzy na 116Y w górę czy da rade to zmienić w configu jeżeli da to prosił bym o podpowiedź

tak, da radę to wyłączyć w configu. Oto podpowiedź: szukaj opcji która ma literę Y w nazwie.

6 minut temu, suptelny napisał:

i jeszcze jeden problem jak wyłonczyć krowe na wyspe co jest na starcie 

krowę wyłonczysz w konfiguracji pluginu

Edytowane przez PanMaruda

• 0
2 minuty temu, suptelny napisał:

no i jak tworze na nowo wyspe to ta krowa cały czas tam jest 

Jeżeli jesteś pewien, że wszystko dobrze zrobiłeś, a i tak nie działa, pobierz na nowo plugin i przed utworzeniem jakiejkolwiek wyspy ustaw 'companion' oraz 'islandlevel'.