Skocz do zawartości

Uzi

Użytkownik
 • Zawartość

  359
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Uzi

 • Tytuł
  Wyjadacz II

Ostatnie wizyty

1 433 wyświetleń profilu
 1. Uzi

  Zmiana w skrypcie

  Działa, dzięki
 2. Uzi

  Zmiana w skrypcie

  Dzięki za szybką odpowiedź, ale nie działa. Wersja 1.8.8 Błąd: [20:46:06] [Server thread/ERROR]: "player"s tool is any sword or any tool or any armour or shield or elytra or turtle helmet or bow or crossbow or fishing rod or trident or shears or flint and steel" is not a boolean (yes/no) (repair.sk, line 4: if player"s tool is any sword or any tool or any armour or shield or elytra or turtle helmet or bow or crossbow or fishing rod or trident or shears or flint and steel:#Wszystkie psuj?ce si? itemy, je?li korzystasz ze starszej wersji usu? st?d itemy kt?rych nie ma na twojej wersji.")
 3. Uzi

  Zmiana w skrypcie

  Witam, Poprosiłbym o modyfikację skryptu aby naprawiał tylko narzędzia/zbroje/miecze to co się powinno naprawiać... Skrypt: command /napraw: permission: v1 trigger: send "&cNaprawiles %tool%" damage tool by -10000 stop Jeśli ktoś ma lepszy pomysł jak to zrobić to możecie podesłać swoją wersję. Za pomoc wynagrodzę reakcjami.
 4. Uzi

  Jak zmienić dns w nazwa.pl

  Chcę przekierować domenę na inne dns bez modyfikacji rekordów A i SRV a nie bawić się w dodawanie ich..
 5. Witam, Mam domenę na nazwa.pl i jest przekierowana na serwer mc dokładnie rekord A oraz rekord srv chciałbym przekierować ją na inne dns ale żeby nie zmieniało konfiguracji pod serwer minecraft... Da się tak zrobić? Chciałbym to zrobić bo jest mi to potrzebne na stronę internetową oczywiście mogę wynagrodzić jakoś...
 6. Uzi

  Skrypt na powiadomienie

  Komenda /mv tp pvp Przy teleportacji niech to pisze a jeśli ktoś chce kogoś zaatakować to niech mu się pojawi wiadomość "Uderzyles wlasnie gracza pamietaj, ze Ci odda"
 7. Witam, Poprosiłbym skrypt na powiadomienie gdy gracz przeniesie na nowy świat dostanie powiadomienie, że znajduje się na świecie PvP i może zostać zaatakowany.
 8. Witam, Poproszę skrypt tak jak w temacie na wersję 1.8.8, dokładnie po wpisaniu komendy /survival ma przenieść gracza na świat "Survival" bez eq itp. (może być mv tp survival lub coś takiego tylko, żeby eq nie stracił). Z góry dziękuję i jakoś się odwdzięczę ;0
 9. Uzi

  skrypt na działanie dropu

  Nie działa, wywala błędy odnośnie spacji tylko.
 10. Witam, Poprosiłbym skrypt aby drop działał tylko na świecie "world" i na żadnym więcej nie. Mój skrypt na drop: on mine of stone: delete block chance of {@szansa1}: if {drop.1.%player%} is true: add {@item1} to the player's inventory
 11. Witam, Poprosiłbym o skrypt na nadawanie rangi vip jeśli gracz ma inną rangę niż gracz nie może zostać nadana ta ranga!! Posiadam permisionex i plugin essentials. Z góry dziękuję i spróbuję się odwdzięczyć.
 12. Uzi

  Skrypt na działanie tnt

  Jak się rzuca to powinno wtedy pisać "Nie wolno tego używać"
 13. Uzi

  skrypt na bossa

  Witam, Poprosiłbym o skrypt na bosa. Dokładnie mamy jajko spawn creepera z nazwą "Boss" i po jego użyciu respi sie tam zombi z diax setem protection 6 i meczem 6/2. Po zabiciu jego dropi jedna losowa rzecz z seta, miecz na 100% i 15 diamond blockow. Z góry dzięki odwdzięczę się reakcjami.
 14. Witam, Poprosiłbym o przerobienie skryptu: on rightclick: if name of player's tool is "&aRzucane TNT": set {tnt.%player%} to true shoot a TNT from player with speed 0.4 remove 1 tnt named "&aRzucane TNT" from player wait 2 second set {tnt.%player%} to false on place tnt: if {tnt.%player%} is true: cancel event on script load: register new shaped recipe for TNT of unbreaking 3 named "&aRzucane TNT" using tnt, stick, tnt, tnt, stone, tnt, tnt, blaze rod, tnt Zamiast tzn. wyrzucania tnt to niech się pojawi wiadomość na czacie o treści "Nie wolno tego uzywac". Z góry dziękuję i odwdzięczę się reakcjami.
 15. Witam, Poprosiłbym skrypt na komendę plecak która przy użyciu otwiera małą skrzynkę w której gracze mogą przechowywać itemy i nie usunie im się to nawet po śmierci.
×