Skocz do zawartości
  • 0

Prywatny chat - chyba problem z typami zmiennych

Slupik98
 Udostępnij

Pytanie

Chciałem jako 1 post dać skrypt na prywatny chat(już gotowy), ale mi chyba nie wyjdzie...

Chciałem napisać skrypt który umożliwi tworzenie własnego prywatnego chatu(bez potrzeby msg, bo to denerwujące i dodatkowo można tak tylko z 1 osobą, a ja chcę z wieloma na raz).

No i przyznam że mnie to trochę przerosło.

Wyskoczyły mi 3 błędy:

'{kanal}::*} is not an entity type (Privatechat.sk, line 10 add %player% to {{kanal}::*})'
'{kanal}::*} is not an entity type (Privatechat.sk, line 12 add %player% to {{kanal}::*})'
'{kanal}::*} is not an entity type (Privatechat.sk, line 15 remove %player% from {{kanal}::*})'

Nie wiem jak mam napisać kod tak by mi działał, więc mam nadzieje że chociaż wy mi pomożecie.
Link do kodu:
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

PS: nie jestem takim specjalistą jak wy więc proszę o wyrozumiałość :)
Edytowane przez Ewald

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Dzięki za pomoc, ale teraz jest jeszcze większy problem - skrypt nie działa...

Spami mi parokrotnie napisem test, a osobie którą dodałem już nie.

Macie pomysł jak to naprawić? Jak w ogóle napisać takie coś?

Bo chyba skrypt fajny i przydatny, szkoda tylko, że nie działa.

Teraz jeszcze tak wpadłem na pomysł - może by tak zrobić to za pomocą msg?

Tylko jak zmienić te logo msg na własne i czy będzie to łatwiejsze o ile możliwe do wykonania?

• 0

Jak ktoś jest ciekawy to skrypt wygląda teraz tak:Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Przy indexie wywala błąd.

Obecnie jego działanie jest takie, że nikt nic nie widzi. Nie wiem może źle testuję albo coś.

Odnośnie tego msg. Gracz zrobi kanał(najlepiej z hasłem) i będzie mógł dodawać i usuwać osoby. Skrypt by zapamiętał osoby i potem za pomocą pętli rozesłał do nich wiadomość. Oczywiście te osoby również będą rozsyłały między sobą wiadomości, bo przecież są w 1 kanale(takie coś jak adminchat). Ale pytanie - czy to nie jest czasem za trudne i nie będzie wymagało czegoś co nie istnieje w skript? Czy warto jest to ogarniać czy to raczej skrypt dla maniaka sophera? ;)

Edytowane przez Ewald

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...