Skocz do zawartości

ServiceProject

Nieaktywny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ServiceProject

Hej, jeśli to czytasz to musiałeś wejść w ten temat, który Cię być może zainteresował :) Niedawno założyłem Discorda, na którym możesz np. uzyskać pomoc w naprawieniu systemu za $. Oferujemy też inne funkcje, są to m.in strony, boty discordowe itd. Pełny spis usług, które oferujemy poniżej:

- usługi związane z hardwarem (np. znalezienie części do złożenia PC - wedle życzeń klienta),
- usługi związane z softwarem (np. pomoc w konfiguracji programu, naprawieniu go itd.),
- usługi związane z stronami (np. stworzenie backendu strony/frontendu lub postawienie i konfiguracja forum),
- usługi związane z filmami/nagrywaniem filmów (np. zmontowanie filmu, pomoc w konfiguracji programu nagrywającego poprzez AnyDeska),
- usługi związane z minecraftem, (np. budowanie map, tworzenie serwera MC od silnika po konfigurację wszystkich pluginów)
- usługi związane z vpsami/dedykami, (np. oferujemy tani hosting do nauki oraz niedługo droższy/lepszy, oferujemy też konfigurację VPSa, instalację bazy danych, postawienie np. serwera FiveM itd.)
- usługi związane z discordem, (np. tworzenie botów, konfiguracja serwera Discord) - usługi związane z grami, (np. zboostowanie konta w grze w sposób legalny, edytowanie save'a, pomoc w naprawie gry itd.)
- usługi związane z domenami, (np. pomoc w przekierowaniu domeny, podpięcie pod VPSa itd.) Pełny spis naszych usług oraz co dokładniej oferujemy znajdziecie na naszym Discordzie!

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! <<<

Na ten moment więcej usług nie oferujemy. Nasze ceny nie są wcale takie duże, w większości zależą one od np. wielkości danej strony itd. Poniżej prezentuję przykładowy cennik poszczególnych usług:

HARDWARE:

|---> Dobieranie części do złożenia komputera (zależy od części, czyli np. znalezienie części do dobrego standardowego PC to ok. 10zł - wyceniane jest to w głównej mierze inwidualnie),
|---> OverClocking podzespołów - standardowe podkręcenie to koszt ok. 20zł (podkręcamy tylko GPU oraz wentylatory), zaawansowane podkręcenie to koszt ok. 40zł (podkręcamy w tym pakiecie GPU, RAMy oraz wentylatory karty graficznej oraz obudowy, o ile wentylatory w obudowie na to pozwolą),
|---> Pomoc w dobraniu części do wymiany - do 5 części to koszt ok. 15zł, do większej ilości części ponad 20zł.

SOFTWARE:

|---> Pomoc w obsłudze programów - cena zależy od poziomu zaawansowania programu, średnio to koszt 5-10zł,
|---> Pomoc w naprawieniu programu - cena zależy od błędu, im więcej trzeba zrobić, tym drożej to będzie kosztowało, średnio to koszt 5-10zł,
|---> Wyszukiwanie programów zgodnie z wymaganiami klienta - 5zł,
|---> Pomoc w naprawieniu systemu - im więcej czasu trzeba poświęcić na naprawę błędu, tym drożej to będzie kosztowało, ceny zaczynają się od 20zł.

STRONY:

|---> Stworzenie frontendu strony - wyceniane inwidualnie,
|---> Stworzenie backendu strony - wyceniane inwidualnie,
|---> Stworzenie forum oraz jego konfiguracja na danych silniku - zależy od silnika i ilości rzeczy do konfiguracji, ceny zaczynają się od 30zł,
|---> Stworzenie wikipedii oraz konfiguracja - ceny zaczynają się od 30zł,
|---> Stworzenie strony wordpressowej oraz jej konfiguracja - zależy od ilości rzeczy do konfiguracji, ceny zaczynają się od 30zł.

FILMY:

|---> Montaż i wyrenderowanie filmu w 480P/30FPS (60FPS za dopłatą),  (średnia ilość efektów) - za każde 10 minut - 30zł (w 60FPSach - 35zł),
|---> Montaż i wyrenderowanie filmu w 720P/30FPS (60FPS za dopłatą),  (średnia ilość efektów) - za każde 10 minut - 40zł (w 60FPSach - 45zł),
|---> Montaż i wyrenderowanie filmu w 1080P/30FPS (60FPS za dopłatą),  (średnia ilość efektów) - za każde 10 minut - 50zł (w 60FPSach - 55zł).
|---> Montaż i wyrenderowanie filmu w 4K/30FPS (60FPS za dopłatą),  (duża ilość efektów) - za każde 10 minut - 70zł (w 60FPSach - 80zł). 

Cennik konfiguracji programu nagrywającego:

|---> Konfiguracja programu nagrywającego Action/OBS - 5zł za zwykłą konfigurację, 10zł za zaawansowaną konfigurację.

MINECRAFT:

|---> Budowanie map - jeśli jest to spawn na dany tryb o wielkości 100x100 to będzie to kosztowało ok. 100zł, większe rozmiary spawna to będzie większy koszt. Jeśli chcesz inny rodzaj niż spawn na dany tryb, to wycenimy to inwidualnie,
|---> Stworzenie danego trybu - zależy od trybu, ilości rzeczy, które mają tam być oraz ilości konfiguracji pluginów itd. Średnio stworzenie serwera SkyBlock dobrze dopracowanego to koszt ok. 150-200zł,
|---> Konfiguracja pluginu/ów - koszt ok. 10zł (zależy od ilości linijek pluginu)
|---> Tłumaczenie pluginu/ów - ceny zaczynają się od ok. 30zł (jeśli jest to krótki plik do tłumaczenia, to wyjdzie taniej - im więcej linijek i tekstu tym drożej.)

VPS/Dedyki:

Cennik naszego hostingu VPS:

Oferta idealnie pod naukę:
(CPU, na której stoją VPSy idealne pod naukę to: Intel Xeon E5-2630v4)
(Łącze to 100Mbit/s)

1GB RAMu + 15GB szybkiego dysku SSD - 5zł
2GB RAMu + 30GB szybkiego dysku SSD - 10zł
3GB RAMu + 45GB szybkiego dysku SSD - 15zł
I tak dalej... (każde 5zł to 1GB RAMu oraz 15GB szybkiego dysku SSD)

Oferta dla tych bardziej zaawansowanych:
(CPU, na której stoją VPSy dla tych bardziej zaawansowanych to: ...)
Już niedługo!

|---> Instalacja danego systemu na VPSie/Dedyku - koszt 10zł,
|---> Instalacja i konfiguracja oraz nauka w obsłudze Proxmoxa - koszt 75zł,
|---> Instalacja serwera FiveM oraz jego pierwsze uruchomienie - koszt 40zł,
|---> Instalacja serwera Minecraft oraz jego pierwsze uruchomienie - koszt 20zł,
|---> Instalacja bazy danych na VPSie/Dedyku oraz stworzenie danych użytkowników/przydzielenie permisji/utworzenie tabeli itd. - koszt ok. 50zł.

DISCORD:

|---> Tworzenie botów - zależy od ilości funkcji, ceny zaczynają się od ok. 30-40zł,
|---> Konfiguracja serwera Discord - ceny zaczynają się od 10zł, im więcej kanałów tym większa cena. Dodatkowo skonfigurowanie bota/ów to koszt 5zł.

GRY:

|---> Edytowanie save'a - zależy od ilości rzeczy do edytowania, ceny się zaczynają od 15zł,
|---> Zboostowanie konta np. w grze GTA V Online - np. za +100mln i +100lvl będzie trzeba zapłacić 50zł,
|---> Pomoc np. w naprawie gry - jeśli jest to błąd, który szybko da się naprawić to ok. 5 zł, jeśli trzeba więcej zrobić to ponad 10zł,
|---> Zoptymalizowanie ustawień graficznych pod dane podzespoły - 5zł,
|---> Klucze do gier - zależy od gry.

DOMENY:

|---> Pomoc w konfiguracji domeny/przekierowanie - 5zł,
|---> Pomoc w podpięciu domeny - 5zł.

