Skocz do zawartości

Drope - skrypt na drop

Nik3N
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Kolejny bezużyteczny, lagujący serwa, skrypt na drop

2. Nie ma permissi

3. Jak masz zamiar robić skrypt na drop to daj coś od siebie. Każdy inny skrypt zawiera prawie to samo.

4. Tak ogólnie to po [ciach ~Derpy] ten skrypt skoro jest OtherDrops w którym możesz skonfigurować 3 razy więcej funkcji i mieć 3 razy lepszy drop

5. Skrypt jest 2/10 - Zero kreatywności, zero rzeczy od ciebie w tym skrypcie, i zero ciekawych rzeczy.

13 godzin temu, MrSkryptPro napisał:

1. Kolejny bezużyteczny, lagujący serwa, skrypt na drop

2. Nie ma permissi

3. Jak masz zamiar robić skrypt na drop to daj coś od siebie. Każdy inny skrypt zawiera prawie to samo.

4. Tak ogólnie to po [ciach ~Derpy]  ten skrypt skoro jest OtherDrops w którym możesz skonfigurować 3 razy więcej funkcji i mieć 3 razy lepszy drop

5. Skrypt jest 2/10 - Zero kreatywności, zero rzeczy od ciebie w tym skrypcie, i zero ciekawych rzeczy.

2.Uprawnien sie pisze...

4.Jest wiele innych,polskich wydajnieszych skryptow i pluginow niz otherdrops

5.Twoj skrypt hallowen na tym samym poziomie

@topic

Skrypt mi wyglada na plagiat jak znajde dam edit

Dnia ‎2016‎-‎10‎-‎30 o 11:21, Daltone napisał:

Nawet dobry poziom jak na drop ale rewelacji nie ma i wciąż jest to plugin za drop.

- SK na Drop

- Rozmiar SK

+ Opcje

+ Gui

Wiem te (-) wziołem pod uwagę planowałem dodać 2 opcje a jakie to drop dla svip oraz evip. Lvl'e z każdym lvl'em drop będzie lepszy o jakieś 3% co lvl dostanie się 100$ za 10k dolarów można se  podbić drop kupować turbo i extraturbo drop (na tabliczkach oraz na komendzie) Wiadomo myślę nad turbo dropem dla każdego o jakieś godzinie jakieś 90% ale to będzie do ustawienia tak jak w aktualnej wersji skrypt będzie mieć dodatkowo komendę /drop ustawgui otworzy się i będzie można ustawić szanse nawet na 100% ale to wasz wybór ja ustawie to jakoś jak ja mam na serwie dzięks że mówicie o błędach ponieważ dzięki temu  w wersji ok.10.0.1 (chodzi o wersie skryptu nie mc) Będzie działać beż błędów

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...