Skocz do zawartości

Cantare

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

790 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Cantare

 1. Zapraszamy na Discord, znajdują się tam kulisy z serwera
 2. Spróbuj zaktualizować ProtocolLib oraz Citizens do najnowszej wersji. Również spróbuj zrestartować serwer, nie używając reload
 3. Mam parę pytań i chęci swojej pomocy. Można kontakt Discord? Dodałem, czekam na akceptację
 4. Co ma związek z tym, co sie dzieje na serwerze, a tutaj? Ma to związek z tytułem/treścią wątku? Jak jesteś taki obrońca - wyślij całe a nie jakieś wycinki
 5. Czy towar będzie dostępny około w połowie listopada? (Wtedy Nitro mi się skończy). Czy można zakupić Nitro poprzez PSC?
 6. Można prosić o nowy kontakt discord? Nie działa ten w temacie.
 7. To usuń pierwsze zdanie, gdyż to nie jest darmowe, tylko chwyt
 8. Ok, spoko zgłaszam sie. *sarkazm* chłopie, zdecyduj sie ;v
 9. Witam! Chętnie pomogę niemałym i niedużym (dużymi też nie pogardzę) serwerom w rozwoju, w ulepszaniu serwera itd.. Co mogę zaoferować?: Naprawę błędów napotkanych przez graczy oraz przez inne osoby (nie wszystkie się da, również może być to błąd src pluginu/skryptu). Konfiguracje pluginów na wybrany serwer/podserwer. Spolszczenie pluginu z języka angielskiego na język polski (tylko i wyłącznie, gdy jest taka możliwość). Napisanie niewielkiego skryptu na serwer/podserwer. Stworzenie serwera Discord (role, kanały itd.) dla serwera/sieci. Stworzenie serwera TeamSpeak 3 (rangi, kanały itd.) dla serwera/sieci. Dojrzałość, nietoksyczność, umiejętność pracy w grupie. Może i to nie są jakieś wybitne umiejętności, ale każdy ma wolną rękę. Czego wymagam?: Ogarniętą, nietoksyczną, niedziecinną administrację oraz ogarniętego, nietoksycznego, niedziecinnego właściciela serwera/sieci. Administrację jak i właściciela po mutacji. Umiejętność administracji oraz właściciela pracy w grupie. Niewielkiej wypłaty pieniędzy za poświęcony czas (ustalenia prywatnie). Rangi w zależności do czego jest praca. Serwer przynajmniej 50+ aktywnych graczy dziennie (poniżej progu możesz spróbować, ale nie obiecuję, że się uda). Braku faworyzacji dla graczy (brat, siostra, gracz bywalec) przez administrację serwera. YouTubera lub Streamera, który nagrywa/streamuje coś z serwera* (1.000+ subskrypcji, 500+ oglądających). * - opcjonalnie Kontakt: Discord: .setTitle("Cantare")#1070 Email: [email protected] Forum: skript.pl Preferuję kontakt Discord (najszybsza odpowiedź), ewentualnie forum skript.pl. Masz jakieś pytanie? Napisz do mnie, w kontaktach powyżej albo napisz pod tematem.
 10. Cena, informacje, do czego - ludzie, w czym problem to napisać?
 11. Cantare

  GUI + zmiana

  Witam! Chciałbym poprosić o GUI, z rzeczami poniżej: - Komenda jakakolwiek (np. /guigui). - Dla osób z permisją mogą tylko otworzyć (np. gui.gui). - Permission Message (np. Komenda nie jest dla ciebie!). - GUI (np. 3 rows). Po kilknięciu czerwonej wełny zrobi się zielona i wywoła się jakaś komenda i tekst na czacie "Komenda poprawnie użyta" dla osoby która kliknęła.
 12. Chętnie bym napisał, ale brakuje mi jakichkolwiek informacji o serwerze, a większość osób podania "na gapę" nie pisze, bo sobie napisze i później "aha, dobra jednak nie chce".
 13. Może jakieś informacje o serwerze, niż innowacyjne "kupno rangi za surowce". Ta reklama mnie zniechęca do grania tam. Pewnie wszystko co zawsze na survivalach, oprócz "kupno rangi za surowce"..
 14. Fajnie panel itemshopu wygląda, brakuje paru rzeczy aby był spoko. Na głównej stronie możliwość zalogowania się (jako kupujący) oraz aby mógł zobaczyć historię płatności.
 15. To sobie można kupić, po drugie może osoba (KuraSamograjkaa) sprzedawać taniej (nawet złotówkę) niż na tym hostingu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...