To tyle! Zapraszamy na naszego Discorda i do skorzystania z naszych usług :D

~LeKuLa

Edytowane przez LeKuLa

20 minut temu, ivall napisał:

A więc pokaż aktualne portfolio, inaczej klient nie może stwierdzić, że już takich nie robi.

Widziałeś je gdy do nas wszedłeś z multikonta, ale ok.

Jednym z jego AKTUALNYCH projektów jest np. panel OneAI:

unknown.png
unknown.png?width=1442&height=673
unknown.png
Nie jest on w pełni skończony, ale niedługo już będzie.

W dniu 27.06.2020 o 13:27, LeKuLa napisał:

|---> Zboostowanie konta np. w grze GTA V Online - np. za +100mln i +100lvl będzie trzeba zapłacić 50zł,

50 zł za zboostowanie konta - bardzo śmieszne. Zboostować konto to mogę za piątaka + bez bana (200 mln $ + 200 lvl) maszynka + używam jej bardzo długo i dalej brak bana.

|---> Instalacja serwera Minecraft oraz jego pierwsze uruchomienie - koszt 20zł,

20 złotych za postawienie jak i uruchomienie serwera - nie no spoko. Jest wiele poradników dot. postawienia serwera Minecraft na maszynie VPS..

27 minut temu, Visioner napisał:

Przecież LeKuLa nie zna się na tym co robi, każdy za niego wszystko robi i to on jest właścicielem takiego Discorda? xd

Robię w tym projekcie to co potrafię ;)

26 minut temu, Cantare napisał:

50 zł za zboostowanie konta - bardzo śmieszne. Zboostować konto to mogę za piątaka + bez bana (200 mln $ + 200 lvl) maszynka + używam jej bardzo długo i dalej brak bana.

20 złotych za postawienie jak i uruchomienie serwera - nie no spoko. Jest wiele poradników dot. postawienia serwera Minecraft na maszynie VPS..

Jak ktoś nie chce to nie :D 

• 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Powiem, że jesteś łasy na pieniądze kosztem innych osób (...). Dla niewtajemniczonych zapraszam do działu skargi bądź archiwum - zależnie, gdzie posty się znalazły.
Jako dzieciak nie masz prawnie prawa na oferowanie usług, but nvm. Pomijam kwestię "papierologii", uprawnień, kwalifikacji (...).

Spoiler

HARDWARE:

|---> Dobieranie części do złożenia komputera (zależy od części, czyli np. znalezienie części do dobrego standardowego PC to ok. 10zł - wyceniane jest to w głównej mierze inwidualnie),
|---> OverClocking podzespołów - standardowe podkręcenie to koszt ok. 20zł (podkręcamy tylko GPU oraz wentylatory), zaawansowane podkręcenie to koszt ok. 40zł (podkręcamy w tym pakiecie GPU, RAMy oraz wentylatory karty graficznej oraz obudowy, o ile wentylatory w obudowie na to pozwolą),
|---> Pomoc w dobraniu części do wymiany - do 5 części to koszt ok. 15zł, do większej ilości części ponad 20zł.

Cytat

Dobieranie części do złożenia komputera (zależy od części, czyli np. znalezienie części do dobrego standardowego PC to ok. 10zł - wyceniane jest to w głównej mierze inwidualnie),

Teraz polecimy troszkę po tobie, z tego co mi wiadomo nie ukończyłeś szkoły technicznej, więc wątpię iż masz jakiekolwiek pojęcie na temat świata IT ze strony hardware. Żeby ostrzec użytkowników przed tobą, padną teraz bardzo prawdziwe słowa, które mają potwierdzenie społeczne w kwestii racji bytu > Otóż są strony pokroju fanboy, czy też fanpage "technicy fanboya", "Tech Ekipa Klawitera", "TTI 2.0", które oferują taką pomoc za darmo, a ty chcesz pieniądze "za pomoc w internecie". Biznes na dzieciakach, ale cóż. Już pokazałeś na co cię stać, więc oceniać cię nie ma sensu.

