Skocz do zawartości
  • 0

szukam pluginu na dzialke dla graczy

xxxxddddaaaaxxxx
 Udostępnij

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1
30 minut temu, xxxxddddaaaaxxxx napisał:

sory ale nie umiem zkonfigurować

no to np jak mam dostać blok dzialki?

/ps give 64 nie dziala

Zalecam zapoznania się z poradnikami, na polskim yt jak i angielskim jest ich pełno. Jest to dosyć sławny plugin :>

Jeśli naprawdę oczekujesz, by ktoś Ci to skonfigurował to zapraszam do działu Pluginy -> Problemy z konfiguracją.

• 0

No mój serwer craftbukkit nie wczytuje tego pluginu starą wersje wczytuje a tą nowszą  nie

49 minut temu, Helios1993 napisał:

Preciousstones jest porzucony i nie działa na najnowszych wersjach, użyj Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

No mój serwer craftbukkit nie wczytuje tego pluginu starą wersje wczytuje a tą nowszą  nie

Macie jeszcze jakieś inne pluginy?

Edytowane przez xNightPower_
Nieaktywny

Naprawiam formatowanie na ciemnym stylu, łączę posty.

• 0
11 minut temu, xxxxddddaaaaxxxx napisał:

Xd dla mnie bukkit jest najlepszy wszystkie pluginy chodzą najlepiej nie wiem jak ludzie mówią że to najgorszy silnik po prostu najlepszy  czasami jest zchasz ale to z powodu małego ramu

Ktoś tu siedział pod kamieniem przez ostatnie 8-9 lat i utwierdzał się w przekonaniu, że CraftBukkit jest najlepszy.

CraftBukkit jest najsłabiej zoptymalizowany ze wszystkich silników. Już samo przejście na Spigota daje o wiele większe możliwości oraz znacznie ułatwia pracę.

Napisałeś o małej ilości RAMu, a CraftBukkit dosłownie go pożera.

• 0
22 minuty temu, xxxxddddaaaaxxxx napisał:

wszystkie pluginy chodzą najlepiej

A protectionstones ci jakoś nie działa...

Na craftbukkicie z ważniejszych i popularniejszych pluginów nie działają także luckperms, skript oraz wiele innych pluginów. Nawet autorzy craftbukkita rozwijają go jedynie jako podstawę dla spigota (który też najlepszy nie jest, lecz jest znacznie lepszy od craftbukkita). Craftbukkita używało się w 2012, a teraz mamy 2020. Domyślam się, że kiedyś robiłeś serwer i teraz po kilku latach do tego wróciłeś. Wszystko się zmienia, więc nie stój w miejscu i też się zmień. Nie używaj przestarzałego craftbukkita i przejdź na tuinity.