Skocz do zawartości
  • 0
Sh0uterS2

(Skrypt/Plugin) Blok dodający kasę do portfela

Pytanie

Użytkownik

Witam, szukam plugin lub skryptu na serwer, który po położeniu bloku o danej nazwie na ziemię, lub kliknięciu na niego ppm, to on dodaje nam do balance z plugin essential pieniądze do portfela. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :P

Edytowane przez Sh0uterS2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
  • 0

Wow, nie wiedziałem, że to takie krótkie :P A tak przy okazji, to może ktoś wie jak wgrać model na serwer i napisać funkcjonalność do niego np. Mam model broni w formacie .json zrobiony w programie cubik studio, ale nie wiem za bardzo jak go wgrać na serwer i dodać mu funkcje. Myślę, że potrzeba do tego jakiegoś skryptu. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
W dniu 2.04.2019 o 21:08, Sh0uterS2 napisał:

Wow, nie wiedziałem, że to takie krótkie :P A tak przy okazji, to może ktoś wie jak wgrać model na serwer i napisać funkcjonalność do niego np. Mam model broni w formacie .json zrobiony w programie cubik studio, ale nie wiem za bardzo jak go wgrać na serwer i dodać mu funkcje. Myślę, że potrzeba do tego jakiegoś skryptu. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam :)

Musisz napisać jego funkcje w notepadzie

Polecam Ci qualityarmory.. Masz tam poradnik na stronie jest on zupełnie za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten temat jest nieaktywny od dłuższego czasu. Nie odkopuj go bez potrzeby.