Skocz do zawartości
Misio12320

{Szukam} 'Współlokatora' na opłacanie serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Hejka xd. Szukam osoby która byłaby chętna opłacać serwer na pół btw płacę 23zl/mies. A hosting to freemc. Host. Wykupiłem 5$ patreon którego opłacam miesięcznie i posiadam opcje w której mogę stworzyć 10 serwerów Minecraft można podzielić na spółkę 5 serwerów na osobę dostęp do bungeecord itd za 12zl/mies... CPU jest bardzo szybkie tps jest prawie stałe 20. RAM można podzielić np po 9 GB/ os. Zapłata jedynie PayPal. Oczywiście nie scamuje i nie chcę widzieć scammera jako współlokatora.. Zapraszam na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
41 minut temu, gnomq2000 napisał:

"Hejka xd" Opuść to forum.

Coś nie tak napisałem??? Xdd.

? Zbyt leniwy jestem, żeby iść do banku wpłacić kasę i cieszyć się 10-cioma serwarami na których z nikim nie zagram -.-:/ ... xdd 

Edit; :/ ja hmmmmmmm. Rozumiem gdybym miał te np 1000 osób na serwerze którzy donejtują itd i jeszcze rakuje o 50/50 płacenie to rozumiem, że to może być rak, ale... :/ 

Edytowane przez Misio12320

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
10 minut temu, Misio12320 napisał:

Coś nie tak napisałem??? Xdd.

? Zbyt leniwy jestem, żeby iść do banku wpłacić kasę i cieszyć się 10-cioma serwarami na których z nikim nie zagram -.-:/ ... xdd 

Edit; :/ ja hmmmmmmm. Rozumiem gdybym miał te np 1000 osób na serwerze którzy donejtują itd i jeszcze rakuje o 50/50 płacenie to rozumiem, że to może być rak, ale... :/ 

2 dychy cię nie stać na serwer? Nie kompromituj się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

W dniu 12.03.2019 o 20:10, gnomq2000 napisał:

2 dychy cię nie stać na serwer? Nie kompromituj się

20 zł - jakiś gówno serwerek z enderchesta 😛

Polecam do tworzenia serwera maszyny VPS lub Dedyki typu: Lvl Up, OVH

Mozesz napisać do cuddihosting - przedstawić swój plan serwerowni, napewno rozpatrza danie si serwera :)

W ostateczności mozesz zakupić serwer na TitanAxe ale osobiscie sprawdziłem wiec lepiej juz pisac do cuddihosting - Mają oni napewno lepsze zabezpieczenia niż TitanAxe, z tego co słyszałem oferuja nawet swoje antycrashe :)

Jednak wszyscy wiemy że najlepiej uzbierać i kupić na OVH :) 

Jeżeli ktoś umie podłączyć serwer minecraft na dedyku lub VPS - jeżeli nie umie niech znajdzie sobie kogoś do pomocy jak ja zrobiłem :) 

Edytowane przez Mirejdz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 12.03.2019 o 18:59, Misio12320 napisał:

Hejka xd. Szukam osoby która byłaby chętna opłacać serwer na pół btw płacę 23zl/mies. A hosting to freemc. Host. Wykupiłem 5$ patreon którego opłacam miesięcznie i posiadam opcje w której mogę stworzyć 10 serwerów Minecraft można podzielić na spółkę 5 serwerów na osobę dostęp do bungeecord itd za 12zl/mies... CPU jest bardzo szybkie tps jest prawie stałe 20. RAM można podzielić np po 9 GB/ os. Zapłata jedynie PayPal. Oczywiście nie scamuje i nie chcę widzieć scammera jako współlokatora.. Zapraszam na pw.

Jakim cudem za 12zł ktoś dostanie 9gb ram i to jeszcze połowa czyli za 24 zł ktoś ma 18 gb ram daj namiary na serwerownie gdzie tak tanio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Chcesz stworzyć serwer dla 1-2 osób? Czy dla min. tych 10-50 osób? Nie inwestuj "freemc" hostingi bo to pewnie szajs dla którego nawet te 20 zł są wydane w błoto i do tego pewnie zostaniesz oszukany jak na ofertach bez limitu.
Mimo to życzę powodzenia :0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Hmm, a skąd wiemy że nie chcesz nas oszukać, na styl że damy Ci hajs, a ty od razu usuniesz nas z np. Discorda? :)

,,12 zł za 10 serwerów''... Bungee to przynajmniej 15 zł, jeden serwer porządny (Na np tryb) to 30-60 zł, tak jak powiedział 
Mirejdz, napisz co cuddihostingu, ewentualnie jak już kogoś ,,Oscamujesz'' to na TitanAxe, bo wątpię że potrafiłbyś zrobić
serwer na OVH.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, woobuilder napisał:

Hmm, a skąd wiemy że nie chcesz nas oszukać, na styl że damy Ci hajs, a ty od razu usuniesz nas z np. Discorda? :)

,,12 zł za 10 serwerów''... Bungee to przynajmniej 15 zł, jeden serwer porządny (Na np tryb) to 30-60 zł, tak jak powiedział 
Mirejdz, napisz co cuddihostingu, ewentualnie jak już kogoś ,,Oscamujesz'' to na TitanAxe, bo wątpię że potrafiłbyś zrobić
serwer na OVH.

Nie rozumiem o co ci chodzi? W moim poście polecam dobre hostingi do stworzenia serwerów, nie prosze nikogo o pieniądze więc nie mam kogo oszukać.

1 serwer porządny 30 zł? Płaciłem 40 zł, miałem ddosy przeniosłem się na lvl upa gdzie zapłaciłem 150 zł serwer nie miał lagów :) + do tego dochodziło 200 zł za Fix'y a OVH oferuje nam maszyne na której stawiasz serwer.

Jednak wszyscy wiemy że najlepiej uzbierać i kupić na OVH  

Jeżeli ktoś umie podłączyć serwer minecraft na dedyku lub VPS - jeżeli nie umie niech znajdzie sobie kogoś do pomocy jak ja zrobiłem  

Widać że nie czytałeś dokładnie :) A serwer na dedyku na OVH stawia się podobnie jak na Lvl Up VPS bo VPS to jest odmiana dedyka tylko dedyk ma więcej pojemności :) - więcej serwerów można postawić. 

Edytowane przez Mirejdz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
45 minut temu, Mirejdz napisał:

Nie rozumiem o co ci chodzi? W moim poście polecam dobre hostingi do stworzenia serwerów, nie prosze nikogo o pieniądze więc nie mam kogo oszukać.

1 serwer porządny 30 zł? Płaciłem 40 zł, miałem ddosy przeniosłem się na lvl upa gdzie zapłaciłem 150 zł serwer nie miał lagów :) + do tego dochodziło 200 zł za Fix'y a OVH oferuje nam maszyne na której stawiasz serwer.

Co do tej pierwszej linijki - nie mówiłem do cb, z 2 i 3 to samo.

Ja jedynie się do nich odniosłem :).
tak wgl ten twój serwerek RPG jeszcze wróci? Bo nie mam co robić a E-craft się nudzi xD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
14 godzin temu, woobuilder napisał:

Co do tej pierwszej linijki - nie mówiłem do cb, z 2 i 3 to samo.

Ja jedynie się do nich odniosłem :).
tak wgl ten twój serwerek RPG jeszcze wróci? Bo nie mam co robić a E-craft się nudzi xD.

Nie nie wróci gdyż postanowiłem zakończyć tworzenie serwera RPG jednak nie zakończyć pisania Skryptów na takie serwery gdyż pomagam paru osobom + Zamierzam się uczyć Javy :) 

Edytowane przez Mirejdz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 godziny temu, Mirejdz napisał:

Nie nie wróci gdyż postanowiłem zakończyć tworzenie serwera RPG jednak nie zakończyć pisania Skryptów na takie serwery gdyż pomagam paru osobom + Zamierzam się uczyć Javy :) 

Szanuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 20.03.2019 o 13:46, woobuilder napisał:

serwer na OVH.

Skąd wiesz może by umiał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.