Skocz do zawartości
PrimeGames

Odkupię prosperujący serwer Minecraft - około 100 online w godzinach szczytu

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam!

Szukam serwera ze stałym online 100+ oraz wyrobioną marką. Być może nie masz czasu i możliwości na dalsze prowadzenie serwera, a ja podobny projekt chętnie odkupię i wykorzystam.

Jestem programistą ze znacznym doświadczeniem w świecie serwerów tej gry, byłem współwłaścicielem i koordynatorem jednego z większych polskich projektów minigames, mam pod sobą podobnie doświadczonego programistę oraz budowniczego najwyższej ligi.

Wspólnie szukamy w miarę wyrobionego serwera, który pozwoli nam wystartować - nie od samego startu, a od kroku postawionego dalej. Jak wspominałem, oczekuję od serwera około 100 online w godzinach szczytu oraz preferowałbym u niego tematykę minigames.

Poważne oferty proszę pisać na maila: [email protected] bądź na Discordzie Vincenty#0067.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Autor postu składa jak najbardziej prawdziwą ofertę, prosiłbym użytkowników o pisanie sensownych postów, które pomogą autorowi, a nie takich, które nic nie wnoszą.

Pozdrawiam BrixNW

Edytowane przez BrixNW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Jako zachętę mogę dodać, że negocjacje rozpoczynam od 800.00 PLN i ceny mogą iść tylko w górę ;')

Jeżeli chcesz, możesz zachować tytularne uprawnienia admina - ale nowy kierunek serwerowi nadaję ja i moja ekipa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi