Skocz do zawartości

NieJestemBotem

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1025 wyświetleń profilu

Osiągnięcia NieJestemBotem

 1. command /help: aliases: plugins, pl, ?, version, bukkit:plugins, bukkit:?, bukkit:plugins, bukkit:pl, bukkit:about, bukkit:ver, bukkit:reload, ver trigger: message "Nie ma takiej komendy. &cWpisz &6/menu."
 2. Skrypt jest dosyć prosty pełno takich no ale cóż. Nie każdy korzysta z takich kitów, możesz dodać dawanie dowolnego kitu. Do tego możesz dodać nagrody dla uczestników, którzy są obecnie na oxie po przez komendę, oraz nagrody pocieszenia dla tych, którzy odpadli...
 3. Nie do końca zrozumiałem, chodzi ci o to, że komenda musi mieć "Excalibur" "Wlasnosc" etc. a w execute console command sie nie da? Czy jak.
 4. Gdy gracz jest w jednej kratce, pokazuję, że ma noknocka gdy go nie posiada...
 5. Nie możesz nazwać tego serwera "easyhc" jeżeli sprzedajesz sharpy 25... Serwer niczym nie różni się od pozostałych, no chyba że tym mieczem.
 6. command /kitvipwez: trigger: if player doesn't have permission "vip.zestaw": send "&cNie masz uprawnien do tej komendy!" stop set {_waited} to difference between {vip.%player%.lastused} and now if {_waited} is less than 24 hours: message "&8» &cKit vip, mozna brac tylko co 24 godziny!" cancel event add diamond helmet of protection 5 and unbreaking 3 named "&aHelm VIP" to player add diamond chestplate of protection 5 and unbreaking 3 named "&aKlata VIP" to player add diamond leggings of protection 5 and unbreaking 3 named "&aSpodnie VIP" to player add diamond boots of protection 5 and unbreaking 3 named "&aButy VIP" to player add diamond sword of sharpness 5 and unbreaking 3 and fire aspect 2 named "&aMiecz VIP" to player add 10 golden apple:1 named "&aKoxy VIP" to player send "&aOdebrales zestaw dla VIP." stop set {vip.%player%.lastused} to now Spróbuj teraz.
 7. NieJestemBotem

  Dzwięk kopania

  on mine stone: play raw sound "random.pop" at player with pitch 1 volume 5 Wymagania SkQuery.
 8. Skrypt na drop i antybota to dno, nikt tego nie potrzebuje, a co do stoniarek to może ktoś użyje, szkoda tylko że nie twojego autorstwa...
 9. Kawał dobrej roboty Będą jakieś update?
 10. http://hastebin.com/evulacaboj.py
 11. send? przenieś to w gui. Dramat i tyle, po co piszesz takie skrypty jeżeli jest ich pełno na forum i w internecie?. To jest skrypt, a nie plugin "Pomoc - plugin pokazujący komendy na serwerze"
 12. on rightclick with 120: broadcast "&4&lBOOM" wait 3 seconds create explosion of force 205 on place of 120: cancel event O takie coś ci chodziło?
 13. NieJestemBotem

  Excalibur

  variables: {przyklad.sk.%player%} = 0 on death: name of attacker's tool is "&e&oExcalibur" victim is a player set the 3st line of lore of attacker's tool to "&rPlayers Killed: %{przyklad.sk.%player%}%" on death of player: add 1 to {przyklad.sk.%player%} on damage: if name of attacker's tool is "&e&oExcalibur": remove strength from the attacker apply strength 6 to attacker for 4 seconds Musisz mieć wersje skripta 2.1.2
 14. Nie ma na to pluginu/skryptu, to zależy od silnika serwera np jak masz bukkit 1.7x to wejdziesz na 1.7.2 1.7.4 itp jak masz np spigot 1.7x-1.8-1.9 to wtedy możesz wejść na tych wersjach
 15. on place of cobblestone: wait 6 seconds set block to air
×
×
 • Dodaj nową pozycję...