Cytat

OverClocking podzespołów - standardowe podkręcenie to koszt ok. 20zł (podkręcamy tylko GPU oraz wentylatory), zaawansowane podkręcenie to koszt ok. 40zł (podkręcamy w tym pakiecie GPU, RAMy oraz wentylatory karty graficznej oraz obudowy, o ile wentylatory w obudowie na to pozwolą),

Przytaczam powyższe strony/fanpage, które pomagają przy tego typu rzeczach za darmo. Jeżeli robisz to za pomocą udostępniania ekranu przez teamviewer bądź głosowo, to chłopie kłaniam sie nisko aż po same (kto oglądał starego dobrego isamu ten wie). Nie masz preferencji do tego i zapewne będziesz używał internetu, do internetu każdy ma dostęp toteż num num...

Cytat

Pomoc w dobraniu części do wymiany - do 5 części to koszt ok. 15zł, do większej ilości części ponad 20zł.

Ostatni raz przytaczam wyżej wymienione nazwy stron i fanpage'ów, które RÓWNIEŻ OFERUJĄ POMOC W TYCH KWESTIACH ZA DARMO.

Nie wierzę, że jesteś osobą wykwalifikowaną do podjęcia się tych działań, więc odradzam bawienie się w rozmowy z tobą. Na waszym discordzie nie znalazłem żadnych informacji o zrealizowanych usługach, jakich podjęliście się w kwestii wyżej uwzględnionej sekcji "Hardware". Pozwolę sobie powtórzyć iż tego typu usługi, czyli dobranie odpowiednich podzespołów nie jest takie trudne, jak sie myśli i ludzie pomagają w tych sprawach w sieci ZA DARMO. Nie widze sensu aby ktokolwiek pisał do ciebie, bo jesteś tak naprawdę nikim. Więc tak czy inaczej ODRADZAM, ODRADZAM. Jeszcze raz ODRADZAM. Prędzej powołam się na czyjąś grupkę niż na losowego użytkownika, który nic do tego pory dobrego nie pokazał tylko "sposób na zarabianie na dzieciach".

Spoiler

SOFTWARE:

|---> Pomoc w obsłudze programów - cena zależy od poziomu zaawansowania programu, średnio to koszt 5-10zł,
|---> Pomoc w naprawieniu programu - cena zależy od błędu, im więcej trzeba zrobić, tym drożej to będzie kosztowało, średnio to koszt 5-10zł,
|---> Wyszukiwanie programów zgodnie z wymaganiami klienta - 5zł,
|---> Pomoc w naprawieniu systemu - im więcej czasu trzeba poświęcić na naprawę błędu, tym drożej to będzie kosztowało, ceny zaczynają się od 20zł.

Do 3 pierwszych "myślników" odwołam się jasno i przejrzyście. Wujek google nie boli, polecam napisać zwykłą frazę i dowiecie się wszystko na temat "jaki program, jak go używać etc etc".

Cytat

Naprawianie systemu nie ma sensu, jeżeli już sie wykracza lepiej skorzystać z usług specjalisty, który zainstaluje wam na nowo system (odpowiedni koszt to 50zł). Tym bardziej, jeżeli chodzi o zdalne "bawienie się". Pozdrawiam, jeżeli ktoś skorzystał już z tej głupoty.

Spoiler

FILMY:

|---> Montaż i wyrenderowanie filmu w 480P/30FPS (60FPS za dopłatą),  (średnia ilość efektów) - za każde 10 minut - 30zł (w 60FPSach - 35zł),
|---> Montaż i wyrenderowanie filmu w 720P/30FPS (60FPS za dopłatą),  (średnia ilość efektów) - za każde 10 minut - 40zł (w 60FPSach - 45zł),
|---> Montaż i wyrenderowanie filmu w 1080P/30FPS (60FPS za dopłatą),  (średnia ilość efektów) - za każde 10 minut - 50zł (w 60FPSach - 55zł).
|---> Montaż i wyrenderowanie filmu w 4K/30FPS (60FPS za dopłatą),  (duża ilość efektów) - za każde 10 minut - 70zł (w 60FPSach - 80zł).

Ehhh... 5-25$ i można uzyskać cały full edytowany "z efektami" film w 60fpsach. Nie będę tego kwestionować, bo już szkoda mi słów.

