Skocz do zawartości

Pytanie

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony
  • 4
1 godzinę temu, xxTrollPLxx napisał:

@TheMolkaPL czego, nie rozumiesz w wypowiedzi Adddisa9? 

Nie dawajac jakichkolwiek danych trudno pomóc. @Addiss9 agresywnie odpowiada na proste pytania.

@TheMolkaPL tak, ma to być w php (męczył mnie o pomoc na PW).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
  • 0
1 godzinę temu, Addiss9 napisał:

Dostałem blokadę tymczasową za to ze powiedziałem prawdę o tym Panie niekumatym xddd

Bardzo brzydko powiedziałeś i to ty bardziej tu jesteś niekumaty... Nie potrafiłeś dokładnie powiedzieć o co Ci chodzi wprowadzając w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
W dniu 13.03.2018 o 20:22, Nioo napisał:

Bardzo brzydko powiedziałeś i to ty bardziej tu jesteś niekumaty... Nie potrafiłeś dokładnie powiedzieć o co Ci chodzi wprowadzając w błąd.

Tutaj akurat się zgodzę, brawo :angrythonk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0

xD, wszyscy bardzo dobrze wiedzą o co chodzą, ale chcą wymusić myślenie na tobie :P

Więc tak, logowanie i rejestracje napiszesz w PHP, trzeba do tego jeszcze wybrać bazę danych na której chcesz operować. Nie wiemy jaką posiadasz na serwerze WWW zakładając że taki serwer posiadasz, można też pisać w PDO ale po co xD?

Kolejną istotną rzeczą jest przypomnienie hasła. Musisz być świadom tego że ta opcja może nie działać na darmowych hostingach ponieważ one nie wysyłają e-mailów do użytkowników strony. Powinieneś skontaktować się z administratorami serwera WWW i dopytać się czy obsługują funkcję mail().

Idąc tym tropem musisz także ustalić wersje PHP, najprościej będzie jeżeli masz PHP5

Z tymi informacjami odsyłam cię go google.pl dlatego że:
- mało osób (tak mi się zdaję) zna się na PHP w wystarczający sposób aby zrobić to bezpiecznie i obiektowo
- takie rzeczy kosztują, więc tu może być trudno znaleźć profesjonalistę który zrobić ci to za darmo
- link pierwszy z brzegu: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
W dniu 13.03.2018 o 12:47, TheMolkaPL napisał:

Pytałem się w jakim języku to pisałeś że dowolny. Teraz piszesz coś o skryptach. Node.js to framework do JavaScript. Chcesz to w PHP?

Tylko że z tego co pisze. Można wywnioskować że ma po prostu stronę w HTML i CSS bo na php się w ogóle nie zna i nie używa frameworków i kodów i szuka osoby która mu to napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi