Skocz do zawartości
  • 0

Edytowanie listy?

.fxy_
 Udostępnij

Pytanie

Witajcie, pisze skrypt na gildie ale natknąłem się na pewien problem. Posiadam listę w której przechowuje listę graczy:

set {_czlonkowie::*} to {gildie::gildia::%{gildie::%player%::tag}%::czlonkowie::*}

Jest jakiś sposób na zedytowanie czegoś w tej liście (chodzi o zamianę " and" na ",")?

Taki kod nie działa:

replace all " and" with "," in "%{_czlonkowie::*}%"

lub taki:

replace all " and" with "," in {_czlonkowie::*}
Edytowane przez .fxy_

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Może to?

set {_temp} to {_czlonkowie::*} parsed as textreplace all " and" with "," in {_temp}set {_czlonkowie::*} to {_temp} split at ","

Tylko potem miałbyś tych graczy zapisanych w liście jako tekst a nie graczy, ale nie wiem czy Ci będą potrzebni jako gracze, w każdym razie chyba już sobie dalej poradzisz :).

• 0

Może to?

set {_temp} to {_czlonkowie::*} parsed as textreplace all " and" with "," in {_temp}set {_czlonkowie::*} to {_temp} split at ","

Tylko potem miałbyś tych graczy zapisanych w liście jako tekst a nie graczy, ale nie wiem czy Ci będą potrzebni jako gracze, w każdym razie chyba już sobie dalej poradzisz :).

Nie działa.

• 0

Sprobuj:

on chat:	replace all " and" with "," in message

Chyba czegoś nie ogarnąłeś a dodatkowo twój post jest tylko off-topiciem.

Mam kod który jest w moim głównym poście, jest od podpięty do specjalnej komendy i ja chce tylko, żeby wszystkie " and" w tej liście zostały zamienione na ",".

• 0

Pfff... Ja kiedys czegos takiego zastosowalem u siebie i mi dzialalo, a taj wgl nie mow ze off-topic jesli tego nie sprawdziles...

Sprawdziłem, odbiega to wgl. od mojego kodu a to co ty napisałeś już dawno zrobiłem.

Chodzi o to, że prawdopodobnie jest błąd w edytowaniu listy i moje pytanie brzmi: czy da się to jakoś zrobić?

Edytowane przez .fxy_

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...