Skocz do zawartości

xdzikuu

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  177
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana xdzikuu w dniu 25 marca 2019

Użytkownicy przyznają xdzikuu punkty reputacji!

2 obserwujących

Informacje

 • Nick w MC
  xdzikuu

Ostatnie wizyty

1928 wyświetleń profilu

Osiągnięcia xdzikuu

 1. Prezentacja nie czytelna na czarnym motywie. Po co dodajesz to drugi raz?
 2. Poniżej masz dokładną linijkę na sprawdzanie kliknięcia lewego przycisku myszy oraz prawego przycisku myszy. if click type is left mouse button: if click type is left right button:
 3. Sama prezentacja jak najbardziej w porządku jednakże, czy mógłbyś opisać troszeczkę dokładniej to co nas spotka na serwerze, to znaczy czy wyróżniacie się czymś ciekawym (poza atmosferą)?
 4. Masz prosty błąd, który ci się wkradł: Masz napisane: format slot 11 of player with purple dye named "&b&lProfesje" to close then run [execute player command profesje] A powinno być: format slot 11 of player with purple dye named "&b&lProfesje" to close then run [execute player command "profesje"] Zapomniałeś o "," przy komendzie.
 5. Spróbuj może: push player horizontally backwards at speed 4
 6. Poradziłem sobie, dziękuje każdemu za pomoc!
 7. Witam, jak można sprawdzić czy przedmiot ma ustawioną jakąś nazwę? Nie, nie chodzi mi o if name of player's tool is "x". Tylko o sprawdzenie czy przedmiot ma inną nazwę niż domyślną, czyli np: kaktus: "Cactus". Rozwiązanie: if name of player's tool is set:
 8. Konkretną nazwę gracza, który go uaktywnił. Aby można było przykładowo napisać "[nazwa gracza] włączył piston" Użyję tego jeżeli nie będzie innego sposobu .
 9. Raczej chodzi mi o to, żeby w momencie użycia pistonu wykrywało gracza. Jeżeli nie da się tego zobaczyć - co czy można zablokować stawianie pistonu na granicy chunku, a po użyciu aby przyciągał blok z innego chunku?
 10. Witam, czy istnieję w ogóle możliwość aby zdobyć nazwę gracza w evencie on piston retract? Chodzi o gracza, który uaktywnił piston.
 11. xdzikuu

  LORE

  Zamień w lore "Wiadomość1||wiadomosć2" na "Wiadomość" and "Wiadomość2"
 12. Zamień Linia1||Linia2 na "Linia1" and "Linia2" itd.
 13. xdzikuu

  /skript help

  Sam używam wersji Skript 2.4.1 i mogę polecić. Zyskujesz dzięki niej kilka nowych eventow, naprawione błędy, itd. Ale działa bez zarzutu, poniżej zamieszczam link, znajdz wersje 2.4. https://github.com/SkriptLang/Skript/releases
 14. Nie oto chodzi, po prostu dodaj do prezentacji tę informacje oraz ją jakoś rozbuduj. Nie wspominam już o bardzo oczywistych rzeczach, które są na każdym takim serwerze i nie wiem dlaczego znajdują się w prezentacji:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...