Skocz do zawartości
NorteX

Serwer do pobrania do testowania skriptów!

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Siema!

Udostępniam mój serwer testowy do skriptów. Działa na wersji 1.8, prawdopodobnie także na innych, ale trzeba zmienić wersję bukkita.

Jest to po prostu prosty serwer z SKRIPTEM, SKQUERY I WILDSKRIPTEM do testowania skriptów, zanim np. wrzucisz je na FTP, bo to marnuje czas, gdyż czasami skrypty są nawet nie warte uwagi.

Prosty temat, chcesz czy nie chcesz, twoja decyzja...

Waga: ~23 MB

Download: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Skanu nie wrzucę, bo nie ma skanowania .zipów, ale możecie mi ufać że jest bezpieczny... No bo po co miałbym wam wirusować kompa na skripty xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@jaku49 .zipu nie można skanować, podobnie jak .raru (to jest ten sam spakowany plik -.-)

@Crystal_PL ta, w sumie to można było by dać ViaVersion żeby sie nie próli, ale po co, skoro jest stronka getcraftbukkit skąd pobierzesz Vanille, Spigota lub Craftbukkita od wersji 1.4.7 przez 1.5.2, 1.6.4, 1.7.2, 1.8.8, 1.10 aż do 1.12.2 a nawet niedługo pewnie shapshoty 1.13...

A wgl @jaku49, jeszcze dopowiem, że wole 1.8, a wgl na 1.12 może jeszcze nie być wydanych kilku dodatków jak np. WildSkript, i trzeba szukać po forkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Jak już coś to jest Umbaska na 1.12 czyli kontynuacja WildSkript. Nowe pvp jest spoko, więcej fajnych rzeczy jest na 1.12 a na 1.8 już trochę old.

I Skript na 1.12 od bensku'a i 1.12 jak talala :) 

Edytowane przez jaku49

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

A ja mam trochę głupie pytanie xD :bezkappy: Jak włączyć ten serwer, bo na niektórych filmach widziałem ,że wchodzi się w start.bat i klika chyba enter, a jak klikam enter to mi to jedynie wyłącza to i nic się nie dzieje

Edytowane przez PiTeKLive

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.