Dobra, bo już tracę wiarę w ludzkość, jak bardzo młody człowiek może być po prostu zepsuty do szpiku i być łasy na pieniądze. Poniżej znajdują sie moje zastrzeżenia, co do twojej działalności:

• Nie masz predyspozycji do podjęcia się tego typu usług.
  • Nie masz żadnego portfolio.
  • Twój obszar roboczy to jedynie discord.
  • Nie informujesz w jaki sposób miałbyś podjąć sie usług.
  • To co oferujesz nie odnosi się do faktycznego stanu bytu prawdziwego specjalisty (mowa o hardware etc etc).
  • Jesteś łasy na pieniądze i oferujesz usługi, które użytkownicy mogą uzyskać za darmo na odsyłaczach (strony, fanpage) do tego stworzonych.
  • Twój discord świeci pustkami w kwestii podjętych usług, więc nie masz zaufania oraz do tej pory wnioskuje iż niczego się nie podjąłeś (nie masz faktycznego doświadczenia).
  • Twoja opinia jest troszku druzgocąca co do bycia przedsiębiorcą, wiec tym bardziej odradzam ze względu na wiarygodność twej osoby.

Podsumowując, nie polecam dzieciaka (niestety, ale nie posiada 18 lat, więc pełnoletnim go nazwać nie mogę), nie jest wiarygodną osobą na wzgląd akcji znajdujących się w archiwum. Posiada troszku za uszami z akcji moderatorskich, discordowcyh i tak dalej. Nie posiada treści promujących swoje usługi. Na ogół jakbym to ujął "plac zabaw", który jest bo jest.

Spoiler

~Cebula

17 godzin temu, _Of3k napisał:

Powiem, że jesteś łasy na pieniądze kosztem innych osób (...). Dla niewtajemniczonych zapraszam do działu skargi bądź archiwum - zależnie, gdzie posty się znalazły.
Jako dzieciak nie masz prawnie prawa na oferowanie usług, but nvm. Pomijam kwestię "papierologii", uprawnień, kwalifikacji (...).

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Pokaż ukrytą zawartość

Teraz polecimy troszkę po tobie, z tego co mi wiadomo nie ukończyłeś szkoły technicznej, więc wątpię iż masz jakiekolwiek pojęcie na temat świata IT ze strony hardware. Żeby ostrzec użytkowników przed tobą, padną teraz bardzo prawdziwe słowa, które mają potwierdzenie społeczne w kwestii racji bytu > Otóż są strony pokroju fanboy, czy też fanpage "technicy fanboya", "Tech Ekipa Klawitera", "TTI 2.0", które oferują taką pomoc za darmo, a ty chcesz pieniądze "za pomoc w internecie". Biznes na dzieciakach, ale cóż. Już pokazałeś na co cię stać, więc oceniać cię nie ma sensu.

Przytaczam powyższe strony/fanpage, które pomagają przy tego typu rzeczach za darmo. Jeżeli robisz to za pomocą udostępniania ekranu przez teamviewer bądź głosowo, to chłopie kłaniam sie nisko aż po same (kto oglądał starego dobrego isamu ten wie). Nie masz preferencji do tego i zapewne będziesz używał internetu, do internetu każdy ma dostęp toteż num num...

Ostatni raz przytaczam wyżej wymienione nazwy stron i fanpage'ów, które RÓWNIEŻ OFERUJĄ POMOC W TYCH KWESTIACH ZA DARMO.

Nie wierzę, że jesteś osobą wykwalifikowaną do podjęcia się tych działań, więc odradzam bawienie się w rozmowy z tobą. Na waszym discordzie nie znalazłem żadnych informacji o zrealizowanych usługach, jakich podjęliście się w kwestii wyżej uwzględnionej sekcji "Hardware". Pozwolę sobie powtórzyć iż tego typu usługi, czyli dobranie odpowiednich podzespołów nie jest takie trudne, jak sie myśli i ludzie pomagają w tych sprawach w sieci ZA DARMO. Nie widze sensu aby ktokolwiek pisał do ciebie, bo jesteś tak naprawdę nikim. Więc tak czy inaczej ODRADZAM, ODRADZAM. Jeszcze raz ODRADZAM. Prędzej powołam się na czyjąś grupkę niż na losowego użytkownika, który nic do tego pory dobrego nie pokazał tylko "sposób na zarabianie na dzieciach".

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Ukryj zawartość

Do 3 pierwszych "myślników" odwołam się jasno i przejrzyście. Wujek google nie boli, polecam napisać zwykłą frazę i dowiecie się wszystko na temat "jaki program, jak go używać etc etc".

Naprawianie systemu nie ma sensu, jeżeli już sie wykracza lepiej skorzystać z usług specjalisty, który zainstaluje wam na nowo system (odpowiedni koszt to 50zł). Tym bardziej, jeżeli chodzi o zdalne "bawienie się". Pozdrawiam, jeżeli ktoś skorzystał już z tej głupoty.

Ehhh... 5-25$ i można uzyskać cały full edytowany "z efektami" film w 60fpsach. Nie będę tego kwestionować, bo już szkoda mi słów.

Dobra, bo już tracę wiarę w ludzkość, jak bardzo młody człowiek może być po prostu zepsuty do szpiku i być łasy na pieniądze. Poniżej znajdują sie moje zastrzeżenia, co do twojej działalności:

• To co oferujesz nie odnosi się do faktycznego stanu bytu prawdziwego specjalisty (mowa o hardware etc etc).
  • Jesteś łasy na pieniądze i oferujesz usługi, które użytkownicy mogą uzyskać za darmo na odsyłaczach (strony, fanpage) do tego stworzonych.
  • Twój discord świeci pustkami w kwestii podjętych usług, więc nie masz zaufania oraz do tej pory wnioskuje iż niczego się nie podjąłeś (nie masz faktycznego doświadczenia).
  • Twoja opinia jest troszku druzgocąca co do bycia przedsiębiorcą, wiec tym bardziej odradzam ze względu na wiarygodność twej osoby.

Podsumowując, nie polecam dzieciaka (niestety, ale nie posiada 18 lat, więc pełnoletnim go nazwać nie mogę), nie jest wiarygodną osobą na wzgląd akcji znajdujących się w archiwum. Posiada troszku za uszami z akcji moderatorskich, discordowcyh i tak dalej. Nie posiada treści promujących swoje usługi. Na ogół jakbym to ujął "plac zabaw", który jest bo jest.

Hejtując tak na prawdę nic o mnie nie wiesz, nie zagłębiałeś się w temat kim byłem i kim dalej jestem, jeśli twierdzisz, że jestem "losową osobą" to fajnie, tylko że ja to samo mogę o Tobie powiedzieć, bo tak samo jak Ty nie znasz mnie, a ja nie znam Ciebie ;)

Jak ktoś woli mieć za darmo to niech woli, tylko my to robimy od A do Z i z profesjonalną pomocą. Co z tego, że nie ukończyłem jakichś szkół technicznych etc? Mogę mieć wiedzę wystarczającą do świadczenia takich usług :) 

I jak już twierdzisz, że nie mam tych "18 lat" to ciekawe skąd to wiesz, skoro nigdzie nie ujawniałem swojego wieku ani nie potwierdzałem 🤷‍♂️

Wypowiadasz się na różne tematy a sam nic nie wiesz i tak btw. do tego "jesteś łasy na pieniądze" - żyjemy aktualnie w takich realiach, że bez pieniędzy praktycznie jesteś no nie powiem już kim.. można się domyślić. Ja aktualnie jestem totalnie niezależny od tego czy ktoś jakąś usługę będzie chciał itd., ponieważ posiadam inne źródła stałego dochodu :) Jak Ci się nie podoba to po prostu nie wchodź, nie korzystaj i się nie wypowiadaj, z takim podejściem do życia to powodzenia życzę w przyszłości.

PS. Co do tej skargi, że niby oszukałem to przeczytaj sobie co napisał Libter podsumowując. Podpowiem tylko, że wina nie leżała po mojej stronie co było weryfikowane przez Administratorów skript.pl, tak to jest jak się czytać do końca nie potrafi.

Pozdrawiam.

14 godzin temu, LeKuLa napisał:

Hejtując tak na prawdę nic o mnie nie wiesz, nie zagłębiałeś się w temat kim byłem i kim dalej jestem, jeśli twierdzisz, że jestem "losową osobą" to fajnie, tylko że ja to samo mogę o Tobie powiedzieć, bo tak samo jak Ty nie znasz mnie, a ja nie znam Ciebie ;)

Hejtem nie jest mówienie prawdy 🙄.

Jak ktoś woli mieć za darmo to niech woli, tylko my to robimy od A do Z i z profesjonalną pomocą. Co z tego, że nie ukończyłem jakichś szkół technicznych etc? Mogę mieć wiedzę wystarczającą do świadczenia takich usług :)

Cytat

Masz typowy sposób tłumaczenia się, jak na młodego przedsiębiorce "Mam wszystko, ale nie mam jak to potwierdzić"... Odbijasz piłeczkę, gdzie na odsyłaczach robią więcej niż ty jesteś w stanie. Co do bycia profesjonalnym, CZŁOWIEKU JAKI PROFESJONALIZM? Spójrz na swoją ofertę, twierdzisz że to ma być profesjonalne podejście? Nie bądź śmieszny, szkoła nieukończona i ty nawiązujesz do profesjonalnej pomocy? Chcesz profesjonalizmu chodź zabiorę cię na kanał głosowy i przepytam cię na temat hardware, w którym przesiedziałem sporo jako uczeń technikum i stażysta w pobliski dobrze prosperującym serwisie komputerowym. To co robisz obecnie nie można nazwać profesjonalizmem i nawet nie zaczynaj tego tematu, bo jesteś zerem bez doświadczenia, a nawołujesz do rzeczy, które nie mają racji bytu.

Wypowiadasz się na różne tematy a sam nic nie wiesz i tak btw. do tego

Chyba zacznę specjalne dla ciebie podsyłać ci linki do nauki, żebyś stwierdził "on wie dużo". 🙄

i tak btw. do tego "jesteś łasy na pieniądze" - żyjemy aktualnie w takich realiach, że bez pieniędzy praktycznie jesteś no nie powiem już kim.. można się domyślić. Ja aktualnie jestem totalnie niezależny od tego czy ktoś jakąś usługę będzie chciał itd., ponieważ posiadam inne źródła stałego dochodu :) Jak Ci się nie podoba to po prostu nie wchodź, nie korzystaj i się nie wypowiadaj, z takim podejściem do życia to powodzenia życzę w przyszłości.

Chwalisz się, czy żalisz, bo dla mnie bardziej to drugie. To jest forum, czego sie spodziewałeś od użytkowników? Po zobaczeniu twojej oferty, która jest wybujała, jak twierdzenie "ziemia jest płaska". Ostrzegam innych użytkowników przed tobą. Sam powiedziałeś, że nie ukończyłeś szkół technicznych, to jakie ty masz mieć doświadczenie, jak ty chcesz mówić o profesjonalizmie? Czytałeś gazetki w internecie i spędzałeś czas na forumowych kopalniach wiedzy? Profesjonalizm nie nabywa sie w taki sposób i jeżeli nie masz kwalifiskacji spełniajacych kryteria bycia serwisantem to przestań "pitolić".

PS. Co do tej skargi, że niby oszukałem to przeczytaj sobie co napisał Libter podsumowując. Podpowiem tylko, że wina nie leżała po mojej stronie co było weryfikowane przez Administratorów skript.pl, tak to jest jak się czytać do końca nie potrafi.

Libter jedynie wstawił druczek adekwatny do całej zaistniałej sytuacji. Ja odwołuje się do całokształtu iż są z tobą problemu i należy omijać cię szerokim łukiem. Mówiłeś coś o byciu profesjonalnym? :kappalul:

Dobra teraz troszku na temat twojego profesjonalizmu.

• Dlaczego nie informujesz w jaki sposób miałbyś podjąć się danych usług?
  • Dlaczego nie posiadasz portfolio?
  • Dlaczego nie ukończyłeś szkołę, która daje ci kwalifikację do świadczenia danych usług?
  • ...

Twój profesjonalizm jest niczym. Zamykamy kurtynę i miłego dnia życzę.

• Libter odpiął/ęła ten temat