Skocz do zawartości
  • 0
KrimeDavid

Plugin na Drop 1.13

Pytanie

Użytkownik

Znacie pluginy na drop  ze stone (nie skrypt) 1.13 ?

OtherDrops nie działa a nie mogę znaleść innego pluginu który miał by "działać" na tą wersję.

Miło by było jakby ktoś pomógł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
  • 0

Ostatnimi czasy miałem ten sam problem i nie znalazłem. Polskie community zatrzymało się w 2014 roku i wersji 1.8.x, a zagranicą raczej takich rzeczy nie ma. Musimy poczekać, ale wątpię w to, że się doczekamy, jesteśmy skazani na skrypty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
3 godziny temu, jaku49 napisał:

Ostatnimi czasy miałem ten sam problem i nie znalazłem. Polskie community zatrzymało się w 2014 roku i wersji 1.8.x, a zagranicą raczej takich rzeczy nie ma. Musimy poczekać, ale wątpię w to, że się doczekamy, jesteśmy skazani na skrypty.

Niestety to prawda nie chcą iść do przodu, jestem skazany na skrypt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
W dniu 5.05.2019 o 10:29, jaku49 napisał:

Przecież to właśnie polskie community jako jeden z niewielu nie akceptuje skryptów TOTALNIE. Świetnym przykładem jest np. Francja, czy Niemcy, w których skrypty nie są tak krytykowane jak u nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
25 minut temu, pandax napisał:

Przecież to właśnie polskie community jako jeden z niewielu nie akceptuje skryptów TOTALNIE. Świetnym przykładem jest np. Francja, czy Niemcy, w których skrypty nie są tak krytykowane jak u nas.

Tutaj się z Tobą zgadzam, byle jaki autorski kor (core) i się jarają Ci początkujący "programiści". Kiedyś w Polsce skrypty były mniej krytykowane niż dzisiaj. Jak ktoś potrafi napisać dobry skrypt to i lagów nie będzie, to chyba się wzięło z tego, że wiele nieodpowiednich osób zepsuło reputacje tego pluginu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0

Tak jak osoba wyżej,

Według mnie skrypty są naprawdę ciekawe, tym bardziej dlatego, że nie są nie możliwie trudne, a co za tym idzie, dają one ogromne możliwości dla osób z wyobraźnią. Można stworzyć swój własny serwer, dodać coś od siebie, urozmaicić rozgrywkę własnie przy pomocy odrobiny wyobraźni. Sam Skript w dobrych rękach to naprawdę wartościowy plugin dający ogrom możliwości.

Edytowane przez xdzikuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten temat jest nieaktywny od dłuższego czasu. Nie odkopuj go bez potrzeby.