Skocz do zawartości
Losowy awatar

x-mine.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

Mr0vJDm.png

BkJSULO.png

Y1UrmF1.png

VIZ9i2Y.png

1Jeba1X.png

P1oIwDN.png

8q6vWay.png

V4uRjfd.png

Spoiler

siYTIX3.png

BqsEYrl.png

AvusBHl.png

24K9qH5.png

u9mj2Td.png

MH2G3u7.png

ngCzCRN.png

WgidRIM.png

S4FltRn.png

9l9mdny.png

rgl7G3I.pngZarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

w332jVX.png

Edytowane przez DeltaT
Przeniesiono zdjęcia do spoilera
JanekJaran

Przeniesiono zdjęcia do spoilera, jest ich trochę za dużo.

Notatka dodana przez JanekJaran

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Prezentacja jest estetyczna, jednak nie zachęca mnie na tyle, abym tam wszedł. Nie opisałeś niczego innowacyjnego, czego nie byłoby na innych serwerach tego typu. Trochę szkoda, że nie 1.13, ale nie jest źle, bo przynajmniej nie zrobiłeś iźi hace na 1.7.10 :lulkappa:.

Edytowane przez Rejszpat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

No w sumie trochę to typowy serwer, ale niedługo będą wielkie zmiany więc w sumie warto oczekiwać. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Na pewno zagram na tym serewerze! ^.^

Nawet własnego sloganu/motto ci się nie chciało wymyślić, BO PRZECIEŻ SERWER TWORZONY Z PASJĄ NIC LEPIEJ TEGO NIE OPISUJE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

Ojej, dzięki za znalezienie błędu, widocznie nie zauważyłem tego błędu. Co do sloganu to faktycznie, kreatywny to jakiś nie jestem ale próbowałem coś wymyślić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
5 minut temu, DeltaT napisał:

No w sumie trochę to typowy serwer, ale niedługo będą wielkie zmiany więc w sumie warto oczekiwać. :D

No tak... bo po co zrobić serwer perfekcyjnie od razu, kiedy można odwalić byle co, i napisać że potem niby coś się będzie działo...

• Prezentacja:
    • Powiedzmy że dobrze wykonana, w miarę czytelna, poza powtarzającą się ramką ze skinem na screenach nie ma się do czego przyczepić.
    • Film... hmm... Nie wiem czyj głos mnie w nim wita, ale od pierwszych słów chce się rzygać. Zmiana tonu mówienia, powtórzenia, jąkanie, zastanawianie się nad tym co powiedzieć. Lektor (tak go nazwijmy) jednocześnie zachwala serwer, zaprasza na niego, próbuje zadawać pytania retoryczne, informuje o rangach,  'ogarniętej administracji' i mam wrażenie że jeszcze myśli nad tym co właściwie robi ze swoim życiem. To wszystko jest wyrwane z dupy i powiedziane w losowej kolejności bez jakiejkolwiek spójności... No i właśnie - gadanie przez 1/3 czasu o tym na co możemy wydać swoje pieniądze (kuszące).
  • Serwer:
    • Zbyt długo tam nie siedziałem gdyż niestety nic ciekawego (poza uruchamiającą się co parę chwil otchłanią) nie ma tam miejsca. Z rzeczy, które najbardziej rzucają się w oczy:
      • zbugowane itemy w lobby,
      • całkiem przyzwoita mapa,
      • brak urozmaiceń (chyba że są nimi dla was te wszystkie rangi...),
      • nieprzetłumaczone na polski osiągnięcia,
      • ! brak graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar
1 minutę temu, LuckyPotato napisał:

No tak... bo po co zrobić serwer perfekcyjnie od razu, kiedy można odwalić byle co, i napisać że potem niby coś się będzie działo...

