Skocz do zawartości
  • 0

YML list

kaol48s
 Udostępnij

Pytanie

jak w temacie mam problem bo robie skript i potrzebuje zapisywać itemki w dwóch listach YML jak robie

add "diamond" to yaml list "jednorazowe" from file "plugins/Skript/Gracze/%player%.yml"	

to nie zapisuje mi tego do pliku a chce aby tak było

w pliku YML powinno sie zapisać:

jednorazowe:
- 'diamond'

POMOCY !

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

• 0

Oczywiście rozumiem, że masz najnowszego Skripta, SkUtilities i nie ma żadnych błędów javowych w konsoli? Jeśli nie, to pobierz Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!/Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!/Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Ofc. jeśli wyskakują jakieś błędy, to spróbujemy je namierzyć

PS.
Robienie osobnego yml dla gracza? Słaby pomysł

• 0

@PoweredDragon ja robie aby nie zabierać niejsca w variables.csv po miesiącu bardziej sie opłaca pojedynczy plik dla każdego gracza a nie 5 giga w variables.csv :) a co javy itd mam aktualne jak robie to na zapisywanie i odczytuje to mam to co zapisałem ale nie pokazuje mi sie w pliku

Edytowane przez kaol48s

• 0

variables csv zawiera powiedzmy 5 linijek (po jednej na zmienną) dla każdego gracza

Twój sposób, to po pliku, który zawiera 5 linijek, na każdego gracza :v

Ten pierwszy to jeden plik, a ten drugi syf w folderze XD

Działa skrypt czy są błędy czy jak?

• 0

@PoweredDragonbłędów nie ma poprostu nie pokazuje mi zapisanych danych w pliku a potrzebuje a co do tego w tym variables.csv to tam sie zapisuje każda zmiana zmiennej wiec jak zmienie komuś zmienną na true a potem na false to są już 2 linijki :)

a co do zmiennych w YML i variables.csv

w YML 1 zmienna = 15 bajtów

w csv 1 zmienna = 45 bajtów

właśnie sprawdziłem :P

//Łączę ~PoweredDragon

Edytowane przez kaol48s

• 0
add "diamond" to yaml list "jednorazowe" of file "plugins/Skript/Gracze/%player%.yml"	

To mi działa, tylko z inną nazwą pliku. Ew. możesz spróbować zmienić nazwę pliku na g: %player% czy coś (nie pamiętam jakich znaków nie może być w nazwie pliku), bo może to wyrażenie się kłóci 

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...