Skocz do zawartości
nikDomi256

1.12.2 survival roleplay Zaplecze.org - serwer z najlepszym zapleczem! III Edycja.

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

dowysyki2.png

mapaztekstem.png

IP serwera:

Zaplecze.org

Oto link na nasz fanpage na Facebooku:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Oto link na naszego Discorda:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

//Poprawiono formatowanie ~ JanekJaran

Edytowane przez JanekJaran
Poprawiono formatowanie dla czarnego stylu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Dnia 12/10/2017 o 09:58, keebe napisał:

Prezentacja miła dla oka, paski po bokach bolą(białe)

Serwer jako tako też fajny, nie gram za dużo na freebuildach ale ten zapowiada się okej.

Jakie znowu paski po bokach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
4 minuty temu, PanNiedzwiadek napisał:

Jakie znowu paski po bokach...

Mimo iż keebe cały czas doczepia się niepotrzebnych rzeczy i szuka dziury w całym to tutaj ma rację, włącz ciemny styl i zobaczysz, że pomiędzy początkiem a obrazem (ten z cieniem przy krawędzi) jest 0.5cm biała linia zapewne z tła programu graficznego, niemniej jednak prezentacja fajna nawet z tą białą otoczką 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, JPablo napisał:

Mimo iż keebe cały czas doczepia się niepotrzebnych rzeczy i szuka dziury w całym to tutaj ma rację, włącz ciemny styl i zobaczysz, że pomiędzy początkiem a obrazem (ten z cieniem przy krawędzi) jest 0.5cm biała linia zapewne z tła programu graficznego, niemniej jednak prezentacja fajna nawet z tą białą otoczką 

Ah. Wcześniej jak sprawdziłem to nic nie było widać, ale jak drugi raz kliknąłem podgląd obrazka to tam już widać te paski. Jednak myślę, że ta biała otoczka i tak jest dość estetyczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@pandax

Nad zmianami na serwerze pracowaliśmy ok. 2,5 miesiąca, a sama idea wprowadzenia roleplay pojawiła się jeszcze wcześniej. Wynikało to z faktu, że sam Freebuild  nie jest już w stanie zapewnić graczom dostatecznego poziomu rozrywki. Reklamę zmieniliśmy w dniu pojawienia się III edycji, przy czym gracze o III edycji wiedzieli dużo wcześniej - na forum wygląda to jednak jako gwałtowna zmiana ; -).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Ze względu na wyłączenie serwera w związku z powstawaniem IV edycji, która ma naprawić błędy edycji III, proszę o przeniesienie prezentacji do archiwum. Nie chcę zniechęcać potencjalnych graczy reklamą wyłączonego serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.