• Prezentacja:
    • Powiedzmy że dobrze wykonana, w miarę czytelna, poza powtarzającą się ramką ze skinem na screenach nie ma się do czego przyczepić.
    • Film... hmm... Nie wiem czyj głos mnie w nim wita, ale od pierwszych słów chce się rzygać. Zmiana tonu mówienia, powtórzenia, jąkanie, zastanawianie się nad tym co powiedzieć. Lektor (tak go nazwijmy) jednocześnie zachwala serwer, zaprasza na niego, próbuje zadawać pytania retoryczne, informuje o rangach,  'ogarniętej administracji' i mam wrażenie że jeszcze myśli nad tym co właściwie robi ze swoim życiem. To wszystko jest wyrwane z dupy i powiedziane w losowej kolejności bez jakiejkolwiek spójności... No i właśnie - gadanie przez 1/3 czasu o tym na co możemy wydać swoje pieniądze (kuszące).
  • Serwer:
    • Zbyt długo tam nie siedziałem gdyż niestety nic ciekawego (poza uruchamiającą się co parę chwil otchłanią) nie ma tam miejsca. Z rzeczy, które najbardziej rzucają się w oczy:
      • zbugowane itemy w lobby,
      • całkiem przyzwoita mapa,
      • brak urozmaiceń (chyba że są nimi dla was te wszystkie rangi...),
      • nieprzetłumaczone na polski osiągnięcia,
      • ! brak graczy.

Znaczy tak, serwer istnieje od roku, od 2 tygodni jestem jego właścicielem, zdaję sobie sprawę, iż nie jest on perfekcyjny.

Co do prezentacji: została ona ona wykonana przeze mnie, idealna nie może nie jest. Co do ramek to fakt, powtarza się ale to w sumie moja wina, bo szczerze to lekko mi się nie chciało dorabiać reszty ale starałem się dawać z siebie wszystko co mogłem w tej kwestii. Kwestia filmu: został on nagrany przez jednego z moich znajomych, uznałem iż ów reklama się nada by ją wstawić do tej prezentacji. Niestety na głos "lektora", jak Ty to ująłeś nie miałem wpływu mimo, iż chciałem. Co do rang to sklep jest w trakcie prac, więc póki co nie można ich zakupić, ale będzie za to sporo form płatności za nie, o czym wkrótce.

No i serwer: otchłań prawdopodobnie zostanie usunięta ze względu na małą przydatność i ponadto nie jest używana przez innych graczy, a generuje tylko spam, którego nie lubię. Zależy co masz na myśli zbugowane o wyrzucanie ich właśnie w lobby jest zablokowane, no chyba że ja o czymś nie wiem, ale akurat dostępu do maszyny gdzie jest lobby nie mam bo nie zostało mi to przekazane, urozmaicenia na pewno się pojawią ale wymaga to czasu i cierpliwości, nie siedzę 24/7 by myśleć co dodać lub zmienić, staram się to robić kiedy mogę, ale nie zawsze jest idealnie. A za komplement na temat mapy dziękuję. Co do osiągnięć to też zostaną usunięte, gdyż to też ma niskie zastosowanie. Co do graczy to brak jest spowodowany brakiem reklamy, co nadrabiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

To ja powiem tak...
Serwera nie ocenie, ale ocenię prezentację.

• Pomysł na wykonanie prezentacji jest okej, ale jeśli chodzi o czytelność to masakra.
  • "autorskie pluginy" - no spoko, tylko ja nie rozumiem tego, co szkodzi mieć pobrany z Internetu plugin?
    rozumiem, "autorskie" pluginy masz, bo jest to Twój serwer, ale trochę nie rozumiem czemu trzeba to tak ogłaszać; że co, serwer będzie gorszy jak nie będzie tego napisu?
  • wchodząc w temat zwróciłem uwagę na nazwę i na autora, gdybyś to nie Ty zrobił - pewnie by mnie tu nie było. Tytuł tej prezentacji nic mi nie mówi o serwerze, a jak szukam jakiegoś serwera do pogrania chcę wiedzieć w co wchodzę.
  • Bardzo źle mi się czytało opis serwera, bo
    • nie znalazłem tam polskich znaków
    • czcionka jak na taki opis jest okropna
    • kolory tak jak wyżej
  • "wersja: 1.12.2" - co to za stara wersja? (chociaż o tyle dobrze, że nie 1.8)
  • Tak jak w punkcie drugim, też trochę nie rozumiem po co zdjęcia z serwera. Okej, jak przeglądam serwery w tym miejscu chcę wiedzieć co tam znajdę bez wchodzenia na serwer i to jest okej.
    Tylko problem jest, że w 80% tych prezentacji te zdjęcia nie pokazują nic ciekawego, co mi po zdjęciu spawna?
  • Nie wejdę na Waszego Discorda, przepraszam ale nie chce mi się przepisywać linku.
  • Filmik na samym końcu nie jest ładnie wyśrodkowany.
  • Sam filmik...
    • musisz popracować nad mikrofonem, bo trochę słabo Cię słychać
    • sama prezentacja w filmiku moim zdaniem jest całkiem okej, a to dlatego że nie ma żenujących efektów - tak jak to serwerki izi hace mają
    • miejscami wyczułem brak scenariusza, w takim przypadku jest to całkiem ważne, bo się powtarzałeś i nie było tej płynności
    • na serwerze mógłbyś pokazywać niektóre elementy w formie przebitek, żeby było wiadome o czym mówisz, żeby nie było tylko "latania po spawnie"
    • 1:15, co to znaczy że jest ogarnięta administracja? każdy to piszę, a co do czego to dzieciaki. Ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest administratorem to raczej jest ogarnięty.
    • "samych administratorów jest chyba trzech" - to nie wiesz ilu ich tam jest?
    • 2:04, to jest serwer parkour czy survival? rozumiem, że czasem trzeba poczekać na kolegę czy kogoś np. z administracji, ale moim zdaniem nie powinno się tego łączyć, można to rozwiązać w inne sposoby.
    • Sama prezentacja jest troszkę za długa, wyszedłbym po ~1 minucie pewnie.

Jeśli chodzi zaś o stronę internetową, to...

• Brak SSL, masz sklep więc wypadałoby
  • >bojawiem55
  • nazwa przedmiotu "Gvuvycy" nic nie mówi, jeśli to miało być do testu to :/

Tak jak napisałem, serwerem się nie zajmę, ale myślę że weźmiesz (oraz także wszyscy czytający to) moje porady i następnym razem się do chociaż kilku zastosujesz.

Pozdrawiam, boleknowak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar
17 minut temu, boleknowak napisał:

To ja powiem tak...
Serwera nie ocenie, ale ocenię prezentację.

• Pomysł na wykonanie prezentacji jest okej, ale jeśli chodzi o czytelność to masakra.
  • "autorskie pluginy" - no spoko, tylko ja nie rozumiem tego, co szkodzi mieć pobrany z Internetu plugin?
    rozumiem, "autorskie" pluginy masz, bo jest to Twój serwer, ale trochę nie rozumiem czemu trzeba to tak ogłaszać; że co, serwer będzie gorszy jak nie będzie tego napisu?
  • wchodząc w temat zwróciłem uwagę na nazwę i na autora, gdybyś to nie Ty zrobił - pewnie by mnie tu nie było. Tytuł tej prezentacji nic mi nie mówi o serwerze, a jak szukam jakiegoś serwera do pogrania chcę wiedzieć w co wchodzę.
  • Bardzo źle mi się czytało opis serwera, bo
    • nie znalazłem tam polskich znaków
    • czcionka jak na taki opis jest okropna
    • kolory tak jak wyżej
  • "wersja: 1.12.2" - co to za stara wersja? (chociaż o tyle dobrze, że nie 1.8)
  • Tak jak w punkcie drugim, też trochę nie rozumiem po co zdjęcia z serwera. Okej, jak przeglądam serwery w tym miejscu chcę wiedzieć co tam znajdę bez wchodzenia na serwer i to jest okej.
    Tylko problem jest, że w 80% tych prezentacji te zdjęcia nie pokazują nic ciekawego, co mi po zdjęciu spawna?
  • Nie wejdę na Waszego Discorda, przepraszam ale nie chce mi się przepisywać linku.
  • Filmik na samym końcu nie jest ładnie wyśrodkowany.
  • Sam filmik...
    • musisz popracować nad mikrofonem, bo trochę słabo Cię słychać
    • sama prezentacja w filmiku moim zdaniem jest całkiem okej, a to dlatego że nie ma żenujących efektów - tak jak to serwerki izi hace mają
    • miejscami wyczułem brak scenariusza, w takim przypadku jest to całkiem ważne, bo się powtarzałeś i nie było tej płynności
    • na serwerze mógłbyś pokazywać niektóre elementy w formie przebitek, żeby było wiadome o czym mówisz, żeby nie było tylko "latania po spawnie"
    • 1:15, co to znaczy że jest ogarnięta administracja? każdy to piszę, a co do czego to dzieciaki. Ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest administratorem to raczej jest ogarnięty.
    • "samych administratorów jest chyba trzech" - to nie wiesz ilu ich tam jest?
    • 2:04, to jest serwer parkour czy survival? rozumiem, że czasem trzeba poczekać na kolegę czy kogoś np. z administracji, ale moim zdaniem nie powinno się tego łączyć, można to rozwiązać w inne sposoby.
    • Sama prezentacja jest troszkę za długa, wyszedłbym po ~1 minucie pewnie.

Jeśli chodzi zaś o stronę internetową, to...

• Brak SSL, masz sklep więc wypadałoby
  • >bojawiem55
  • nazwa przedmiotu "Gvuvycy" nic nie mówi, jeśli to miało być do testu to :/

Tak jak napisałem, serwerem się nie zajmę, ale myślę że weźmiesz (oraz także wszyscy czytający to) moje porady i następnym razem się do chociaż kilku zastosujesz.

Pozdrawiam, boleknowak.

Co do czytelności, może i średnio mi wyszło, ale ja mam inne zdanie a inne Ty. Polskich znaków nie ma bo czcionka ich nie zawiera, pisząc autorskie pluginy miałem na myśli takie, których nie spotkasz gdzie indziej. 1.12.2 to i tak już dość nowa wersja niż takie 1.8 jak większość izihc ( :lulkappa:). Co do zdjęć z serwera to chyba nawet taki wymóg jest, to je wstawiłem by było wiadomo co się zobaczy 1 raz jak się wejdzie na serwer, ot takie trochę informacyjne te zdjęcia. I w sumie co autor wątku ma do wchodzenia w sam wątek? To, że jestem moderatorem nie znaczy, że trzeba czytać mój wątek, bez przesady. Co do discorda, w obrazku jest załączony adres URL do samego discorda, więc przepisywać nie musisz.

Sam film nie został stworzony przeze mnie, głos również nie mój ale przekażę uwagę jak będzie tworzył filmy z innych serii z serwera, bo takowe będą się pojawiać o czym również wkrótce powiem. Wiem, że film może pozostawiać wiele do życzenia ale każdy od czegoś zaczynał, a ja szanuję znajomego, że samą reklamę wykonał za darmo, ale patrząc na to inaczej mogłem komuś zapłacić za profesjonalną reklamę serwera, i chyba nawet to rozważę bo jednak trochę brakuje graczy, jest ich zdecydowanie mało mówiąc w skrócie, ale staram się zmienić to.

Samej strony nie robiłem ja a poprzedni właściciel, i prawdopodobnie będzie robiona od nowa i dostosowana do obecnych standardów, to kwestia mojego czasu i chęci w sumie, bo jednak mój czas przez pracę jest ograniczony. W niektórych dniach nawet do minimum nad czym ubolewam. I co do SSL to prawdopodobnie też będzie.

Edytowane przez DeltaT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
2 minuty temu, DeltaT napisał:

To, że jestem moderatorem nie znaczy, że trzeba czytać mój wątek

nie, ja wszedłem bo jesteś DeltaT.

2 minuty temu, DeltaT napisał:

w obrazku jest załączony adres URL do samego discorda, więc przepisywać nie musisz.

to jak w niego kliknę jak jest na obrazku? muszę go przepisać.

3 minuty temu, DeltaT napisał:

I w sumie co autor wątku ma do wchodzenia w sam wątek?

żeby sam tytuł prezentował coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
55 minut temu, DeltaT napisał:

Znaczy tak, serwer istnieje od roku, od 2 tygodni jestem jego właścicielem, zdaję sobie sprawę, iż nie jest on perfekcyjny

I tego właśnie zdania brakuje w prezentacji. Bo trochę zmienia ono podejście do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar
3 minuty temu, boleknowak napisał:

nie, ja wszedłem bo jesteś DeltaT.

to jak w niego kliknę jak jest na obrazku? muszę go przepisać.

żeby sam tytuł prezentował coś fajnego.

1. No w sumie mój nick to aż tak nie przyciąga.

2. Wystarczy kliknąć w sam obrazek, mogłem źle to sprecyzować.

3. Raczej zmienię.

2 minuty temu, LuckyPotato napisał:

I tego właśnie zdania brakuje w prezentacji. Bo trochę zmienia ono podejście do tematu.

Fakt, nawet dodam to zdanie. I niestety właściciel zostawił mi burdel, który muszę ogarnąć, pliki będa robione od nowa bo te się nie nadają do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, DeltaT napisał:

Fakt, nawet dodam to zdanie. I niestety właściciel zostawił mi burdel, który muszę ogarnąć, pliki będa robione od nowa bo te się nie nadają do niczego.

To czemu stworzyłeś prezentację serwera ?? Poopowiadać jak typowy polak jakim to nie jest się wielkim technikiem czy kimś tam a poprzednik był nikim ??
Proponuje zrobić dużą przerwę techniczną kilka dni i stworzyć od nowa wszystko :> I nie podpisywać się pod czyjąś pracą :rak:
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Co do filmu jest bardzo amatorski nie jesteś najlepszym lektorem więc powinieneś coś z tym zrobić np. zapytać się kogoś aby wykonał to za cb lub zapłacić jakiś $$ za clipy lub montaż :>

Edytowane przez Centurion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

Za parę dni prawdopodobnie będzie wszystko gotowe od nowa, w sensie pliki bo są w trakcie prac. Jak pisałem wyżej, reklama video nie jest wykonana przeze mnie

EDIT:

Najnowsze informacje, serwer został wyłączony z powodu przygotowań do wdrożenia nowej edycji, prawdopodobnie zostanie zmieniona wersja serwera na nowszą, powstanie również nowa mapa, na której będzie odbywała się rozgrywka.

Edytowane przez DeltaT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

ZDJĘCIA - spawn, o spawn, a tutaj spawn, o lol spawn. PATRZ, CZERWONA LINIA.

Ah, jeśli mógłbym zadać pytanie, to dlaczego wyrenderowana postać pokazuje środkowy palec i rzuca fireballem.

W dniu 9.09.2018 o 00:44, Centurion napisał:

Co do filmu jest bardzo amatorski nie jesteś najlepszym lektorem więc powinieneś coś z tym zrobić np. zapytać się kogoś aby wykonał to za cb lub zapłacić jakiś $$ za clipy lub montaż :>

Zanim napiszesz post najlepiej żebyś przeczytał wszystkie po drodze, kolega wyraźnie napisał, że to nie on jest lektorem.

Poopowiadać jak typowy polak jakim to nie jest się wielkim technikiem czy kimś tam a poprzednik był nikim ??

question_mark.png

To czemu stworzyłeś prezentację serwera ?? Poopowiadać jak typowy polak jakim to nie jest się wielkim technikiem czy kimś tam a poprzednik był nikim ??

Przed znakiem interpunkcyjnym, po ostatniej literze wyrazu zakańczającego zdanie nie stosujemy spacji.

W dniu 8.09.2018 o 20:48, DeltaT napisał:

Co do sloganu to faktycznie, kreatywny to jakiś nie jestem ale próbowałem coś wymyślić.

Wymyślić != powtórzyć

W dniu 8.09.2018 o 22:25, DeltaT napisał:

Sam film nie został stworzony przeze mnie, głos również nie mój ale przekażę uwagę jak będzie tworzył filmy z innych serii z serwera, bo takowe będą się pojawiać o czym również wkrótce powiem. Wiem, że film może pozostawiać wiele do życzenia ale każdy od czegoś zaczynał, a ja szanuję znajomego, że samą reklamę wykonał za darmo, ale patrząc na to inaczej mogłem komuś zapłacić za profesjonalną reklamę serwera, i chyba nawet to rozważę bo jednak trochę brakuje graczy, jest ich zdecydowanie mało mówiąc w skrócie, ale staram się zmienić to.

1. Lektor nie ma kompletnego pojęcia o tym co robi, a sama prezentacja w formie filmu przypomina mi te stare serwery gdzie 14 latki dostawały fly i opowiadały o serwerze jąkając się co 3 wyrazy. Aktorstwo, tonacja i dynamika jest do bani, mogłeś mu chociaż dać jakiś skrypt, ów lektor sprawia wrażenie improwizującego.
  2. Dykcja.

3. No dziwnie by było, gdybyś mu za to cokolwiek zapłacił.
W dniu 8.09.2018 o 22:30, LuckyPotato napisał:

Śmiem protestować.

W dniu 8.09.2018 o 22:08, boleknowak napisał:

Pomysł na wykonanie prezentacji jest okej, ale jeśli chodzi o czytelność to masakra.

Nowoczesności tu ni cholery.

Edytowane przez Vylence

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar
25 minut temu, Vylence napisał:

Ah, jeśli mógłbym zadać pytanie, to dlaczego wyrenderowana postać pokazuje środkowy palec i rzuca fireballem.

Zanim napiszesz post najlepiej żebyś przeczytał wszystkie po drodze, kolega wyraźnie napisał, że to nie on jest lektorem.

question_mark.png

Przed znakiem interpunkcyjnym, po ostatniej literze wyrazu zakańczającego zdanie nie stosujemy spacji.

Wymyślić != powtórzyć

1. Lektor nie ma kompletnego pojęcia o tym co robi, a sama prezentacja w formie filmu przypomina mi te stare serwery gdzie 14 latki dostawały fly i opowiadały o serwerze jąkając się co 3 wyrazy. Aktorstwo, tonacja i dynamika jest do bani, mogłeś mu chociaż dać jakiś skrypt, ów lektor sprawia wrażenie improwizującego.
  2. Dykcja.

Śmiem protestować.

Nie jest to środkowy palec a wskazujący, a to co innego. I mu nie zapłaciłem nawet by zrobił ten film, sam się zadeklarował a ja nie miałem nic przeciwko temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, Vylence napisał:

question_mark.png

Wymyślić != powtórzyć

2. Dykcja.

Śmiem protestować.

Pisałem o 00:44 więc możesz wybaczyć drobne błędy :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar
1 godzinę temu, Centurion napisał:

Pisałem o 00:44 więc możesz wybaczyć drobne błędy :>

W sumie dopiero zauważyłem na filmie, że jednak lata nie wiem gdzie i inne rzeczy. Postaram się o nową i lepszą reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
12 minut temu, DeltaT napisał:

W sumie dopiero zauważyłem na filmie, że jednak lata nie wiem gdzie i inne rzeczy. Postaram się o nową i lepszą reklamę.

Jeśli chcesz da się wykonać jakiś trailer :>
Więcej info na dc:
BlackRode#6186

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.