Skocz do zawartości

kresrek007

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Osiągnięcia kresrek007

 1. Ludzie... Co za różnica, VPS/DEDYK/HOSTING w takim przypadku? Jeśli jest odpowiednia wersja Javy, bo craftbukkit i kompatybilne z nim pluginy działają poprawnie to posiadasz zła wersje cb lub skript. Podaj wersje cb i sk. Zalecane: - Skript 2.1.2 - Craftbukkit 1.7.2 R3 Jeśli posiadasz te wersje, podaj log wygenerowany przez Cb
 2. Widzę, tu niezły bałagan -.- Użyj: PSranking
 3. Poradziłem sobie, do zamknięcia. Leci limit like :) //Zamek ~sebafudi
 4. Zaraz przetestuję i zobaczymy ;D. Jak wszystko poprawnie działa to dam limit like : 3 Jeszcze jedno, jak podzielić tą wartość przez size of {grupa::%nazwa grupy%:: *} W ten sposób @PiratJaskiniowy # sortowanie listyloop {_num} times: loop {_lista::*}: {_v.%loop-number%} is not set: set {_v.%loop-number%} to loop-value set {_n.%loop-number%} to loop-index loop-value is more than {_v.%loop-number%}: set {_v.%loop-number%} to loop-value set {_n.%loop-number%} to loop-index set {_numplayer.%loop-number%} to size of {Grupa::%{_n.%loop-number%}%::*} set {_v.%loop-number%} to {_v.%loop-number%}/{_numplayer.%loop-number%} delete {_lista::%{_n.%loop-number%}%}Tak?
 5. Możesz, pokazać jak? loop {Grupa::Gornik}: add {punkty::%loop-value%} to {punktygrupa::Gornik}lub variables: {_pktgrupa::*} = 0loop all players: if {grupa.%loop-player%} is not "Brak": add {punkty::%loop-player%} to {_pktgrupa::%loop-player%}To 2 lepsze? I czy wgl zadziała? 2 złe chyba bo loop all players więc tak? variables: {_pktgrupa::*} = 0loop {Grupa::*}: add {punkty::%loop-index%} to {_pktgrupa::%loop-index%}?
 6. Też mi pomogłeś -.-, nie chce topke graczy, tylko topke grupy! Najpierw, żeby były punkty to trzeba chyba wszystko dodać no nie?
 7. Wgraj inne wersje, jeśli bez twojego permissions.yml nie jest na czerwono (nie jest wyłączony), to musisz od nowa stworzyć permissions, ponieważ są tam błędy.
 8. Jak na 1 skrypt nie najgorzej :)
 9. @Up Co do kodu to można się domyśleć, można np. gracze gildii {gildia.jegonick.czlonkowie::%nazwa gildii%} i w tej zmiennej bedzie lista graczy, lista gildii w {gildia.jegonick.listagildii::*}, a pkt 1 gracza w {punkty::%player%}. @Topic Dolaczam sie
 10. Dodaj permissions z poziomu konsoli. # Dodajesz permissionsmake console execute command "pex user %player% add permissions" #w miejsce permissions, wpisz wymagane permissions dla wybranej komendywait 1 tick# tresc koduexecute player command "//pos1 x-coordinate of player+4,90,z-coordinate of player-2"execute player command "//pos2 x-coordinate of player-4,94,z-coordinate of player+2"execute player command "//set 0"make console execute command "pex user %player% add -permissions"#w miejsce permissions, wpisz wymagane permissions dla wybranej komendy nie usuwając "-"Jeśli chodziło ci o to, że nie daje graczowi permissions :)
 11. Witam, ostatnio zwolniło mi się trochę czasu. Mam pyt. przykładowo każdy gracz ma zmienna {lvl::%player%} w której jest tzw. LvL kopania np. na McHc, i są grupy np. {Grupa::%nazwa%} np. {Grupa::Drwal} i {Grupa::Gornik} - lista graczy i jak zrobic topki grup? Łatwiejsze wytłumaczenie, przykładowo Top Gildii na serwerze ;)
 12. Prawdopodobnie błąd klienta, bo od wersji klienta 1.7.4 wszystko działa. Ps. Wiadomości json nie da się "wyspacjować". Jest możliwość zablokowania, dolaczania z 1.7.2?
 13. @UP Przypadkowo nie wstawiłem, już dodany.
 14. Witam, mam problem. Po utworzeniu wiadomości json i stworzeniu nowej lini "%new line%" przy kliencie od 1.7.4 wyżej nie ma problemu, lecz gdy na serwer wejdzie ktoś z 1.7.2 nie tworzy się nowa linia tylko znaczek widoczny na ss'ie. Używam spigota 1.7.10, jeśli nie ma możliwości tego naprawienia to, czy jest możliwość zablokowania klientu 1.7.2? Ss: https://photos-5.dropbox.com/t/0/AAByUW8uWI9u77SpOt8u1TwTk8b2kbdGmCz0YZSAZODDzg/12/277921590/png/1024x768/3/1408971600/0/2/ss.png/Ky9oaSZkjePB9LJp8orU0ZJQKQfWWj5hq_6mtNnM1bc'>>https://photos-5.dropbox.com/t/0/AAByUW8uWI9u77SpOt8u1TwTk8b2kbdGmCz0YZSAZODDzg/12/277921590/png/1024x768/3/1408971600/0/2/ss.png/Ky9oaSZkjePB9LJp8orU0ZJQKQfWWj5hq_6mtNnM1bcPo tym małym znaku powinna rozpoczynać się nowa linia
 15. kresrek007

  Crafting

  Z tego co mi wiadomo, w skrypt nie ma możliwości usuwania pojedynczego craftingu, a najwyżej blokowanie craftowania. On craft....: (Tab) Cancel event
×
×
 • Dodaj nową pozycję...