Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Według mnie skrypt bez sensu. Takich skryptów jest dużo.

Hejter się znalazł :(, ale tak naprawde to JA widziałem tylko ten patka i fejmina (EssentialsSkript).

Podaj przynajmniej 4 takie duże skrypty, jeżeli jest ich tak "dużo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

W pluginie dla treningu to ja rozumiem. Ale żeby takie za przeproszeniem gunwo w skrypcie zrobić? o_O

Skrypty bardzo lagują serwer, czyli - orginalny plugin jest o wiele wydajniejszy. A przecież nikt lagów na swoim serwerze mieć nie chce.

Edytowane przez TheFallingCookie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

W pluginie dla treningu to ja rozumiem. Ale żeby takie za przeproszeniem gunwo w skrypcie zrobić? o_O

Skrypty bardzo lagują serwer, czyli - orginalny plugin jest o wiele wydajniejszy. A przecież nikt lagów na swoim serwerze mieć nie chce.

I tu się mój drogi mylisz. Nie będę nikogo cytował, ale wielu programistów jednoznacznie stwierdziło, że skrypty nie przechowujące danych gracza(np. zmienne zawierające %[loop/targeted/clicked/etc.-]player%) są wydajniejsze od pluginów, jednak tworzenie powiedzmy 100-1000 zmiennych dla każdego gracza z osobna już niestety niosą za sobą problemy większe i pluginy są lepszym rozwiązaniem.

Co do skryptu jest wiele takich. Na oficjalnym forum Skripta na d.b.org są przynajmniej 3 takie skrypty... IMO nie trzeba kopiować Essentials, jeśli nie dodasz nic swojego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Hejter za hejterem. Cookie myślę, że [ciach] wiesz i nie potrafisz olać tematu, który ci się nie podoba. Zobaczyłeś skrypt i stwierdizłeś, nie testowałeś najprawdopodobniej tego skryptu tylko na pastebina spojrzałeś.

Yhym tu błąd, tu błąd, ok idę go zhejtować.

Nie ma dużo takich skryptów ale są już nie oryginalne. Jeżeli się nie zrobi czegoś nowego lub czegoś bardziej zoptymalizowanego, bo nie jest sztuka napisać 3k kodu copy paste i się chwalić tym co ja nie pisałem, jakie skrypty.

//Poprawiłem wiele błędów interpunkcyjnych, stylistycznych. Było ich za dużo aby je zaznaczać. ~Norbi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Jest jednak pewna różnica pomiędzy hejtem, a... konstruktywną opinią. Bo nie rozumiem czemu ludzi, którzy przedstawiają ci fakty, nazywasz hejterami. Też uważam, że mogłeś "wysilić się" bardziej, choćby używając trochę wyobraźni zamiast kopiować pomysł i po prostu go napisać. Zresztą fakt faktem, takich skryptów jest dużo. I nie rozumiem czym tu się chwalić. A tak poza tym - przecież nie napisałeś chyba pluginu ani jego wersji, więc czemu w tytule stoi "wersja pluginu essentials"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

Hmmm ... Według mnie skrypt jest dobry i porzadny ... Myślę że komuś się przyda ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar

@up Z tym samym się zgodzę. Chłopak się stara (nie powiem). A teraz do pana Spadające Ciastko. Czy testowałeś ten skrypt na serwerze? Czy uważasz że ten skrypt jest niegodny twojego testu? Bo ja go przetestowałem. Można by zrobić inaczej te komendy, ale cóż, to zależy od autora skryptu. Jeżeli potrzebujesz jakąś pomoc, pisz na PW. Postaram ci się pomóc. A do reszty, którzy nie potrafią docenić skryptu (taki żart), niech spadają jak Ciastko :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi